Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2008 o 15:13, bartek002 napisał:

> > athlon albo sempron chociaz raz mi pisze tak a raz tak 2800+ rad9600pro i jesszcze

> cos?
> to raczej nie powinno pójść.Nie ma co się dziwić.Poczekaj na lepszy sprzęt.

a wiedzmin mi idzie na srednich

Wiedźmin jest na Aurorze a Bioshocka na UE III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem ale słyszalem że gra jest mieszanką sama w sobie co dla mnie ie jest najlepszym rozwiązaniem niewiem co w nim ekstra ale wieże że po coś ma te ekstra oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę zbytnio w temacie bioshocka ,ale czytałem i słyszałem ze gra jest warta zainteresowania.Stąd moje pytanie , kim się gra w tej grze ? widziałem na screenach kogoś w skafandrze do nurkowania ,ale z tego co czytałem to był "Big Daddy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 16:49, Logan10 napisał:

Nie siedzę zbytnio w temacie bioshocka ,ale czytałem i słyszałem ze gra jest warta zainteresowania.Stąd
moje pytanie , kim się gra w tej grze ? widziałem na screenach kogoś w skafandrze do
nurkowania ,ale z tego co czytałem to był "Big Daddy".

Gra się rozbitkiem z samolotu.widzimy tylko jego ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 16:50, Rosomk napisał:

> Nie siedzę zbytnio w temacie bioshocka ,ale czytałem i słyszałem ze gra jest warta
zainteresowania.Stąd
> moje pytanie , kim się gra w tej grze ? widziałem na screenach kogoś w skafandrze
do
> nurkowania ,ale z tego co czytałem to był "Big Daddy".
Gra się rozbitkiem z samolotu.widzimy tylko jego ręce.



Czyli nie wiadomo jak on wygląda ,jak jest ubrany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:03, Logan10 napisał:

> > Nie siedzę zbytnio w temacie bioshocka ,ale czytałem i słyszałem ze gra jest
warta
> zainteresowania.Stąd
> > moje pytanie , kim się gra w tej grze ? widziałem na screenach kogoś w skafandrze

> do
> > nurkowania ,ale z tego co czytałem to był "Big Daddy".
> Gra się rozbitkiem z samolotu.widzimy tylko jego ręce.


Czyli nie wiadomo jak on wygląda ,jak jest ubrany ?

wiadomo,ale trochę.wiecej ci nie powiem bo bym spoilił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wskazowke dotyczaca dolaczonej fotki z gry.
Od wczoraj laze tam i z powrotem i nie moge znalesc kodu do drzwi....a moze inaczej tam nalezy wejsc ?.
Dzisiaj jeszcze posiedze z pare godzin bo jutro do roboty trzeba isc wiec znowu malo czasu na zabawe bedzie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:47, Misquamaqus napisał:

Prosze o wskazowke dotyczaca dolaczonej fotki z gry.
Od wczoraj laze tam i z powrotem i nie moge znalesc kodu do drzwi....a moze inaczej tam
nalezy wejsc ?.
Dzisiaj jeszcze posiedze z pare godzin bo jutro do roboty trzeba isc wiec znowu malo
czasu na zabawe bedzie :(.

ale powiedz dokladnie o które drzwi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:47, Misquamaqus napisał:

Prosze o wskazowke dotyczaca dolaczonej fotki z gry.
Od wczoraj laze tam i z powrotem i nie moge znalesc kodu do drzwi....a moze inaczej tam
nalezy wejsc ?.
Dzisiaj jeszcze posiedze z pare godzin bo jutro do roboty trzeba isc wiec znowu malo
czasu na zabawe bedzie :(.


http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=gra,27,11535,1227
Jak miałem problem z kodem itp. to korzystałem z tej solucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 14:22, Misquamaqus napisał:

> Ja ściągnołem ostatnio z fileplanet demo Bioshock''u . Wsystko chodziło póki zaczołem
grać
> , jedynie co było widoczne to płomienie , reszta nic niebyło widoczne . Niewiem
podejrzewam
> ze niemam wymaganej karty graficznej . Posiadam Ati Radeon X700pro , bedzie pełna
wersja na
> niej chodzic ?? - wiem głupie pytanie ale musze wiedziec bo juz zamówiłem pełna
wersja Bioshock

Niestety Twoja karta posiada "tylko'' pixel i vertex szader 2.0 a wymagane jest minimum
3.0 :(.
Musisz zmienic grafe.


A co z tą popraweczką na karty Radeon x700, która jest do patcha polonizacyjnego dołączona? Niby odpaliłam, poinstalowałam, ale dupa blada... Macie z tym jakies doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi moze powiedziec jak dodac tego debilnego patcha PL z 2 plyty, boze to tylko cenega mogla takie cos dac, jakikolwiek bym nie dal folder to mi mowi ze tam nie ma plikow z ang wersja bioshoka, a dalem kazdy mozliwy gdzie jest gra zainstalowana, w zyciu nie widzalem takiego badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz mam, problem teraz jest za to inny, widac sciane a za chwile czarna plame, znowu sciana, znowu czarna plama, karte graficzna mam dobra, bo radeona x1950 pro, takze mam vertex shadow i poxel shadow jaki jest wymagany, jak bym nie ustawil grafiki wyglada tak samo, same problemy z ta gra -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie:
Jak to jest z tymi kluczami rejestracyjnymi? Słyszałem, że grę można instalować tylko określoną ilość razy. Chce kupić sobie grę przez allegro, ale nie wiem jak dokładnie wygląda ta sytuacja. Można jakoś legalnie obejść to zabezpieczenie? Słyszałem, że wydawca wypuścił program do odzyskiwania tych kluczy. Jak to wygląda w praniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 13:44, YahooPL napisał:

Ja mam takie pytanie:
Jak to jest z tymi kluczami rejestracyjnymi? Słyszałem, że grę można instalować tylko
określoną ilość razy. Chce kupić sobie grę przez allegro, ale nie wiem jak dokładnie
wygląda ta sytuacja. Można jakoś legalnie obejść to zabezpieczenie? Słyszałem, że wydawca
wypuścił program do odzyskiwania tych kluczy. Jak to wygląda w praniu?

dokladnie tak jak napisales. gre mozna bylo w pierwotnej wersji zainstalowac 5 razy, ale z tym programem nie ma juz takich ograniczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 15:03, MarneusPL napisał:

dokladnie tak jak napisales. gre mozna bylo w pierwotnej wersji zainstalowac 5 razy,
ale z tym programem nie ma juz takich ograniczen.


A link do tego programiku mógłbyś podać lub jakieś współrzędne gdzie szukać? Byłbym wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 17:17, YahooPL napisał:

> dokladnie tak jak napisales. gre mozna bylo w pierwotnej wersji zainstalowac 5 razy,

> ale z tym programem nie ma juz takich ograniczen.

A link do tego programiku mógłbyś podać lub jakieś współrzędne gdzie szukać? Byłbym wdzięczny
;)

Wpisz w google bioshock revoke tool czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. No ja mam pytanie podobne, jak poprzednik. Otóż mam tego BioShocka od dnia premiery i jestem pewien, że 5 aktywacji wykorzystałem (trzy u siebie, z czego jedną odzyskałem; trzy u wujka, któremu trzy razy system padał przez jego głupotę i za każdym razem leciał format, po którym nie można było użyć narzędzia). Tak więc czy da się go odpalić po raz szósty? Czy ktoś w ogóle próbował go aktywować po tylu razach? Znieśli to zabezpieczenie czy tylko wydali to narzędzie? Zielony jestem, a nie mam teraz miejsca na dysku, by instalować gierę dla testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować