Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Witam mam problem z aktywacja BioShock''a mianowicie gdy wpisuje kod aktywacyjny i naciskam start to nic sie nie dzieje dosłownie gra sie nie włancza,dodam że zainstalowałem patch PL.Prosze o pomoc bo nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem juz rozwiązany,pomogło przeinstalowanie gry.I mam jeszcze jedno pytanie bo na opakowaniu gry pisze polska lub angielska wersja do wyboru i tu moje pytanie czy w tej grze jest dubbing?Bo ja mam tylko polskie napisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 20:15, rafekx 12 napisał:

Problem juz rozwiązany,pomogło przeinstalowanie gry.I mam jeszcze jedno pytanie bo na
opakowaniu gry pisze polska lub angielska wersja do wyboru i tu moje pytanie czy w tej
grze jest dubbing?Bo ja mam tylko polskie napisy...


Nie w grze nie uświadczysz dubbingu. Cenega rzadko dodaje polskie głosy do spolszczeń. Ale czy angielskie głosy nie są lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 20:24, Tomicha napisał:


Nie w grze nie uświadczysz dubbingu. Cenega rzadko dodaje polskie głosy do spolszczeń.
Ale czy angielskie głosy nie są lepsze?


Zdecydowanie są lepsze:)Tak zapytałem bo zastanawiałęm się,bo skoro na pudełku pisze polsku lub angielska wersja do wyboru to myślałem że w grze ejst polski dubbing.
P.s-Rapture wymiata wyglądem[ale to juz wiecie] dawno nie widziałęm czegos takiego
Edit.
zerohunter-a mógłbys podać o jakie 9600 ci chodzi?O Radeona czy Geforca?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!
Niedawno, po wymianie kompa, dorwałem sie do demka bioshocka.
Zadziałał mi na full detach, z czego niezmiernie sie ucieszyłem :)
Teraz szperuje kase na gre, bo piratami sie brzydze (jeżeli o gry chodzi).
Z resztą na moim GS jest to opisane...

rafekx 12 - Zgadzam się z tobą, rapture wymiata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczołem grać w Bioshock. Ta gra jest świetna, bardzo klimatyczna, grafika genialna. Ja chodzę i dokładnie oglądam Rapture. Widać że projektant gry był mistrzem... żeby coś takiego wymyślić. Ale jak dla mnie gra nie jest łatwa. Gram na średnim poziomie i mam czasami problemy.. często mi się zdarza wczytywać grę albo odradzać w komorze regeneracyjnej :P Czy tracę coś gry muszę się odrodzić ?
Jestem w 3 planszy, jak narazie jedną dziewczynkę uratowałem a jedną wykorzystałem. Myślę że przez grę to raczej będe je wykorzystywał bo będe miał więcej adama. Co się bardziej opłaca ? Co da jak będe je ratował ?
Trochę wkurza w tej grze to że przeciwnicy co chwilę się odradzają, zawsze mi brakuje amunicji i ewy.. ale ta oszczędność dodaje trochę też takiego smaczku :P Jak narazie rozwaliłem jednego Big Daddyego, wywaliłem na niego cały karabin, i prawie całego shotta. Macie na niego jakiś sposób na to monstrum ? Ale wydaje mi się że w późniejszym etapie gry będzie już łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 19:31, Grizzly. napisał:

:P Czy tracę coś gry muszę się odrodzić ?

Nie, odrodzenie jest bezkonsekwencyjne...

Dnia 29.08.2008 o 19:31, Grizzly. napisał:

Jestem w 3 planszy, jak narazie jedną dziewczynkę uratowałem a jedną wykorzystałem. Myślę
że przez grę to raczej będe je wykorzystywał bo będe miał więcej adama. Co się bardziej
opłaca ? Co da jak będe je ratował ?

Dostaniesz co jakiś czas od Tenenbaum prezent przy Ogrodzie Obfitości, a w nim 200 ADAMu, amunicja, toniki, plazmidy.

Dnia 29.08.2008 o 19:31, Grizzly. napisał:

Macie na niego jakiś sposób na to monstrum ?

Kilka hedshotów ze strzelby, najlepiej wybuchową amunicją. Później będziesz miał żel elektryczny, który jest na nich najlepszy. Poza tym warto go podpalić i/lub razić prądem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2008 o 19:31, Grizzly. napisał:

Trochę wkurza w tej grze to że przeciwnicy co chwilę się odradzają, zawsze mi brakuje
amunicji i ewy.. ale ta oszczędność dodaje trochę też takiego smaczku :P Jak narazie
rozwaliłem jednego Big Daddyego, wywaliłem na niego cały karabin, i prawie całego shotta.
Macie na niego jakiś sposób na to monstrum ? Ale wydaje mi się że w późniejszym etapie
gry będzie już łatwiej.

Ja big dadyego najpierw podpalam, zaczyna biec w moją stronę i wpada na kilka wcześniej rozłożonych min z bazooki. Używam je tylko do Big Daddych. Już połowa życia zabrana. Później strzelam do niego z karabinku z najlepszą amunicjom(jak już biegnie). Jak się skończy palić to znowu go podpalam. Jak sie amunicja w karabinku skończy to kilka rakiet z bazzoki. Teraz masz tylko 2 czy 3 bronie więc wykorzystuj tylko podpalanie i karabinek. Przed walką ustaw sobie wcześniej wszystkie bronie z amunicją na taką jaką chcesz, bo wkładanie nowej(lub tej co właśnie stwierdziłeś, że jest lepsza) amunicji podczas walki długo trwa. Ja cały czas ratowałem siostrzyczki i adama mi starczyło. Pełno jest kompletnie niepotrzebnych plazmidów. Więc się zastanów zanim coś kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> :P Czy tracę coś gry muszę się odrodzić ?
Nie, ale ja grając na średnim nie miałem żadnych problemów - było wręcz zbyt łatwo.
> opłaca ? Co da jak będe je ratował ?
Kiedyś sobie dokładnie wyliczyłem:D Ratując dziewczynki nie zdobędziesz około 120 adama, max 160. Strata mała, jeśli dokładnie przeszukujesz plansze i znajdujesz wszystkie plazmidy itd. W banku genów praktycznie opłaca się kupować jedynie zwiększenie zdrowia, ewy i nowe wersje błyskawicy, ognia, telekinezy i czasami tonik(głównie fizyczny, hakera spokojnie znajdziesz, bojowe są kiepskie) Innymi poza trzema wymienionymi przeze mnie plazmidami bym się zbytnio nie interesował - są mało skuteczne, ale pobawić się można. Poza tym w grę wchodzi zakończenie gry, od którego zależy twój wybór.
> Trochę wkurza w tej grze to że przeciwnicy co chwilę się odradzają, zawsze mi brakuje
> amunicji i ewy.. ale ta oszczędność dodaje trochę też takiego smaczku :P
Na początku gry faktycznie dość często wracamy w odwiedzone miejsca, gdzie pojawiająi się nowi wrogowie, którzy albo kręcą się po lokacji, albo... się odradzają(to rzadziej) ale na brak amunicji bym nie przesadzał:P(ewe jeszcze zrozumiem)
> rozwaliłem jednego Big Daddyego, wywaliłem na niego cały karabin, i prawie całego shotta.
> Macie na niego jakiś sposób na to monstrum ?
Pierwszy to faktycznie wyzwanie. Później będzie dużo łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu wszyscy piszecie lepiej jest ratować jednak te siostrzyczki. A ja tak lubię się bawić w tego złego.. :P Ale żebym przeszedł grę to chyba będe musiał je ratować.
Ktoś pisał żeby nie inwestować w hakera bo można łatwo znaleść. Mam nadzieję że tego nie omine bo staram się włamywać do wszystkiego co napotkam :P Mam już jakoś zdolność spowalniającą ten płyn, ale to chyba nie to o czym wy mówicie.

---> Dominik000

Dzisiaj gadałem z kumplem który przeszedł bioshocka na x360 i mówi że ogień na bigdaddyego nic nie daje. Lepiej użyć ewe na błyskawice lub później gdy spotkamy takich co rzucają bombami posłużyć się telekinezą.

Mam tylko 2 sloty na plazmidy. Kiedy będe mógł mieć 3 ? Go się dostanie czy będzie trzeba kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 21:53, Grizzly. napisał:

Mam tylko 2 sloty na plazmidy. Kiedy będe mógł mieć 3 ? Go się dostanie czy będzie trzeba
kupić ?

Te sloty się kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:22, Ecko09 napisał:

Ten patch 1.1 działa z polską wersją?


A tak w ogóle to ten patch 1.1 poza plazmidami co poprawia? wiem, że bugi, ale co dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 21:53, Grizzly. napisał:

Z tego co tu wszyscy piszecie lepiej jest ratować jednak te siostrzyczki. A ja tak lubię
się bawić w tego złego.. :P

Możesz je zabijać, to twój wybór. A grę i tak przejdziesz, będziesz miał tylko inne zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 09:52, Forgotten napisał:

> Z tego co tu wszyscy piszecie lepiej jest ratować jednak te siostrzyczki. A ja tak
lubię
> się bawić w tego złego.. :P
Możesz je zabijać, to twój wybór. A grę i tak przejdziesz, będziesz miał tylko inne zakończenie.


Bodajże jak przejdziesz jako ten zły, to na końcu gry giniesz.
A jak przejdziesz jako ten dobry, to na końcu, przed samą śmiercią, potwora, który miał cię zabić, zabijają Little Sisters.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 11:17, piotr.kwazi napisał:

Bodajże jak przejdziesz jako ten zły, to na końcu gry giniesz.
A jak przejdziesz jako ten dobry, to na końcu, przed samą śmiercią, potwora, który miał
cię zabić, zabijają Little Sisters.

A mógłbyś ***spojlery*** oznaczać jakoś specjalnie? Może ktos nie chce znać zakończenia tej gry, psujesz komuś zabawę.
A poza tym to nieprawda, co napisałeś. Widać, że nie grałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 11:29, edsonpele napisał:

> Bodajże jak przejdziesz jako ten zły, to na końcu gry giniesz.
> A jak przejdziesz jako ten dobry, to na końcu, przed samą śmiercią, potwora, który
miał
> cię zabić, zabijają Little Sisters.
A mógłbyś ***spojlery*** oznaczać jakoś specjalnie? Może ktos nie chce znać zakończenia
tej gry, psujesz komuś zabawę.
A poza tym to nieprawda, co napisałeś. Widać, że nie grałeś...

Grać grałem, ale u kumpla i łącznie była tego grania godzina mniej więcej.
Z tymi spojlerami masz rację. A jeżeli o zakończenie chodzi.. Napisałem PODOBNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 11:17, piotr.kwazi napisał:

Bodajże jak przejdziesz jako ten zły, to na końcu gry giniesz.

Nie:P

Dnia 30.08.2008 o 11:17, piotr.kwazi napisał:

A jak przejdziesz jako ten dobry, to na końcu, przed samą śmiercią, potwora, który miał
cię zabić, zabijają Little Sisters.

Jest tak w obu zakończeniach. Nie wiem tylko czemu gąska pomogła naszemu bohaterowi skoro był zły(może z zemsty?)
dobry http://www.youtube.com/watch?v=Q5a7KTNbi5E
zły http://www.youtube.com/watch?v=Uf1svFRSorg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować