Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2008 o 13:59, Ecko09 napisał:

Mógłby ktoś podać kod do tych drzwi?

Powinien być za twoimi plecami;D (albo podany był w jednym z nagrań) Rozejrzyj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 14:59, edsonpele napisał:

> Mógłby ktoś podać kod do tych drzwi?
A który to poziom? Fort Frolic?


Pawilon Medyczny. Ale znalazłem już ten kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak sie wymienia plazmidy? Bo obecnie używam telekinezy i spopielenia. Chciałbym je wymienić na porażenie prądem te i szał. Jak to zrobić? Wiem ,że w rogu obfitości, jestem przy nim. Ale jak wymienić? A może da sie zamienić za jakiś inny tylko ten co sie kupiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 17:21, Ecko09 napisał:

A jak sie wymienia plazmidy? Bo obecnie używam telekinezy i spopielenia. Chciałbym je
wymienić na porażenie prądem te i szał. Jak to zrobić? Wiem ,że w rogu obfitości, jestem
przy nim. Ale jak wymienić? A może da sie zamienić za jakiś inny tylko ten co sie kupiło?


Eh, jeszcze jedno. Edytować już nie moge. Jak dokupić nowe miejsca na plazmidy itd.? A może w tym pierwszym rogu obfitości nie da sie tego kupić? dopiero w późniejszych może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kasa będzie potrzebna później na coś poważniejszego ? Bo ja gram tak jakoś oszczędnie :P Zawsze tak mam :P Niewarto raczej zbierać forsy w bioshocku ? Często sobie odmawiam apteczek żeby kasy nie nie wyrzucać bo moze coś znajde. Będzie później mocno potrzebna ? Bo jak nie to sobie dużo rzeczy teraz pokupuje, jestem w planszy coś tam skarb neptuna.

Naszczęście nie udało mi się doczytać spoiler piotr.kwazi do końca.. uff.. już wiedziałem co chce napisać.

Co do zdjęć to kliszy też nie oszczędzać ? No bo ja nie wiem.. jakiś taki bardzo oszczędny jestem :P Kolega mi mówił żeby robić jak najwięcej. Ale jak już mam genofagi zfotografowane to daje mi to jakieś bonusy jak będe jeszcze im robił zdjęcia.

--> Ecko

Slot kosztuje 100 adama... tak na przyszłość xD Nie wydawaj tak pochopnie adama bo niektóre rzeczy można poprostu znaleść. Inwestuj najbardziej w rozwinięcie życia i ewy.
Ja teraz czekam aż będe mógł kupić nowe sloty do toników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 17:47, Grizzly. napisał:

Czy kasa będzie potrzebna później na coś poważniejszego ? Bo ja gram tak jakoś oszczędnie
:P Zawsze tak mam :P Niewarto raczej zbierać forsy w bioshocku ? Często sobie odmawiam
apteczek żeby kasy nie nie wyrzucać bo moze coś znajde. Będzie później mocno potrzebna
? Bo jak nie to sobie dużo rzeczy teraz pokupuje, jestem w planszy coś tam skarb neptuna.


Raczej nie, kupuj apteczki, ale tak z 7 maks żebyś naraz miał, bo zawsze znajdziesz, a ograniczenie kasy jest chyba 500, więc nie oszczędzaj.

Dnia 30.08.2008 o 17:47, Grizzly. napisał:

Co do zdjęć to kliszy też nie oszczędzać ? No bo ja nie wiem.. jakiś taki bardzo oszczędny
jestem :P Kolega mi mówił żeby robić jak najwięcej. Ale jak już mam genofagi zfotografowane
to daje mi to jakieś bonusy jak będe jeszcze im robił zdjęcia. >


Wszystko możesz sfotografować, ale kliszy nie kupuj bo znajdziesz, rób zdjęcia Big Daddym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 17:47, Grizzly. napisał:

Czy kasa będzie potrzebna później na coś poważniejszego ?

Nie:P braku gotówki nie doświadczysz, szczególnie pod koniec gdy, gdy big daddy mają po 70, 90 dolarów.

Dnia 30.08.2008 o 17:47, Grizzly. napisał:

Co do zdjęć to kliszy też nie oszczędzać ? No bo ja nie wiem.. jakiś taki bardzo oszczędny

Też oszczędzałem, ale naprawdę nie ma co się szczypać. Jeśli zrobisz złe zdjęcie to klisza się nie zużywa, poza tym aparat informuje Cię co już masz sfotografowane i z czasem zaczniesz odróżniać poszczególnych przeciwników. W nagrodę za "dane" dostajesz toniki, więc pstrykaj jak najwięcej - szczególnie dziewczynki i tatuśków(jeśli robisz jakiemuś z nich fotkę za pierwszym razem i pasek nie dobił do końca to zrób jeszcze kilka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem sobie gre, wszystko dobrze jest, daje nową gre i... wyskakują same tekstury, kwadraty, wychodzi z wody i tez nie wiadomo co sie dzieje bo nic nie widac a ustawienia dalem 800x600 i na min wszystko. Na moim kompie spokojnie uciągnie na średnich jak w Crysisa grałem na takich to chodził bez problemu. Wie ktoś jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 17:58, edsonpele napisał:

Masz SM 3.0?



Jeżeli Crysis chodzi na średnich to znaczy że ma odpowiednie shadery, ja miałem problemy w demku, ale kiedy zainstalowałem starszą wersję sterwowników wszystko zaczęło chodzić. Na początek spróbowałbym jednak spatchować grę, a jeżeli to nie pomoże to próbować czego innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ukończyłem BioShocka. Jako ten zły. Ogólnie to gra genialna, jedna z nielicznych takich. Grywalność, grafike i dźwięk, każdemu z tych 3 aspektów bym dał10/10 bez wahania. Przejście zajęło mi 24 godziny. Tak sie zastanawiam czy od razu 2 raz przechodzić, teraz jako ten dobry czy krótką przerwę sobie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 17:58, edsonpele napisał:

Masz SM 3.0?

Nie wiem o co chodzi, ale jeśli chodzi o grafike to Radeonx850xt, wiec ma shadera 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 19:11, lis899 napisał:

> Masz SM 3.0?
Nie wiem o co chodzi, ale jeśli chodzi o grafike to Radeonx850xt, wiec ma shadera 2.0

No i tu mamy problem! Na szczęście znam na to radę ;D
http://www.bioshock.com.pl/artykuly,34.htm
W powyższym artykule masz wszystko wyjaśnione. Wystarczy ściągnąć odpowiednią modyfikację i powinno działać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zdobyc plazmid telekinezy? Bo musze miec zeby przejscie sobie zrobic. Odkryłem narazie wszystko gdzie moge isc i nie mam go. I jak zdobyc slot na nastepny plazmid? Mam 2 (błyskawica i podpalenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zalazłeś telekinezy? Widać kiepsko szukałeś:D Plazmid jest w pomieszczeniu z pucharami, naprzeciw maszyny wyrzucającej piłki, w rozwalonym ogrodzie obfitości(w nich tez możesz kupić miejsce na nowy slot | gdy weźmiesz telekinezę będziesz musiał chwilowo pozbyć się spopielenia lub błyskawicy - spokojnie, po kupieniu nowego slota ustawisz sobie wyrzucony plazmid )
Sprawdź na mapie gdzie jeszcze nie byłeś i udaj się tam [ nie kojarzę dokładnie pomieszczenia, ale pamiętaj, że dzięki spopieleniu możesz rozpuszczać lud]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 16:43, Ecko09 napisał:

No i ukończyłem BioShocka. Jako ten zły. Ogólnie to gra genialna, jedna z nielicznych
takich. Grywalność, grafike i dźwięk, każdemu z tych 3 aspektów bym dał10/10 bez wahania.
Przejście zajęło mi 24 godziny. Tak sie zastanawiam czy od razu 2 raz przechodzić, teraz
jako ten dobry czy krótką przerwę sobie zrobić.

A jakie jest zakończenie jak się przejdzie jako zły? Rozumiem, że trzeba tylko wykorzystywać siostrzyczki aby być złym. Czy jeszcze coś trzeba zrobić? Nawet nie wiedziałem, że są dwa zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować