Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2009 o 09:09, Ecko09 napisał:

Na tym kompie powinieneś grać w full detalach Oo ja na Pentium D 3GHz, 2GB RAMu i GF
7600GT grałem na full detalach. W 1280x1024.


nie o to prosiłem, mogłeś darować i nie nabijać posta...

jeszcze raz, ponawiam moją prośbę z posta powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 04:11, pizmak666 napisał:

> W takiej sytuacji nic się nie da zrobić, spróbuj jeszcze raz, ponieważ ten układ
zawsze
> jest losowo wybierany.

że losowo to już zdążyłem na to wpaść, tylko czemu do cholery nie da się tego ułożyć?
:P

btw, dysponuje ktoś screenami z gry z peceta mocniejszego niż mój [konfig na gs''ie]
?
byłbym za nie wdzięczny ;]

rozumiem twoje zirytowanie ja tez mialem podobna sytuacje. oczywiscie ze w takim przypadku nieda sie tego obejsc , ale... gdy inwestujesz w rozwuj swojej postaci robiac jak najwieksza ilosc zdiec botom, kamerom i wierzyczkom to wtedy podczas wlamania masz mniej pol blokujacych a wiecej wolnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 15:51, pizmak666 napisał:

jeszcze raz, ponawiam moją prośbę z posta powyżej.

Gra ma tak, że ta łamigłówka jest dobierana losowo. Najczęściej (98 albo 99% przypadków) można ją spokojnie rozwiązać. Jak masz pecha to gra ułożyc ci barykadę poziomo albo w jaki kolwiek inny sposób i wtedy nie pozostaje nic innego jak przeżyć pieszczoty... prądem. Mi się raz takie coś zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 08:09, edsonpele napisał:

> jeszcze raz, ponawiam moją prośbę z posta powyżej.
Gra ma tak, że ta łamigłówka jest dobierana losowo. Najczęściej (98 albo 99% przypadków)
można ją spokojnie rozwiązać. Jak masz pecha to gra ułożyc ci barykadę poziomo albo w
jaki kolwiek inny sposób i wtedy nie pozostaje nic innego jak przeżyć pieszczoty... prądem.
Mi się raz takie coś zdarzyło.

No masz do wyboru. Albo naprowadzisz płyn aby "popieściło cię prądem" albo na alarm. Ja w przypadkach przegranej naprowadzałem płyn na alarm. Przylatywały wtedy te latające strzelające maszyny i mnie nie widziały bo miałem taki plazmid czy tonik(nie pamiętam) dzięki któremu byłem niewidzialny jak stoję w miejscu nieruchomo. Ogólnie nic mi się nie stało i hakowałem od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 11:07, edsonpele napisał:

Tak, jak masz Kameleona to można tak. Ja jednak pieściłem się dobrowolnie, taki masochizm
:]

Ja wolałem życia nie stracić poprzez prąd. W tej grze wiele jest toników zupełnie nie potrzebnych. Np: atak pszczół, o wiele lepszy jest ogień, przydaje się przez całą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np: atak pszczół, o wiele lepszy jest ogień, przydaje się przez całą grę.
Nom, atak pszczół jest niepotrzebny, ale pobawić się można. Tak samo ten plazmoid, co powoduje że splicery są w kamerach rozpoznawani jako wrogowie, też nei potrzebny. Grę można tak naprawdę przejść korzystając tylko z Błyskawicy, Spopielenia i Telekinezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 12:14, edsonpele napisał:

Np: atak pszczół, o wiele lepszy jest ogień, przydaje się przez całą grę.
Nom, atak pszczół jest niepotrzebny, ale pobawić się można. Tak samo ten plazmoid, co
powoduje że splicery są w kamerach rozpoznawani jako wrogowie, też nei potrzebny. Grę
można tak naprawdę przejść korzystając tylko z Błyskawicy, Spopielenia i Telekinezy.

Telekinezy nie kojażę, co to jest? Za miałem zawsze ogień, stopienie i błyskawicę. Zawsze podpalałem tatuśka jak go atakowałem. Potem biegł w moją stronę i wpadał na wcześniej rozłożone miny. Jak się pali to wchodzi do wody! Dobre AL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 12:42, xD ominik napisał:

Telekinezy nie kojażę, co to jest? Za miałem zawsze ogień, stopienie i błyskawicę. Zawsze
podpalałem tatuśka jak go atakowałem. Potem biegł w moją stronę i wpadał na wcześniej
rozłożone miny. Jak się pali to wchodzi do wody! Dobre AL.


W zakładzie dentystycznym jest, trzeba ją zebrać bo później do przejścia jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2009 o 12:42, xD ominik napisał:

Telekinezy nie kojażę, co to jest? Za miałem zawsze ogień, stopienie i błyskawicę. Zawsze
podpalałem tatuśka jak go atakowałem. Potem biegł w moją stronę i wpadał na wcześniej
rozłożone miny. Jak się pali to wchodzi do wody! Dobre AL.


Telekineza jest bardzo przydatna. Najlepiej ją stosować gdy tatuśek chce w nas rzucić grantem, wtedy za pomocą telekinezy możemy go odrzucić w jego strone. To samo w przypadku tych genofagów co walą takimi kulami ognia. Można też się bawić telekinezą że rzucamy przedmiotami w przeciwników ale wtedy to mało zabiera życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 13:17, Grizzly. napisał:


> Telekinezy nie kojażę, co to jest? Za miałem zawsze ogień, stopienie i błyskawicę.
Zawsze
> podpalałem tatuśka jak go atakowałem. Potem biegł w moją stronę i wpadał na wcześniej

> rozłożone miny. Jak się pali to wchodzi do wody! Dobre AL.

Telekineza jest bardzo przydatna. Najlepiej ją stosować gdy tatuśek chce w nas rzucić
grantem, wtedy za pomocą telekinezy możemy go odrzucić w jego strone. To samo w przypadku
tych genofagów co walą takimi kulami ognia. Można też się bawić telekinezą że rzucamy
przedmiotami w przeciwników ale wtedy to mało zabiera życia.

Aha, to też używałem. Do armatek, które czasem we mnie z daleka szczelały. Od jakiegoś czasu mam zamiar przejść tą grę jeszcze raz zabijając wszystkie siostrzyczki. Przedtem ani jednej nie zabiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 13:17, Grizzly. napisał:

Telekineza jest bardzo przydatna.

Racja.

Dnia 03.02.2009 o 13:17, Grizzly. napisał:

Można też się bawić telekinezą że rzucamy przedmiotami w przeciwników ale wtedy to mało zabiera życia.

Oczwiście że można się tak bawić. Mylisz się jednak co do drugiego - dobrze wymierzony przedmiot (przynajmniej na kilki pierwszysch poziomach, co najmniej do Fortu Frolic i chyba dalej) może zabić. I dodatkowo tworzy komiczne sytuację. Nie zapomnę jak zabijałem splicera headshotem czapką :D. Albo międzyoczyshotem nożyczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dość nietypowy problem. Otóż jestem w momencie gdy próbóję zabrać ADAM pierwszej napotkanej siostrzyczce. I tu jest problem. Nie moge zabrać jej przez nacisniecie klawiszy "h" i" l" (czyli domyślnych). Trzeba podać jakąś kompinacje podać, czy co ? Podchodze do niej i nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy instalowałes patcha?Jeśli tak, to spróbuj przeinstalować grę i nie instalowac łaty.Miałem ten sam problem i pomogło.(polska wersja gry, nie wiem jak jest z patchami do innych wersji językowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 19:29, mike91 napisał:

Witam. Mam dość nietypowy problem. Otóż jestem w momencie gdy próbóję zabrać ADAM pierwszej
napotkanej siostrzyczce. I tu jest problem. Nie moge zabrać jej przez nacisniecie klawiszy
"h" i" l" (czyli domyślnych). Trzeba podać jakąś kompinacje podać, czy co ? Podchodze
do niej i nic sie nie dzieje.


Ja też mam ten problem z patchem 1.1 za n razem się udało. Doszedłem do drugiej gdzie trzeba rozwalic tego wielkie co się udaje ale znów jest ten problem. Nie mam pojęcia co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
mam taki problem,że Bioshock chodzi mi na viście bez dźwięku( jest on tylko w menu i w filmiku startowym ),czy można coś z tym zrobić? - normalnie gra działa na xp,ale tego systemu ostatnio rzadko używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 23:13, lis 23 napisał:

Witam
mam taki problem,że Bioshock chodzi mi na viście bez dźwięku( jest on tylko w menu i

Wprawdzie to vista, ale też windows:> Jak na moim xp coś chrzani się z dźwiękiem to wyłączam przyspieszenie dźwięku w uruchom->dxdiag->dźwięki. Może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 09:05, Taschon napisał:

Orientuje się ktoś, czy w Bioshocku nadal jest limit 3 aktywacji, czy też został zwiększony
lub usunięty?



Chyba zwiększony do 5, lecz jest jaki Remove tool czy jak to się pisze, co odnawia rejestracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 23:13, lis 23 napisał:

Witam
mam taki problem,że Bioshock chodzi mi na viście bez dźwięku( jest on tylko w menu i
w filmiku startowym ),czy można coś z tym zrobić? - normalnie gra działa na xp,ale tego
systemu ostatnio rzadko używam.

Zainstaluj najnowsze sterowniki do twojej karty graficznej. To powinno pomóc. Jeśli nie to nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować