Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Może troszkę głupie pytanie, ale czy premierowy Bioshock miał... tekturową wsuwkę na pudełko? Zamówiłem używaną grę na Allegro i jakoś brakuje mi tej tekturki ;) Z tego co widzę na półce, wszystkie gry od Cenegii ją posiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tę grę. Przeszedłem ją całą, cały czas ratowałem siostrzyczki. Jakie będzie zakończenie jak się będzie je wszystkie zabijać? Mam zamiar przejść tę grę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 09:41, xD ominik napisał:

Mam tę grę. Przeszedłem ją całą, cały czas ratowałem siostrzyczki. Jakie będzie zakończenie
jak się będzie je wszystkie zabijać? Mam zamiar przejść tę grę jeszcze raz.



Powiem tak jesli masz zamiar przejść grę jeszcze raz może lepiej nie wiedzieć jakie będzie zakończenie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 11:26, marcin112 napisał:

> Mam tę grę. Przeszedłem ją całą, cały czas ratowałem siostrzyczki. Jakie będzie
zakończenie
> jak się będzie je wszystkie zabijać? Mam zamiar przejść tę grę jeszcze raz.


Powiem tak jesli masz zamiar przejść grę jeszcze raz może lepiej nie wiedzieć jakie będzie
zakończenie:)?

Wiesz al tak się składa że chcę wiedzieć co będzie. W moich planach chcę przejść wiele gier jeszcze raz i tak się może poukładać że BioShocka mogę przejść drugi raz za pół roku. Nie wytrzymam przez ten czas. Więc jeśli wiesz to napisz i zaspoileruj ten tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczytaj grę przed końcówką gdzie jest co najmniej jeszcze jedna sister "możliwa" do uratowania, zabij ją, dokończ grę. Z tego co wiem wystarczy ubicie jednej by cała gra zmieniła zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 12:07, DragonLord napisał:

Wczytaj grę przed końcówką gdzie jest co najmniej jeszcze jedna sister "możliwa" do uratowania,
zabij ją, dokończ grę. Z tego co wiem wystarczy ubicie jednej by cała gra zmieniła zakończenie.

Ja wiem aby było dobre zakończenie można zabić tylko jedną siostrzyczkę. Ale ja tą grę mam już od kilku miesięcy odinstalowaną. Więc proszę aby ktoś mi napisał jakie jest zakończenie. Tak trudno to napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 18:36, Lesz3yk napisał:

czy premierowy Bioshock miał... tekturową wsuwkę na pudełko? Zamówiłem używaną grę na Allegro i jakoś >brakuje mi tej tekturki ;)


Premierowa wersja Bioshocka na 100% posiadała tą tekturową wkładkę. Wiem, bo widziałem go kilka dni temu u siebie w Empiku. Wygląda na to że ten kto Ci sprzedawał tą grę miał ją albo w kiepskim stanie i stwierdził że nie warto jej już w ogóle dołączać, albo też już jej nie posiadał.

Dnia 15.03.2009 o 18:36, Lesz3yk napisał:

Z tego co widzę na półce, wszystkie gry od Cenegii ją posiadają.


Zależy jakie tytuły masz ;) Tomb Raider: Underworld i Fallout 3 też wydała Cenega a tych wkładek te gry już nie posiadają, czyli to nie jest żadna reguła. Wygląda na to że te gry, które są w grubych DVD-boxach mają kartonik, a te w cienkich nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 15:18, dave03 napisał:

Wygląda na to że ten kto Ci sprzedawał tą grę miał
ją albo w kiepskim stanie i stwierdził że nie warto jej już w ogóle dołączać, albo też
już jej nie posiadał.


Sprawa została wyjaśniona. Wkładkę sprzedawca zgubił w czasie przeprowadzki. Przynajmniej tak twierdzi ;) Ale z racji tego, że kupiłem grę w idealnym stanie za 20zł z tą jedną tylko wadą, głupstwem byłoby zwracanie jej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 16:39, Pablo Querte napisał:

Wczoraj zamówiłem Bioshocka i czekam z wypiekami na twarzy. Mam nadzieję, że się nie
zawiodę. I właśnie ile mniej więcej trwa gra ?


Ja bym obstawiał jakieś 15- 25 h. Gre przeszedłem w 25h, ale zaglądałem w każdy kąt itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 16:39, Pablo Querte napisał:

Wczoraj zamówiłem Bioshocka i czekam z wypiekami na twarzy. Mam nadzieję, że się nie
zawiodę. I właśnie ile mniej więcej trwa gra ?


Mi zajęła 7h na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 16:39, Pablo Querte napisał:

Wczoraj zamówiłem Bioshocka i czekam z wypiekami na twarzy. Mam nadzieję, że się nie
zawiodę. I właśnie ile mniej więcej trwa gra ?

Zależy jak będziesz grał. Jeżeli chcesz poznać serety i historię Rapture bardzo dokładnie to nawet około 30 godzin. Jeżeli będziesz pędził przed siebie to do 10 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 17:50, edsonpele napisał:

Zależy jak będziesz grał. Jeżeli chcesz poznać serety i historię Rapture bardzo dokładnie
to nawet około 30 godzin. Jeżeli będziesz pędził przed siebie to do 10 godzin.

Z chęcią poznam tajemnice tej podwodnej utopi z tym, że te sekrety są jakoś mocno poukrywane i traktowane jako bonusy czy to raczej w momencie naszej dogłębnej wędrówki je znajdziemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszytko bardziej się skupia na dokładnym przeszukiwaniu pomieszczeń. Bez tego czasami nie znajdziesz jakiegoś nagrania, w którym jest mowa o pewniej skrytce lub ukrytych drzwiach. Przeoczysz kod napisany na ścianie do otwarcie drzwi prowadzących do ekstra pomieszczenia. Nie zauważysz małego przyciski, przy blacie stołu, który otwiera zablokowane... drzwi przykryte ciągle lejącą się fala wody, lub najnormalniej w świecie nie rozpuszczasz lodu, który może skrywać w sobie coś cennego;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 18:22, Pablo Querte napisał:

> Zależy jak będziesz grał. Jeżeli chcesz poznać serety i historię Rapture bardzo
dokładnie
> to nawet około 30 godzin. Jeżeli będziesz pędził przed siebie to do 10 godzin.
Z chęcią poznam tajemnice tej podwodnej utopi z tym, że te sekrety są jakoś mocno poukrywane
i traktowane jako bonusy czy to raczej w momencie naszej dogłębnej wędrówki je znajdziemy?

Tak jak napisał Forgotten <Realms :P>. Część nagrań leży pod nogami i się o nie przewrócisz w trakcie pobytu w Rapture, a część jest mocno poukrywana. Ja przeszłem grę kilka razy już i na pewno nie odkryłem wszystkich nagrań, sekretów itd.
Nawet jak znajdziesz nagrania albo napisy na ścianach, to nie ma w nich wszystkiego powiedziane (trochę nie po polsku mi to wszyszło xD). Fabuła to arcydzieło, wiele jest w niej sekretów, wielu infromacji musimy się domyślać na podstawie wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2009 o 19:57, edsonpele napisał:

Tak jak napisał Forgotten <Realms :P>. Część nagrań leży pod nogami i się o nie
przewrócisz w trakcie pobytu w Rapture, a część jest mocno poukrywana. Ja przeszłem grę
kilka razy już i na pewno nie odkryłem wszystkich nagrań, sekretów itd.
Nawet jak znajdziesz nagrania albo napisy na ścianach, to nie ma w nich wszystkiego powiedziane
(trochę nie po polsku mi to wszyszło xD). Fabuła to arcydzieło, wiele jest w niej sekretów,
wielu infromacji musimy się domyślać na podstawie wskazówek.

Gdzie tam. Wszystko jest napisane biało na czarnym do jakiego rejonu mamy się wybrać i kogo znaleźć. A nawet jak się mamy czegoś domyślać to zagadka sama nam się podsuwa. Gra jest bardzo łatwa. A sekrety są naprawdę trudne, gdybym nie obejrzał filmów na youtube to bym o nich nie wiedział. Bez sekretów da się przeżyć, ma się tylko mniej amunicji której i tak nam wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 09:20, xD ominik napisał:

/ciachu-ciach/

Przeczytałeś wszystko co napisałem? Bo chyba bez zrozumienia... Chodziło mi o fabułę, o jej sekrety i tajemnice, a nie o to, czy gra się łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 16:26, edsonpele napisał:

> /ciachu-ciach/
Przeczytałeś wszystko co napisałem? Bo chyba bez zrozumienia... Chodziło mi o fabułę,
o jej sekrety i tajemnice, a nie o to, czy gra się łatwo.

Napisałeś że jak są jakieś nagracie czy inne wskazówki to nie mówią one nam wszystkiego co mamy zrobić. A ja się z tym nie zgadzam. Przeszedłem całego BioShocka i w nagraniach jest wszystko powiedziane do jakiej części mapy mamy się dostać i do kogo mamy iść. Nic nie musimy się domyślać, a jeśli się nie zgadzasz to podaj konkretny argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować