Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2009 o 23:01, Stalker69 napisał:

Też miałem coś takiego, ponowne wczytanie pomogło.
A może to był zapis i ponowne wczytanie? (Stojąc ciągle przy niej).


Zbugowane mocno to jest ;/. Udało mi się uratować

A tak poza siostrzyczkami. Zakupiłem nowy plazmid. Gdzie mogę sprawdzić aktualną kolekcję plazmidów i jak powiększyć ilość plazmidów trzymanych na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 23:19, Mateuszencjowaty napisał:

A tak poza siostrzyczkami. Zakupiłem nowy plazmid. Gdzie mogę sprawdzić aktualną kolekcję
plazmidów i jak powiększyć ilość plazmidów trzymanych na raz?

Osobiście nie pamiętam już co i jak, dawno grałem w Bioshocka, ale..
http://www.bioshock.com.pl/bioshock,ogrod-obfitosci,49.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 23:19, Mateuszencjowaty napisał:

A tak poza siostrzyczkami. Zakupiłem nowy plazmid. Gdzie mogę sprawdzić aktualną kolekcję
plazmidów i jak powiększyć ilość plazmidów trzymanych na raz?

Kolekcję swoich plazmidów i toników genetycznych możesz obejrzeć w Banku Genów.
Żeby powiększyć liczbę plazmidów, które możesz "nosić" przy sobie, musisz zakupić dodatkowy slot na plazmid. Możesz to zrobić w Ogrodzie Obfitości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2009 o 23:39, Robhaal napisał:

Kolekcję swoich plazmidów i toników genetycznych możesz obejrzeć w Banku Genów.
Żeby powiększyć liczbę plazmidów, które możesz "nosić" przy sobie, musisz zakupić dodatkowy
slot na plazmid. Możesz to zrobić w Ogrodzie Obfitości.


A w każdym? Bo jestem przy pierwszym ogrodzie i przy pierwszej siostrzyczce i nie ma tam możliwości kupienia slota. Chodzi mi tylko o to, czy ja może buga kolejnego nie mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak swoją drogą, ale pozwole się wtrącić i zasugerować abyś nie kupował w ciemno czego popadnie, bo plazmidów będzie potem na prawdę DUŻO i będą kolejne ulepszone ich wersje (do wersji nr 3 max), także kupuj tylko te które uznasz za pożyteczne i przydatne :)

EDIT: Aha, poza zwiększeniem liczby slotów będziesz mógł także kupować zwiększenie HP/Many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kupiłem sobie Bioshocka na steamie, bo był w świątecznej promocji po 5 euro i muszę powiedzieć, że to był świetny wybór. Fabuła jest po prostu super, lubię takie niespodziewane zwroty akcji, szczególnie jeśli całość jest dobrze zrealizowana. Pierwszy raz podobne emocje przeżywałem przechodząc Deus Exa(DX to cudo btw ;) )
W Bioshocku moment spotkania z Andrew Ryanem i odkrycie prawdy(nie przeszedłem jeszcze więc nie wiem czy to ostateczna prawda...) był nieziemski. Chciałbym więcej takich właśnie gier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, kupiłem oryginał zaraz po premierze i jak chciałem teraz zarejestrować gierkę, to wyskakuje problem bo maksymalna ilość instalacji już wykorzystana. Co w takim wypadku mam zrobić by cieszyć się grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 09:02, zajacisko napisał:

Postanowiłem przed drugą częścią jeszcze raz przejść jedynkę i mam problem z dźwiękiem
- tnie się... Nigdy tego nie miałem, co robić?


Wyłącz EAX w cholerę, jeśli to nie to, to zaktualizuj sterowniki do karty dźwiękowej lub wymień ją na jakąś porządną. Ja mam SB Audigy i u mnie z EAX po prostu jest kicha, a bez jest tylko na tyle dobrze, że można zagrać, ale i tak dźwięk się kaszani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wczoraj bioshocka, wydanie z premium games, ale w środku nie było instrukcji. czy serial key potrzebny do aktywacji gry jest właśnie w tej instrukcji? chcę się upewnić, bo nie widzę go nigdzie indziej i pewnie będę musiał wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat posiadam to wydanie: zarówno klucz rejestracyjny, jak i aktywacyjny są z tyłu instrukcji niestety. Spróbuj wymienić egzemplarz lub ewentualnie skontaktuj się z dystrybutorem (powodzenia w tym drugim ;-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki. spróbuję wymienić. tak na marginesie to cenega po raz kolejny mnie zawiodła. (nigdy im nie zapomnę cyrku z premierą batmana). wiem że to pewnie jednostkowy przypadek, ale kupiłem już w życiu trochę gier i po raz pierwszy mam tego typu problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować