Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Wczoraj udało mi się ukończyć grę.

Spoiler

Uratowałem wszystkie siostrzyczki

więc wiadomo jakie zakończenie mnie spotkało. Nie wiem dlaczego jakoś wcześniej bałem się podejść do tej gry, bo szczerze mam stracha grając w takie produkcje, ale w przypadku Bioshocka bawiłem się świetnie (chociaż były momenty niezłego strachu). Niesamowity klimat podwodnego miasta z ciekawym wątkiem fabularnym i soundtrackiem. Genialna wizja lokacji z logicznym połączeniem wszystkiego w całość. Z wielką chęcią zagram teraz w drugą część tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w moim odczuciu jaka bo jaka ale straszna to ta gra nie była. Z pewnością jest to spory kawał wciągającej, intrygującej, miejscami dołującej, miejscami zabarwionej specyficznym humorem, mega klimatycznej produkcji ale strach? Nie ... tu naprawdę nie było się czego zbytnio bać ... no może dosłownie kilka chwil w których wszystko się zmieniało [ bodajże w Neptunie i Hefajstosie ] były nieco dramatyczne ale myślę że brak typowego strachu wyszedł tej grze na dobrze, to po dziś dzień świetna gra, szkoda tylko że nie ma jakichś ciekawych modów lub wielu zakończeń jak to było np: w pierwszy Stalkerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to do siebie, że się zwyczajnie boję. Nigdy nie zagram Ci w żadną z gier z serii RE, Silent Hill czy Panumbra (tą w szczególności). Mogę oglądać jak ktoś w to gra, ale sam do tego nie przysiądę, tak już mam :p. Sądziłem, że Bioshock będzie właśnie jedną z takich gier, ale nie jest co mnie ucieszyło chociaż w pewnych momentach nie brakowało dreszczyku emocji. Momenty, w których gasło światło itd. Mam zamiar zasiąść do drugiej części jak tylko paczka przyjdzie. Przy okazji w konsolowej wersji jest bardzo ciekawa opcja w manu, kosztem ciut gorszej oprawy (naprawdę niewiele się zmienia przynajmniej dla mnie) można włączyć lepszy framerate i gra chodzi wtedy super płynnie, czad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość ciekawy problem - po instalacji Bioshocka (PKK) instalator włącza autopatcher. I wszystko fajnie, pięknie, gdyby nie komunikat ''download server not responding''. Wie ktoś może co z tym faktem zrobić? Próbowałem ściągać jakieś ręczne patche, chciałem już nawet kombinować z crackowaniem, no ale sytuacja była na tyle zabawna, że plik instalacyjny wywala Bioshocka z kompa jeżeli wyłączę autopatcher!

Ma ktoś/miał podobny problem przy instalacji? Ktoś może sprawdzić, czy ma ten sam błąd? Bo czytałem, że w maju było coś podobnego - nagle gra przestała się patchować po instalacji i nic z tym nie można było zrobić. Jakieś porady? Inne niż ściąganie pirackiego Bioshocka tylko dlatego, że oryginał nie chce działać? Nie chcę tego robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie przyjaciele !
Rok temu miałem przyjemność grać w Bioshock''a na x360. Niestety nie ukończyłem go, dotarłem do wielkiego zwrotu akcji

Spoiler

(okazało się, że nasz przewodnik to "ten zły", który struje nami komendą Would You Kindly ?)

. Moje pytanie brzmi : czy warto kupować grę na pc w celu poznania zakończenia ? Warto ? Czeka mnie jeszcze jakiś twist fabularny ? Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 21:20, Scyzoryk17 napisał:

Witajcie przyjaciele !
Rok temu miałem przyjemność grać w Bioshock''a na x360. Niestety nie ukończyłem go, dotarłem
do wielkiego zwrotu akcji

Spoiler

(okazało się, że nasz przewodnik to "ten zły", który struje
nami komendą Would You Kindly ?)

. Moje pytanie brzmi : czy warto kupować grę na pc
w celu poznania zakończenia ? Warto ? Czeka mnie jeszcze jakiś twist fabularny ? Pozdrawiam
:D


Jakiegoś dużego twistu już raczej nie będzie. Ale powiem Ci co ja zrobiłem. Mimo, że kiedyś przeszedłem tę grę, kupiłem edycje premierową, aby po prostu tę wybitną grę posiadać i jeszcze raz dokładnie przejść i prześledzić najmniejsze nawet wątki fabularne. A jeśli nie przeszedłbym jej całej, nieważne do którego momentu, to nawet bym się nie zastanawiał :) Ale ja po prostu kocham Bioshocka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Mam pytanie odnośnie dostępności gry - czy jest możliwość jeszcze gdziekolwiek dostać ją w PL wydaniu? Szukałem już dosyć długo w internetach i nic nie mogę znaleźć ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować