Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2007 o 18:40, Union Pacific napisał:

Czy byłby ktoś tak uprzejmy.


Crap, nie mogę odmówić. Hehehe... ci co grali wiedzą OCB :)
BD to po prostu kupa chodzącego złomu ochraniającego Siostry, ot cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 19:00, MastAlol napisał:

> Czy byłby ktoś tak uprzejmy.

Crap, nie mogę odmówić. Hehehe... ci co grali wiedzą OCB :)
BD to po prostu kupa chodzącego złomu ochraniającego Siostry, ot cała filozofia.


To jest sam z siebie potwór czy ktoś w nim siedzi? (wygląda jak robot)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 20:31, Union Pacific napisał:

> > Czy byłby ktoś tak uprzejmy.
>
> Crap, nie mogę odmówić. Hehehe... ci co grali wiedzą OCB :)
> BD to po prostu kupa chodzącego złomu ochraniającego Siostry, ot cała filozofia.

To jest sam z siebie potwór czy ktoś w nim siedzi? (wygląda jak robot)

Pisało , chyba w artykule na gram.pl poświęconym bioshockowi. Big daddy to są ludzie(chyba męzczyzni) specialnie wyselekcjonowani pod względami fizycznymi i psychicznymi . Nafaszerowanie Adamem(taka dziwna substancja, robiąca z ludzi nad-ludzi a w przedawkowaniu zombie) , Plasmidami(takie upgrady) organy zostały przeniesione do specialnej zbroi która chroni go by mógł chronic siostry. Siostry za to wydzielają feromon dzięki któremu BD moze je odnalezc , chronic no i sie ich słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 20:37, Solstheim napisał:

> > > Czy byłby ktoś tak uprzejmy.
> >
> > Crap, nie mogę odmówić. Hehehe... ci co grali wiedzą OCB :)
> > BD to po prostu kupa chodzącego złomu ochraniającego Siostry, ot cała filozofia.

>
> To jest sam z siebie potwór czy ktoś w nim siedzi? (wygląda jak robot)
Pisało , chyba w artykule na gram.pl poświęconym bioshockowi. Big daddy to są ludzie(chyba
męzczyzni) specialnie wyselekcjonowani pod względami fizycznymi i psychicznymi . Nafaszerowanie
Adamem(taka dziwna substancja, robiąca z ludzi nad-ludzi a w przedawkowaniu zombie) , Plasmidami(takie
upgrady) organy zostały przeniesione do specialnej zbroi która chroni go by mógł chronic siostry.
Siostry za to wydzielają feromon dzięki któremu BD moze je odnalezc , chronic no i sie ich
słucha.


O dzięki :) Strasznie intrygowała mnie ta postać, i teraz już wiem. Jeszcze raz dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 20:39, Union Pacific napisał:

> Siostry za to wydzielają feromon dzięki któremu BD moze je odnalezc , chronic no i sie
ich
> słucha.

O dzięki :) Strasznie intrygowała mnie ta postać, i teraz już wiem. Jeszcze raz dziękuje.


Yyy... wporwadził bym jednak kikla poprawek na podstawie gry - to nie siostry wydzielaja jakis feremon, tylko to Big Daddy wydziela specjalny odó r, dzieki ktoremui siostry moga zczaic, ze to Big Daddy ;d.
Tzn. tak moge stiwerdzic po jednej z misji ;d.
A Big Daddy... coz... Rosie [Uszatek?] to z tego co widzimy, to zwykly czlowiek w kombinezonku [tzn. moze nie zwykly, tylko ten wyselekcjonowany], a Bouncer, to pewnie tak, jak to kolega wyzej wlasnie napisal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 09:49, mati22222 napisał:

Mam takie zapytanie troche nie na czasie...:).. Otuż czy bez wiekszego bólu pogram na:
Athlon3600 (2,0Ghz)
GeForce7600gt
1 gb RAM
???

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak ściągniesz demo to sie dowiesz po to zostało wydane żeby każdy mógł sobie przetestować swój sprzęt i czy gra mu się podoba demo znajdziesz na stronie Cenega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 09:49, mati22222 napisał:

Mam takie zapytanie troche nie na czasie...:).. Otuż czy bez wiekszego bólu pogram na:
Athlon3600 (2,0Ghz)
GeForce7600gt
1 gb RAM
???

a jak ci sie dema nie chce sciągac to poczekaj do 2.10 w CDA bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, skończyłem :) uwaga SPOILERY Podobało mi sie bardzo, choc finałowa walka jakoś troche rozczarowuje. Muszę jednak przyznać, że Bioshock, choć nie jest żadnym kamieniem milowym, plastycznie jest świetny. Najbardziej podobał mi sie Fort Frolic, i szalony artysta (skojarzył mi sie z pamietnym odcinkiem Cowboy Bepop z wesołym miasteczkiem, nie wiem czemu). Niestety, zwrot akcji nie był dla mnie jakims specjalnym zaskoczeniem - dało się domyślić słuchając taśm, że Fontaine nagle znika a pojawia sie Atlas. Choć sam numer z ''Would you kindly'' - super!
Czego zabrakło?
- miasto pod wodą, a brakuje (oprócz jednej sceny w tunelu łącznikowym) wody jako groznego żywiołu.
- mały szczegół: nawet jak mamy już strój Big Daddiego, to nasze ręce wciąż w tym samym sweterku są :/
-i jeszcze paru innych rzeczy,których teraz nie pomnę

a na koniec pytanie, bo coś mi się nie zgadza: wygląda na to, że Ryan cały czas wiedzieł, że Atlas to Fontaine..Czemu nam nie powiedział? Would you kindly ;) explain this to me?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 12:22, Skie napisał:

a na koniec pytanie, bo coś mi się nie zgadza: wygląda na to, że Ryan cały czas wiedzieł, że
Atlas to Fontaine..Czemu nam nie powiedział? Would you kindly ;) explain this to me?


Mysle, ze nie wiedzial od poczatku. Na to wskazuje ta sciana ze zdjeciami przed jego pokojem. Mysle, ze raczej sie domyslal niz byl pewien. Zreszta, gdyby nam to powiedzial to co to by zmienilo? Obaj panowie nie byli zbyt grzeczni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem i nic to nie dało. Potem zainstalowałem najnowszego DirectX''a - też nic, ten sam błąd. Możliwe, że to wina mojego procka, w co wątpię - bo takie MoH:A czy WiC też nie powinny mi działać... (mam Athlona 64 3000+)

już nie wiem, co robić i boję się, że z pełniakiem będzie tak samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 15:23, Kradziej napisał:

Spróbowałem i nic to nie dało. Potem zainstalowałem najnowszego DirectX''a - też nic, ten sam
błąd. Możliwe, że to wina mojego procka, w co wątpię - bo takie MoH:A czy WiC też nie powinny
mi działać... (mam Athlona 64 3000+)

już nie wiem, co robić i boję się, że z pełniakiem będzie tak samo :(

To chyba nie problem procesora bo ja mam taki sam i demo chodzi normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 12:44, Jester napisał:

> a na koniec pytanie, bo coś mi się nie zgadza: wygląda na to, że Ryan cały czas wiedzieł,
że
> Atlas to Fontaine..Czemu nam nie powiedział? Would you kindly ;) explain this to me?

Mysle, ze nie wiedzial od poczatku. Na to wskazuje ta sciana ze zdjeciami przed jego pokojem.
Mysle, ze raczej sie domyslal niz byl pewien. Zreszta, gdyby nam to powiedzial to co to by
zmienilo? Obaj panowie nie byli zbyt grzeczni :)


To prawda... Uwaga, marzyć bedę: byłoby super,jakby dało się wybrać stronę, coś jak w drugim Deus Exie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla osoby, która skończyła BioShocka. Jaki on jest??? Czy warto go kupić, bo ja planuję sobie kupić albo BS EK, albo Medal of Honor Airborne abo World in C. EK. Proszę o porównaie. W prasie najlepszy jest BioShock, ale dla mnie najbardziej liczy się zdanie zwykłych graczy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 17:31, darth 16 napisał:

Czy warto go kupić, bo ja
planuję sobie kupić albo BS EK, albo Medal of Honor Airborne abo World in C. EK. Proszę o porównaie.


Zdecydowanie BS (ale do EK nie dopłacaj, chyba że 180 zł to dla ciebie nic wielkiego - ja już bym wolał BS + 5 x pizza ;))!. MoH:A jest średnio udane i bardzo krótkie (a przy tym niczego nowego tam nie zobaczysz, ma jeno efektowną grafikę), zaś WiC to zupełnie inna gra - taka strategia w stylu Company of Heroes, moim zdaniem warta uwagi tylko dla maniaków strategii i współczesnego pola bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 17:31, darth 16 napisał:

Mam pytanie dla osoby, która skończyła BioShocka. Jaki on jest??? Czy warto go kupić, bo ja
planuję sobie kupić albo BS EK, albo Medal of Honor Airborne abo World in C. EK. Proszę o porównaie.
W prasie najlepszy jest BioShock, ale dla mnie najbardziej liczy się zdanie zwykłych graczy.:D


Nie da się porównać tych trzech gier, ponieważ są zupełnie inne. Jeśli lubisz „duszny” klimat i grę, w której liczy się przede wszystkim fabuła i stopniowe odkrywanie tajemnic z nią związanych to oczywiście Bioshock, ale jeśli wolisz gry gdzie najważniejszy jest refleks a fabuła jest mało znaczącym tłem to MoH. Co do WoC uważam, że gra jest bardzo mocno przereklamowana. Od taki Codename: Panzer trochę bardziej rozbudowany z lepszą grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś zamieścić zdjęcia z edycji kolekcjonerskiej bioshocka? Zastanawiam się nad kupnem ale nigdzie nie ma wizualizacji EK i nie wiem czy warto wykladać aż 179zł.
I czy są może gdzieś dostępne próbki z sountracka do BS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować