Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2007 o 00:02, mistrzgry napisał:

spodziewałem się różnych rzeczy ale nie tego, że mi kod aktywacji działać niebędzie:>:>:>!!!


Ja na szczęście nie miałem problemów, uf... Ale zawiodłem się na grze. Oczekiwałem czegoś lepszego. Niby grafa fajna i sie nawet w najmniejszym stopniu nie zacina na Gf7900 GTX. W pewnym momencie fajny był motyw jak się gadało Rayanem. No były dziewczynki, tatusie, plazmidy, podwodne miasto, ale szczerze mówiąc żałuje wydanej kasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 18:44, mikal15 napisał:

Z układaniem rurek poradzi sobie ktokolwiek kto umie logicznie myśleć, zresztą nie trzeba z
tego korzystać, to tylko pomaga, ale można przejść grę bez tego (choć nie jestem pewny, czy
raz czy dwa razy nie trzeba się gdzieś włamać to nie pamiętam takiego mementu). Uważasz jednak,
że nie poradzisz sobie z czymś takim?

http://www.youtube.com/watch?v=TfUC6Ap-WYc

Nie, nie uważam tak. Po prostu jak tam były by jakieś elementy przygodówki to bym jej nie zakupił. Ale widząc film na youtube.com stwierdziłem, że to jest łatwe i kupie BioShock''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do zainstalowania Bioshocka jest wymagane połączenie z Internetem, tzn. trzeba grę zarejestować, aby móc w nią zagrać? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 16:42, lewak napisał:

Czy do zainstalowania Bioshocka jest wymagane połączenie z Internetem, tzn. trzeba grę zarejestować,
aby móc w nią zagrać? Z góry dziękuję za odpowiedź.


Z tego co mi wiadomo to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 16:42, lewak napisał:

Czy do zainstalowania Bioshocka jest wymagane połączenie z Internetem, tzn. trzeba grę zarejestować,
aby móc w nią zagrać? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Tak, ale to nie wszystko. Liczba rejestracji jest ograniczona (do 5) i reaguje na zmiany w sprzęcie, więc jak np. dodasz do kompa RAM''u, to zużywasz kolejną rejestrację. Trochę (a nawet bardzo) upierdliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 17:28, ziptofaf napisał:

Tak, ale to nie wszystko. Liczba rejestracji jest ograniczona (do 5) i reaguje na zmiany w
sprzęcie, więc jak np. dodasz do kompa RAM''u, to zużywasz kolejną rejestrację. Trochę (a nawet
bardzo) upierdliwe.


Yyy... z tego co wiem, to aż tak, to nie jest. Gra reaguje na zmianę płyty głównej i procesora, aż na RAM''u nie. Mogę się co prawda mylić, ale chyba zmiana karty muzycznej, kostki ramu i tym podobnych rzeczy to by było przegięcie. Zresztą chyba nikt nie będzie 5 razy instalował jednej gry w najbliższym czasie [no spójrzmy na to trzeźwo], a w przyszłości blokada ta ma być usunięta ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 17:28, ziptofaf napisał:

> Czy do zainstalowania Bioshocka jest wymagane połączenie z Internetem, tzn. trzeba grę
zarejestować,
> aby móc w nią zagrać? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Tak, ale to nie wszystko. Liczba rejestracji jest ograniczona (do 5) i reaguje na zmiany w
sprzęcie, więc jak np. dodasz do kompa RAM''u, to zużywasz kolejną rejestrację. Trochę (a nawet
bardzo) upierdliwe.


Czytałem, że ten ogranicznik jest już usunięty. W sieci jest programik (legalny), który zmienia liczbę instalacji do nieskończoności. Mimo to dziękuję za odpowiedź. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znudziło mi się czekanie na pomoc w sprawie aktywacji ... cenega mnie olała ...radź se sam o! ... 2K jeszcze nie odpowiedział....a więc ściągnąłem sobie cracka i gram o!... mam tylko pytanie bo nie wiem czy to wina cracka - czy zdarzało się wam, że gra czasami zacinała się oraz wychodziła do windowsa podczas przeszukiwania zwłok ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:22, mistrzgry napisał:

pytanie bo nie wiem czy to wina cracka - czy zdarzało się wam, że gra czasami zacinała się
oraz wychodziła do windowsa podczas przeszukiwania zwłok ???


Nigdy mi się nic podobnego nie przytrafiło w grze :). Co więcej chyba ani razu mi nie wywaliło gry przez moje 3 przejścia...
A co do cracka - Cedega nie lepsza, bo w którymś Hitmanie w polskiej wersji wbudowali cracka, bo był jakiś problem z działaniem gry i lokacją :). No ale cóż, zdarza się O.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:17, Ecko09 napisał:

> To teraz przeczytajcie ten news: http://www.cdaction.pl/?strona=newsy&newsid=3868
> tak więc z tym problemu już nie ma

o lol mistrzgry -> tutaj dałem linka...wystarczy przeczytać...ale w sumie przyzwyczaiłem
sie do olewania mnie na forum...


To co napisałeś nie ma nic wspólnego z problemem mistrzagry, więc nie dziw się, że olał Twoją wypowiedź, podczas, gdy nie była mu potrzebna. :)
Przeczytaj uważnie jego problem - nie chodziło tu o zbyt dużą liczbę aktywacji, bo nie miał żadnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyłem Bioshocka, gra świetna chociaż do System Shocka 2 trochę jej brakuje.
Klimacik całkiem całkiem, chociaż pod koniec trochę za dużo sieczki, ostatni boss ciekawy choć trochę za prosty.
Ogólnie gra jak dla mnie na 8+/10.
Jedyna rzecz jaka mi się naprawdę nie podobała to prezenty w postaci 200 jednostek Adama za ratowanie Litlle Sisters. Jeśli wybieramy drogę ratowania, a co za tym idzie mniejszych dawek Adama to powinniśmy żyć z konsekwencjami takiego wyboru. Ewentualnie jeden taki prezencik na całą grę lub w prezencikach rekompensata w postaci kasy lub amunicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:01, darkwind21 napisał:

Właśnie zakończyłem Bioshocka, gra świetna chociaż do System Shocka 2 trochę jej brakuje.
Klimacik całkiem całkiem, chociaż pod koniec trochę za dużo sieczki, ostatni boss ciekawy choć
trochę za prosty.
Ogólnie gra jak dla mnie na 8+/10.
Jedyna rzecz jaka mi się naprawdę nie podobała to prezenty w postaci 200 jednostek Adama za
ratowanie Litlle Sisters. Jeśli wybieramy drogę ratowania, a co za tym idzie mniejszych dawek
Adama to powinniśmy żyć z konsekwencjami takiego wyboru. Ewentualnie jeden taki prezencik na
całą grę lub w prezencikach rekompensata w postaci kasy lub amunicji.


mam prośbe o spojler. Opisz mi ktoś głównego, końcowego bossa i walke mniej więcej z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:15, Ecko09 napisał:

mam prośbe o spojler. Opisz mi ktoś głównego, końcowego bossa i walke mniej więcej z nim.


SPOILER SPOILER SPOILER


glownym bosem jest fontaine, oczywiscie bardzo napakowany adamem... wyglada jak ten gostek z f4 tylko ze najpierw jest czerwony i korzysta z ognia, potem niebieski i z lodu... ogolnie szarzuje, skacze, teleportuje sie, ale tak naprawde jest bardzo prosty niestety do rozwalenia:D walczysz nim 4 razy za kazdym razem musisz z niego wyssac troche adam...


SPOILER SPOILER SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:19, Noirr napisał:

> mam prośbe o spojler. Opisz mi ktoś głównego, końcowego bossa i walke mniej więcej z nim.


SPOILER SPOILER SPOILER


glownym bosem jest fontaine, oczywiscie bardzo napakowany adamem... wyglada jak ten gostek
z f4 tylko ze najpierw jest czerwony i korzysta z ognia, potem niebieski i z lodu... ogolnie
szarzuje, skacze, teleportuje sie, ale tak naprawde jest bardzo prosty niestety do rozwalenia:D
walczysz nim 4 razy za kazdym razem musisz z niego wyssac troche adam...


SPOILER SPOILER SPOILER


on wyglada tak samo jak sie wchodzi tun na poczatku gry do latarni i zaopala sie swiatlo to jesgo twarz jest na scianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 09:11, MLODY2K6 napisał:

> > mam prośbe o spojler. Opisz mi ktoś głównego, końcowego bossa i walke mniej więcej
z nim.
>
>
> SPOILER SPOILER SPOILER
>
>
> glownym bosem jest fontaine, oczywiscie bardzo napakowany adamem... wyglada jak ten gostek

> z f4 tylko ze najpierw jest czerwony i korzysta z ognia, potem niebieski i z lodu... ogolnie

> szarzuje, skacze, teleportuje sie, ale tak naprawde jest bardzo prosty niestety do rozwalenia:D

> walczysz nim 4 razy za kazdym razem musisz z niego wyssac troche adam...
>
>
> SPOILER SPOILER SPOILER

on wyglada tak samo jak sie wchodzi tun na poczatku gry do latarni i zaopala sie swiatlo to
jesgo twarz jest na scianie

hmm...nie zauważyłem jego twarzy...albo nie zwróciłem uwagi, że to on...ale teraz to już i tak nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem w poziomie który nazywa sie ARCADIA .Utknołem na początku tego poziomu i nie wiem gdzie mam iść.Jest tam taka sterta belek z zielskiem w przejsciu.Jak to przejść????
Prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 20:08, Sztaba123 napisał:

Mam mały problem w poziomie który nazywa sie ARCADIA .Utknołem na początku tego poziomu i nie
wiem gdzie mam iść.Jest tam taka sterta belek z zielskiem w przejsciu.Jak to przejść????
Prosze o odpowiedź


Chyba kojarzę twój problem. Za te drzwi dostaniesz się górą.Patrz na mapę. Dużo daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować