Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2008 o 11:17, KŁEJK napisał:

> Mam pytanie czy warto kupić tą grę?

A po co pytasz skoro już kupiłeś ;D ... dowód ...

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6471&pid=6681

BTW: jak już to tam trzeba było zapytać czy warto ;).


Właśnie kupiłem ją na allegro ale dojdzie w poniedziałek i zastanawiam się czy dobrze zrobiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*SPOJLER*

Pomocy! Utknąłem w Force Frollic. Kiedy batysfera Ryana odpływa ,a Cohen zaprasza mnie do swojego teatru. Poszedłem trochę dalej, aż zaporą stały się dla mnie drzwi ,których nie mogę otworzyć. Za nimi stoi Automat z amunicją. Probowałem już otworzyć je telekinezą - nic , próbowałem wchodzic na góre (do miejsca gdzie jest gitara na której można grać) też nic. Proszę o pomoc! Jak się przedostać przez te drzwi?

KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam, pytanie. Czy jak widzę tatuśka bez siostrzyczki to muszę go zabijać czy mogę go ominąć i jeszcze po zabiciu go wypada mu broń, a ja jej wziąć nie mogę. Dlaczego nie mogę jej wziąść i co zrobić aby ją mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 10:40, Dominik000 napisał:

Mam, pytanie. Czy jak widzę tatuśka bez siostrzyczki to muszę go zabijać czy mogę go
ominąć i jeszcze po zabiciu go wypada mu broń, a ja jej wziąć nie mogę. Dlaczego nie
mogę jej wziąść i co zrobić aby ją mieć?

Możesz go ominąć. Tej broni neir da się wziąść. Taka atrapa, z której możesz zabrać jakieś składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 13:09, edsonpele napisał:

> Mam, pytanie. Czy jak widzę tatuśka bez siostrzyczki to muszę go zabijać czy mogę
go
> ominąć i jeszcze po zabiciu go wypada mu broń, a ja jej wziąć nie mogę. Dlaczego
nie
> mogę jej wziąść i co zrobić aby ją mieć?
Możesz go ominąć. Tej broni neir da się wziąść. Taka atrapa, z której możesz zabrać
jakieś składniki.

Dzieki, od kilku dni gram w tą grę i już dwa razy niepotrzebnie zabiłem tatuśka. Szkoda, że tej broni nie można wziąść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dzieki, od kilku dni gram w tą grę i już dwa razy niepotrzebnie zabiłem tatuśka. Szkoda,
> że tej broni nie można wziąść:(
No, jest sporo innych.
Niekoniecznie niepotrzebnie. Tylko zabijając Tatuśków możesz dobrać się do Siostrzyczek, które mają tak potrzebną w Rapture substancję jaką jest Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 18:43, The-Darkest napisał:

Takie mam pytanko, mozna usmiercac tatuskow a potem nie wyrzadzac krzywdy siostrzyczkom
tylko je uleczac:P? Czy cos takiego:)?

Można. Po zabiciu Tatuśka możesz albo uśmiercić albo uleczyć siostrzyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 11:28, Dominik000 napisał:

Mam ptyanie. Ile otrzymam ADAMu jueżeli uśmiercę siostrzyczkę? Czasem mam z tym problem.

Ja je ratowałem. Ale wiem, że jeśli ją uśmiercisz to dostaniesz więcej niż normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 11:44, edsonpele napisał:

> Mam ptyanie. Ile otrzymam ADAMu jueżeli uśmiercę siostrzyczkę? Czasem mam z tym
problem.
Ja je ratowałem. Ale wiem, że jeśli ją uśmiercisz to dostaniesz więcej niż normalnie.

To to to ja wiem. Ale chcę wiedzieć ile dostanę dokładnie ADAMu. Jak je uratuję to mam 80 a w misiu 200 czyli w sumie to 280. Chcę sie dowiedzieć czy mi się będzie opłacać uratowanie siostrzyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 11:53, Dominik000 napisał:

> > Mam ptyanie. Ile otrzymam ADAMu jueżeli uśmiercę siostrzyczkę? Czasem mam z
tym
> problem.
> Ja je ratowałem. Ale wiem, że jeśli ją uśmiercisz to dostaniesz więcej niż normalnie.

To to to ja wiem. Ale chcę wiedzieć ile dostanę dokładnie ADAMu. Jak je uratuję to mam
80 a w misiu 200 czyli w sumie to 280. Chcę sie dowiedzieć czy mi się będzie opłacać
uratowanie siostrzyczki.

To jak zabijesz to chyba 160 dostajesz. Siostrzyczki misia nie zawsze zostawiają, tylko czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER

Mam pytanie. Zebrałem wszystkie części kombinezonu tatuśka ,poszedłem do modyfikatora krtani , i wyruszyłem po pierwszą dziewczynkę. Kiedy ją przywołuje ona idzie prze jakąś dziure w drzwiach i od tyłu otwiere je mnie. Nagle dziewczynka staje w miejscu i nie zbiera ze zwłok ADAMA. Próbowałem już przynieść jej zwłoki telekinezą , próbowałem ubić pałętającego się w pobliżach nurka , ubiłem wszystkim big daddy i uratowałem wszystkie siostrzyczki ,a ta cały czas stoi w miejscu. Co trzeba zrobić?

KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 15:44, Farmer Widomo napisał:

SPOJLER

Mam pytanie. Zebrałem wszystkie części kombinezonu tatuśka ,poszedłem do modyfikatora
krtani , i wyruszyłem po pierwszą dziewczynkę. Kiedy ją przywołuje ona idzie prze jakąś
dziure w drzwiach i od tyłu otwiere je mnie. Nagle dziewczynka staje w miejscu i nie
zbiera ze zwłok ADAMA. Próbowałem już przynieść jej zwłoki telekinezą , próbowałem ubić
pałętającego się w pobliżach nurka , ubiłem wszystkim big daddy i uratowałem wszystkie
siostrzyczki ,a ta cały czas stoi w miejscu. Co trzeba zrobić?

KONIEC SPOJLERA

W tym fragmencie masz po prostu prowadzić dziewczynkę do końca oraz bronić ją od atakujących stale splicerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jak otworzyc te cholerne drzwi w forcie frolic? - tam gdzie jest nasz szalony artysta:) zalaczam screena - wejscie do glownej hali czy cos takiego... Nie wiem czy sie zablokowaly czy co... Strzalka pokazuje na te drzwi i nie chca sie otworzyc, bylem na pietrze ale stamtad tez sie nie da. Pliz help!

20080621212835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować