Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Jestem w planszy Olimp. Gram ratując dziewczynki. I jestem ciekaw czy gdybym je wykorzystywał to też bym się u Tannenbaum znalazł ? A jak nie to gdzie ? Chętnie bym sam to sprawdził ale wątpie żebym przechodził grę jeszcze raz, więc pytam się tak czysto z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 22:55, Grizzly. napisał:

Jestem w planszy Olimp. Gram ratując dziewczynki. I jestem ciekaw czy gdybym je wykorzystywał
to też bym się u Tannenbaum znalazł ? A jak nie to gdzie ? Chętnie bym sam to sprawdził
ale wątpie żebym przechodził grę jeszcze raz, więc pytam się tak czysto z ciekawości.


Ja gre przechodziłem zabijając dziewczynki i też sie u niej znalazłem. Tylko podejrzewam ,ze u ciebie dziewczynki co innego gadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 22:55, Grizzly. napisał:

Jestem w planszy Olimp. Gram ratując dziewczynki. I jestem ciekaw czy gdybym je wykorzystywał
to też bym się u Tannenbaum znalazł ? A jak nie to gdzie ? Chętnie bym sam to sprawdził
ale wątpie żebym przechodził grę jeszcze raz, więc pytam się tak czysto z ciekawości.

Dziewczynki tylko inaczej będą cię traktowały no i także Tannenbaum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem format, i chciałem potem zagrać w bioshocka, ale jak chce go włączyć to wyskakuje mi błąd. Zainstalowałem directa który był tam, żeby się upewnić że jest dobry ale nic to nie dało. Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie, ale nic to nie dało. Co mam zrobić żeby dobrze chodziło? Na zdjęciu podaje screen błędu.

20080909152448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, jedna z najlepszych produkcji minionego roku, piękna grafika, wciągająca fabuła i niesamowity gameplay.... nic dodać ni ująć :D.

20080909154008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji chwilowego napływu weny twórczej napisałem skromną recenzję Bioshocka. Recenzję można przeczytać na moim gramsajcie. Mam nadzieję, że wszyscy niezdecydowani co do kupna gry podejmą decyzje po przeczytaniu artykułu mojego autorstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 11:29, Grizzly. napisał:

Skąd wziąść kod otwierający drzwi do windy do Fontaina ? Jest to plansza Olimp. Strzałka
mi pokazuje tylko kierunek w stronę windy.

Musisz odsłuchać nagranie, którego twórcą jest Paparazzi. Jeżeli je już masz, to musisz odsłuchać je ponownie grzebiąc w notkach fabularnych ( na pewno tam będzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler
Witam mam dziwny porglem. PO dojsciu do pani od drzew nie pamietam jak sie nazywa ;] mialem wlamac sie to sejfu, zrobielm to lecz w sejfie nic nie ma... Co mam zrobic?
Koniec SPoilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem tak i zrobiłem. Wczoraj trafił w me łapska Bioshock. Sama gra zapowiadała się dość dobrze i oryginalnie, a pochlebne recenzje utwierdziły mnie w przekonaniu że to będzie kolejny "must have". Czekałem, czekałem i się doczekałem. Na razie zbyt wiele nie pograłem z racji innych zajęć itp. Ale po tych kilkudziesięciu minutach spędzonych nad Biologicznym Szokiem jestem zadowolony, nawet bardzo. Oprawa kopie, fabuła na razie prezentuje się nie najgorzej, gameplay dobry, fun z zabawy - ogromny. Klimat - powala na kolana. Dodatkowym smaczkiem jest samo przemierzanie podwodnego Rapture i śledzenie jego historii. Aktualnie biegam po pawilonie medycznym zgłębiając podstawy gry. Hakowanie urządzeń - fajna minigra idealnie wpasowująca się w rozgrywkę. Zbieractwo i przeszukiwanie najciemniejszym kątów popłaca - można znaleźć ciekawe fanty. OK, to na tyle. Ale się rozpisałem ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile można mieć maksymalnie Auto-hakerów ? Bo ja już tak sobie zbieram i nie wiem czy warto je używać i czy jest jakiś ich limit. Zdecydowaną większość zabezpieczeń łamię bez tych urządzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 18:42, KŁEJK napisał:

Ile można mieć maksymalnie Auto-hakerów ? Bo ja już tak sobie zbieram i nie wiem czy
warto je używać i czy jest jakiś ich limit. Zdecydowaną większość zabezpieczeń łamię
bez tych urządzeń.


Maksymalnie 5 można ich mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 18:42, KŁEJK napisał:

Zdecydowaną większość zabezpieczeń łamię
bez tych urządzeń.


W dalszym stadium gry się przydają. Z niektórymi urządzeniami nie mogłem sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz co będzie potem, jak będzie największy poziom trudności:) Niektórych jak patrzyłem nie dało się rozwiązać, chyba że zmieniając 1 rure, ale ciężko jest tak zdąrzyć i wtedy używało się tylko auto-hakera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 18:11, lis899 napisał:

Zobaczysz co będzie potem, jak będzie największy poziom trudności:) Niektórych jak patrzyłem
nie dało się rozwiązać, chyba że zmieniając 1 rure, ale ciężko jest tak zdąrzyć i wtedy
używało się tylko auto-hakera.


hehe to prawda też mi się parę razy zdarzyło włamywać się bez żadnych szans. Ale trochę z innego powodu bo moje przypadki polegały na tym że nieważne jakbym układał rury nie miałem szans dojść do końca bo drogę wszędzie, naprawdę wszędzie blokowały mi płytki z alarmami i spięciem. Miałem taki przypadek może z 2 lub 3 razy. Potem inwestowałem mocno w toniki inżynieryjskie. A to z pierwszą rurą to też często spotykałem, że jak się jej nie przestawi to się nie ma szans. Wtedy pomóc może zamrożenie maszyny do której się włamujemy. Przebieg płynu podczas zamrożenia jest dużo spowolniony. Wiedzieliście że tak można ? Ja o tym dowiedziałem się dość dawno.


BTW
!!!SPOILER!!!

Przeszedłem grę ratując dziewczynki czyli jako ten dobry. Ciekawiło mnie zakończenie gdybyśmy grali jako ten zły więc wyszukałem sobie filmik na youtube. Ale nie do końca zczaiłem historii bo była po angielsku. Więc jak się skończyło po złej stronie ? Na filmiku widziałem że Genofagi wypłynęły z wody i zaczęły atakować ludzi na łodzi. Więc zostaliśmy panem Rapture ? A potem co ? Podbicie świata ? Interesuje mnie to ponieważ podobno ma wyjść Bioshock 2, więc ciekawe jaka będzie fabuła tej gry ? Wydaje mi się że nie będzie to kontynuacja pierwszej części.
Czy jest jeszcze zakończenie jako ten neutralny ?
!!!KONIEC SPOILERA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER

No, to chyba jasne. Panami zostawaliśmy tako czy siako, dostając w nasze łapki "klucz do Rapture". Z tym że w wersji dobrej jakby zrzekliśmy się swej władzy. A w złej...ją powiększyliśmy. Przypatrz się tej "łodzi". To piękna, porządna, amerykańska atomowa łódź podwodna. A skoro na "dowidzenia" dostajemy widoczek głowic nuklearnych... możemy się domyślać, że przynajmniej wprowadziliśmy ciut chaosu na Ziemi.

Wersja neutralna niczym się nie różni, jedynie głos Tannenbaum jest inny. W wersji złej, jak słyszałeś, jest on pełen wściekłości i nienawiści. W wersji neutralnej jest smutny, jakby pełen żalu za to, że zawiedliśmy pokładane w nas oczekiwania.

SPOJLER OUT

Zdaniem kilku plotek i przecieków, nowy Bioshock będzie dział się wcześniej, w trakcie "wojny domowej". Ale kim byśmy mieli być, jaka byłaby nasza rola, pozycja, cele w Rapture...to jest skrzętnie ukrywana tajemnica, o ile sami projektanci już wymyślili na nią odpowiedź... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie dowiedziałem o zamrożeniu też pod koneic bo mi tak pisało podczas wczytywania. Co do zakończenia to Tannenbaum mówi że się przejęło całego adama i chce się większej władzy i wtedy jest ta powierzchnia (ja przeszedłem raczej jako zły, pod koniec tylko uratowałem chyba 7 siostrzyczek bo fajny plazmid zdobyłem dzięki temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 11:07, Danoo napisał:

Witam!

Czy na dzień dzisiejszy możma zagrać w Bioshocka bez dostępu do Internetu?

Bardzo prosiłbym o odpowiedz.


Oczywiście. A dlaczego miało by być nie można ? Przecież w Bioshocku nie ma multiplayera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować