Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2008 o 21:29, lis899 napisał:

ja sie dowiedziałem o zamrożeniu też pod koneic bo mi tak pisało podczas wczytywania.
Co do zakończenia to Tannenbaum mówi że się przejęło całego adama i chce się większej
władzy i wtedy jest ta powierzchnia (ja przeszedłem raczej jako zły, pod koniec tylko
uratowałem chyba 7 siostrzyczek bo fajny plazmid zdobyłem dzięki temu:)

A jaki plazmid zdobyłeś? Według mnie większość plazmidów jest zbędna, których wcale się nie używa. Np: rój pszczół. Taki jakby 4 razy gorszy ogień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, żeby się uruchomił na komputerze trzeba było połączyć się z Internetem w celu jakiejś rejestracj. Ograniczenia dotyczące tego że co jakiś czas trzeba sie było rejestrować. Nie mam możliwości podłączenia Neta i dlatego pytam czy bez dostępu do Internetu mi pójdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszego ranka po raz pierwszy miałem okazję zanurzyć się do Rapture City!

Ściągając demo z Playstation Store, ważące ponad 1800MB oczekiwałem, że gra pozytywnie mnie zaskoczy. I tak też się stało - już sam początek jest piękny. Fabuła tutaj została nieźle podprowadzona, a pierwszy czas naszej interakcji na wodzie, gdzie wszędzie jest ogień wyglądał pięknie. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony, gra się bardzo przyjemnie - ten tytuł ma swoisty klimat, jest brutalny i mroczny. Nie dziwię się, że gra zebrała tyle nagród, bo jest to dość innowacyjna produkcja. Nigdy nie wiesz, co zaraz się wydarzy, a zwroty akcji są naprawdę nieprzewidywalne. Poważnie zastanowię się nad zakupem, ale jeszcze zależy to od ceny w wersji na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdobyłem plazmid zahipnotyzowanie tatuśka. Jak znalazłem takiego pojedyńczego, to zawsze latał za mną i niszczył wszystko:) Oczywiście był to już elitarny. Jeszcze jak ja strzelałem z kuszy to nikt nie miał szans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 19:35, lis899 napisał:

zdobyłem plazmid zahipnotyzowanie tatuśka. Jak znalazłem takiego pojedyńczego, to zawsze
latał za mną i niszczył wszystko:) Oczywiście był to już elitarny. Jeszcze jak ja strzelałem
z kuszy to nikt nie miał szans:)

Tatuśiek rozwala innych ludzi jak jest zachipnotyzowany, jak jesteś sam na sam z nim to atakuje ciebie. Więc w takiej chwili o tylko sobie zaszkodziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 16:03, Heterko napisał:

Tatuśiek rozwala innych ludzi jak jest zachipnotyzowany, jak jesteś sam na sam z nim
to atakuje ciebie. Więc w takiej chwili o tylko sobie zaszkodziłeś.


Ke?? o.O Czy na pewno graliśmy w te same gry??

Jedyny powód, co by tatusiek Cię zaatakował, to moment gdy Ty sam zaatakujesz jego (lub jeśli zbyt blisko siostrzyczki się znajdziesz, ale mówimy o sytuacja 1on1).

A jedyny minus tego ciekawego plazmidu jest taki, że praktycznie nie da się przejąć wieżyczek ni botów strażniczych, gdyż najczęściej wtedy "potrącą" Daddy''ego, a ten rozwala je w drobny mak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 18:20, Dexter McAaron napisał:

> Tatuśiek rozwala innych ludzi jak jest zachipnotyzowany, jak jesteś sam na sam z
nim
> to atakuje ciebie. Więc w takiej chwili o tylko sobie zaszkodziłeś.

Ke?? o.O Czy na pewno graliśmy w te same gry??

Jedyny powód, co by tatusiek Cię zaatakował, to moment gdy Ty sam zaatakujesz jego (lub
jeśli zbyt blisko siostrzyczki się znajdziesz, ale mówimy o sytuacja 1on1).

A jedyny minus tego ciekawego plazmidu jest taki, że praktycznie nie da się przejąć wieżyczek
ni botów strażniczych, gdyż najczęściej wtedy "potrącą" Daddy''ego, a ten rozwala je
w drobny mak...

Skoro tak myślisz, to może mi się pomyliły nazwy toników/plazmidów( nie pamiętam, to te które wymagają ewy). Bo jest taki co gdy tatusiek jest nim zaatakowany to rozwala innych przeciwników dookoła, a jak nikogo nie ma to rozwala ciebie. Może pomyliłem nazwy, ale wątpię, bo gdzieś o tym czytałem. Chyba w instrukcji, może ty jej nie masz, albo w KSgry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tą grę niestety.. zatrzymałem się w chyba" środku " i jakoś mnie nie ciągnie do tej gry.. :/ nie ma tego czegoś. Lecz zanim ją miałem byłem zachwycony ją niestety grafika to nie wszystko. A jakby dobrze się przypatrzec grafice to też trąci myszką.. No chyba jestem troche zbyt wymagający :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko, manuala pod łapką mam i niemożebne by było, żeby coś takiego w niej napisali, skoro to nieprawda. Może faktycznie to było w KŚG, pasowałoby toto do ich nieprofesjonalizmu... ;> Bowiem jeśli postrzelisz Daddy''ego podczas zadymy, to faktycznie najpierw rozszarpie on splicerów, a potem zwróci się przeciwko Tobie. I może jakiś pan nie zauważył jak go "dziabnął" z maszynówki, a potem cały oburzony że Daddy szarżuje na niego. Mi się to raz zdarzyło, gdy walczyliśmy w wąziutkim przejściu i Tatusiek wlazł mi w zasięg granatu. Ale takto gdy był jakiś pod ręką, zawsze z nim chodziłem i było to wielce pomocne...i nigdy nie miałem z nim większych problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś zakupiłem ładne pudełeczko z grą BioShock i odpaliłem ją między próbami zabicia RAAM - a z GoW na Insane... I to chyba mój błąd, że rozpocząłem taką krótką sesją - ta gra jest warta o wiele więcej uwagi, bo już samo wejście do Rapture zrobiło na mnie duże wrażenie... Coś czuję, że ta gra pochłonie mnie do końca i nie będę zawiedziony tym zakupem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 21:14, Rogallos napisał:

A ja dziś zakupiłem ładne pudełeczko z grą BioShock i odpaliłem ją między próbami zabicia
RAAM - a z GoW na Insane... I to chyba mój błąd, że rozpocząłem taką krótką sesją - ta
gra jest warta o wiele więcej uwagi, bo już samo wejście do Rapture zrobiło na mnie duże
wrażenie... Coś czuję, że ta gra pochłonie mnie do końca i nie będę zawiedziony tym zakupem:)

Ja się na tej grze nie zawiodłem, ale mogło by być w niej więcej FPSa. A toników to się około 1/4 używa. Gra mi się podoba, chcę ją przejść jeszcze raz ale coś czasu nie mogę znaleźć. Zawsze ratowałem siostrzyczki teraz chcę każdą wykorzystać, chcę zobaczyć inne zakończenie. Zobaczę jaka rozgrywka się bardziej opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 16:03, Heterko napisał:

Tatuśiek rozwala innych ludzi jak jest zachipnotyzowany, jak jesteś sam na sam z nim
to atakuje ciebie. Więc w takiej chwili o tylko sobie zaszkodziłeś.

Ale jeśli go nie trafiłem ani razu to po skończeniu hipnozy jest neutralny. A tylko raz zdarzyło mi się żebym go trafił i musiałem go rozwalić ale i tak zyskałem wiele dzięki temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 20:17, OriginalGangsta napisał:

Zna ktoś może kod do tych drzwi?

Wiem, ze do niektórych dzwi nie było podanych kodów. Łamało się kod! A jak nie to powinien być numer napisany gdzieś na ścianie, albo gdzieś na kartce. Nie miałem problemów z żadnymi drzwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jestem daleko od tych drzwi. ;p

SPOJLER
Teraz zabiłem Ryan''a i dowiedziałem się że Atlas to Fontaine. Swoją drogą, trochę mnie to zaskoczyło. ;]
SPOJLER

Jutro opiszę moje wrażenia z gry, bo może już ją jutro ukończę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 22:41, OriginalGangsta napisał:

Jutro opiszę moje wrażenia z gry, bo może już ją jutro ukończę. ;p

Jeszcze Ci troche zostało, chyba że pograsz ze 3h-4h bo mi tyle zajeła ostatnia plansza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 20:38, lis899 napisał:

Jeszcze Ci troche zostało, chyba że pograsz ze 3h-4h bo mi tyle zajeła ostatnia plansza.


SPOJLER

Teraz mam odszukać bodajże elementy pancerze Big Daddy''ego, żeby się w niego zmienić, żeby siostrzyczki mnie gdzieś tam wpuściły. Na razie mam cztery butelki jakiegoś płynu, dzięki któremu będę śmierdział jak Tatuśkowie. ;p

SPOJLER

Ile mi jeszcze mniej więcej gry zostało? Dzisiaj już raczej nie będę grał, bo mam co innego do roboty, jutro skończę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 20:41, OriginalGangsta napisał:

Ile mi jeszcze mniej więcej gry zostało? Dzisiaj już raczej nie będę grał, bo mam co
innego do roboty, jutro skończę grę.


To bodajże jest przed ostatnia misja. Ale jest dość długa, trzeba dużo elementów znaleść (buty, hełm, kostium itp.) Następna to już tylko finałowa walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 20:55, Grizzly. napisał:

> Ile mi jeszcze mniej więcej gry zostało? Dzisiaj już raczej nie będę grał, bo mam
co
> innego do roboty, jutro skończę grę.

To bodajże jest przed ostatnia misja. Ale jest dość długa, trzeba dużo elementów znaleść
(buty, hełm, kostium itp.) Następna to już tylko finałowa walka.


Nie, przed finałowa walką jest jeszcze jeden etap, ale nie zdradzajmy mu co to za etap :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować