Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2009 o 23:30, nov_pl napisał:

> nie kminie...

Byłbyś łaskaw (ang. Would you kindly) :>

nie no, to byla jedna z najzajebistszych chwil w swiecie gier wedlug mnie, Andrew Ryan to gada, a pozniej migawka... a nastepnie "run, stop, kill!" xD a moglby mi ktos przypomniec te fraze co Ryan ja mowi.? ja koncu jest "slaves shall serve" bodajze

i slyszaliscie nagranie Suchonga z tym pieskiem?? Lol, "break the neck of this dog" ... o.0 creepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 23:32, hobgoblin90 napisał:

a moglby mi ktos przypomniec
te fraze co Ryan ja mowi.? ja koncu jest "slaves shall serve" bodajze


"A man chooses, a slave obeys"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 09:37, nov_pl napisał:

> a moglby mi ktos przypomniec
> te fraze co Ryan ja mowi.? ja koncu jest "slaves shall serve" bodajze

"A man chooses, a slave obeys"

o wlasnie, tyle w tym glebi...

ale co sie walsciwie stalo z tymi ludmi? przeciez to miala byc utopia, a nie gra, w ktorej wszyscy walcza o Adam, ktory ich zniewala i deformuje... jak im na poczatku go zaimpletowano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2009 o 19:03, hobgoblin90 napisał:

o wlasnie, tyle w tym glebi...

ale co sie walsciwie stalo z tymi ludmi? przeciez to miala byc utopia, a nie gra, w ktorej
wszyscy walcza o Adam, ktory ich zniewala i deformuje... jak im na poczatku go zaimpletowano?


No nie wiem przeszedłem tą gre już wieki temu... możeby tak jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jest gdzieś do ściągnięcia oficjalna polonizacja (np. ze strony Cenegi) ? Z angielskim sobie w miarę radzę, ale mogę nie wyłapać wszystkich "smaczków" ;/ Jeśli nie to trudno, będę grał po angielsku, ale jeśli jednak jest to byłby wdzięczny za linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 10:09, Bambadil napisał:

Mam pytanie. Czy jest gdzieś do ściągnięcia oficjalna polonizacja (np. ze strony Cenegi)
? Z angielskim sobie w miarę radzę, ale mogę nie wyłapać wszystkich "smaczków" ;/ Jeśli
nie to trudno, będę grał po angielsku, ale jeśli jednak jest to byłby wdzięczny za linka
:)



Hm ciekawe, wersja ''od kolegi z UK''? Bo we wszystkich polskich wydaniach łatka polonizująca była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zdziwiłbym się (i na 101% nie tylko ja), gdybym w polskim wydaniu gry dostał wersję bez możliwości wyboru języka polskiego -.-
Po drugie, grę mogłem dostać nawet od szwagra wujka mojego taty z Australii, a tobie nic do tego.
Po trzecie, jeśli dobrze pamiętam, za sugerowanie, że ktoś złamał prawo też grożą sankcje prawne.
Po czwarte, dla twojego doinformowania, Cenega dystrybuowała Edycje Kolekcjonerskie w języku angielskim i ostatnio jak sprzątali magazyn znaleźli kilkadziesiąt takich wersji. Najpierw sprzedali jedną za 193 zł. mnie, a teraz za 90zł. sprzedają ją na allegro na kopy ;/

Ja nie wiem...człowiek ma angielską wersję gry to zaraz "PIRAT !". "NintendoPassion" też byś się spytał skąd ma amerykańską wersję Wiedźmina ? -.- (jeśli nie wiesz co to za użytkownik wbij sobie na jego gramsajt -.-)

Ps. Jak nie masz nic mądrego do przekazania (np. krótkiej i prostej odpowiedzi na moje wcześniejsze pytanie - tak jest i link do stronki/ nie, nie ma) to najlepiej nie pisz nic.
Ps.2 Następnym razem jak będziesz chciał wyjechać z takim tekstem to upewnij się gdzie dana osoba mieszka (często na gramsajtach jest to napisane), czy gra w innym języku była dystrybuowana na terenie polski i sprawdź jeszcze temat "KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!" - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=20163

EDIT - zna ktoś odpowiedź na moje poprzednie pytanie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 18:23, Bambadil napisał:

Popraw mnie jeśli się mylę, ale tam jest tylko patch 1.1, do polskiej wersji gry, a nie
patch polonizujący ;/



Oficjalnego spolszczenia nie ma nigdzie legalnie dostępnego bo było z każdym wydaniem gry które Cenega sprzedawała, czyli premierówka i Premium Games. Choć trochę to tez dziwne bo sprzedawali też angielską edycję kolekcjonerską więc dla chętnych powinni spolszczenie udostępnić.

Jeśli chcesz:

Spoiler

rapidshare.com/files/57306342/Setup.exe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jesteś szczęśliwym (przynajmniej taką mam nadzieje;)) posiadaczem angielskiej edycji kolekcjonerskiej tej gry, a jako że ja na swój egzemplarz w tej chwili czekam - mam pytanie... Czy jest możliwość rejestracji tej gry w kompanii graczy Cenegi, a co za tym idzie czy dostałeś za nią te 190 punktów? Jak widać punktów za tą grę było sporo i szkoda by było jakby to dotyczyło tylko i wyłącznie polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pamiętam miałem do Cenegi podobne pytania w sprawie Bio i angielskiej kolekcjonerki Obliviona zm onetą. Ale obie sprzedawali bez kodów bo oni od siebie nawet nic do pudeł nie dodają/nie rozpakowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerke Obliviona właśnie mam i w niej żadnych punktów do kompanii niestety nie było :| Tak więc i w przypadku BioShocka za bardzo na nie nie liczę, ale 190 punktów to całkiem sporo i piechotą nie chodzi, na pewno by się bardzo przydały. Może się coś do tego czasu w takich przypadkach zmieniło. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się opłaca (choć do tego trzeba jeszcze doliczyć koszty przesyłki - przynajmniej w moim przypadku), ale miło by było jak to się mówi upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, a co za tym idzie mieć i grę z figurką z resztą dodatkowych bajerów i... punkty do kompanii ;) Tak niska cena EK sprawiła, że zakup BioShocka w serii Premium Games za 69zł stał się kompletnie nieopłacalny. Dobrze że się wstrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować