Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Poczatek gry, drugi Big Daddy. Pokonałem go, ale nie mogę znaleźc Siostrzyczki. Krząta się po poziomie, czy jest w jakimś określonym miejscu, przy wyjściu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raz w ciągu gry zdarzyła mi się taka sytuacja, od tamtego momentu nie atakowałem tatuśków jeśli w pobliżu nie było siostrzyczek. Big Daddy zwykle włóczy się po mapie, nie ma stałego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siostrzyczki kiedy pokonaś Tatuśdka się razem z Tatuśkami odradzają. Wystarcz ypoczekać na następnego tatuśka aż dojdzie do ''otworu'' w ścianie z którego zawsze wychodzą siostryczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 11:23, BoloMaster napisał:

prezenty od Tanenbaum dostajemy za 3 uratowane siostrzyczki. Uratowanie pojedynczej daje
80 ADAM-u

Chodzi mi o to, ze pojawia się napis : "wciśnij x by wykorzystać, L by uratować", wciska, i zero reakcji. Nic. Stoi i płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 16:04, igor8472 napisał:

A nie masz czasem już maksymalnej ilości Adama? Bodajże 400 czy 500 ona wynosi.

Nie, to dopiero drugi Tatuś w grze, nie mam nic, bo kupiłem rozszerzenie paska Adama.
No nic, sprawdzę w opcjach sterowania, może zainstalowanie patcha coś poprzestawiało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziły mi o Adam którego uzyskujesz z siostrzyczek a nie ten z paska, to 2 różne. Podejdź do jakiegoś automatu do kupowania ulepszeń i sprawdź ile masz. Może też trzeba popróbować inaczej ''podejść'' do siostrzyczki, z innej strony etc. Chyba że to bug jakiś. Próbowałeś przeładować save i załatwić Daddy''ego jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 16:59, Asthariel napisał:

> A nie masz czasem już maksymalnej ilości Adama? Bodajże 400 czy 500 ona wynosi.

Nie, to dopiero drugi Tatuś w grze, nie mam nic, bo kupiłem rozszerzenie paska Adama.

No nic, sprawdzę w opcjach sterowania, może zainstalowanie patcha coś poprzestawiało...

Wciskasz H(harvest - zabij) albo R(rescue-uratuj) xD. Ot, cała filzofia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w polskiej wersji powinny działać litery które są dla polskich wyrazów przystosowane. I działają. Jaj akoś wciskałem L i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 22:03, igor8472 napisał:

Tylko że w polskiej wersji powinny działać litery które są dla polskich wyrazów przystosowane.
I działają. Jaj akoś wciskałem L i działa.

Powinny, a działają to dwie różne rzeczy. Zresztą sprawdzić nie zaszkodzi, najlepiej ustawienia w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 23:30, Mroczny_Joga napisał:

Zakupiłem dziś właśnie Bioshocka i na pudełku jest niby napisane PL-ENG ale jakoś nie
umiałem zmienić na język polski ktoś wie co z tym zrobić ?


zajrzyj do instrukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ten oficjalny patch spolszczający jest gdzieś do ściągnięcia? Kupiłem angielską edycje kolekcjonerską Bioshocka i chciałbym też zagrać w wersje PL, ale nie wiem za bardzo skąd tego patcha mógłbym pobrać. No i jeszcze jedna rzecz... jak obecnie wygląda sprawa limitu instalacji tej gry, bo swego czasu wiem że były jakieś limity. Można grę normalnie zainstalować i od razu grać nie przejmując się niczym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 09:56, Mroczny_Joga napisał:

próbuje zainstalować to spolszczenie do folderu w którym znajduje się gra ale pisze że
w folderze nie ma gry, co teraz ?

To spolszczenie z płyty nie działa. Ściągnij ze strony Cenegi, a wszystko będzie hulać.

http://www.cenega.pl/pliki.php?Typ=2

Ściągnij ten plik o nazwie " Bioshock (PG) Patch w wersji 1.1 do polskiej wersji gry Bioshock, wydanej w serii Premium Games."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam dwa problemy w Neptune''s Bounty i byłbym wdzięczny za pomoc, bo mi już nerwy nie wytrzymują

1. W Neptune''s Bounty możemy uratować 3 siostrzyczki; dwie już uratowałem, ale jest problem z trzecią. Spotykam ją razem z tatuśkiem, którego załatwiam i chcę uratować siostrzyczkę. I tutaj zonk; nie ma jej! Gdzieś uciekła i za nic nie mogę jej znaleźć. Jest jakiś sposób na przywołanie jej? Powtarzałem walkę z tatuśkiem jakieś 10 razy i wciąż to samo. Z góry mówię, że bodyguarda z tatuśka nie robiłem

2. Chodzi o fotkę trzeciego splicera; menda powinna być w miejscówce Fighting McDonagh - Top Floor; tutaj też zonk. Oczyściłem całą miejscówkę, porobiłem fotki wszystkim napotkanym splicerom i nic; nie ma skubańca. Też powtarzałem ten etap kilka razy i nic

Mam wersję PS3 jak co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować