Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Video na żądanie w Xbox Live

13 postów w tym temacie

> pełnometrażowa produkcja ok. 4$
O.0 tylko 4$ to nawet tanio, szkoda że u nas nie ma takiego czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, ostatnio jak pojawil sie screen ze 100GB dyskiem do x360 m$ stanowczo stwierdzil ze nie bedzie wiekszych hdd...

krok w dobra strone - 4$ za film to nie duzo, inna sprawa to czas dociagniecia go na dysk - zobaczymy jak im to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nawet ja, który narzekam dość często na XBOXA 360 oraz firmę M$ tym razem muszę pochwalić pomysł. Oczywiście mam tutaj drobna uwage. Bo odcinek serialu na iTunes kosztuje 1.99$, więc ta oferta M$ wydaje się mało konkurencyjna jeśli chodzi o koszt jednego odcinka. Co do samych seriali... CSI bardzo lubię, oglądam namiętnie w telewizji. Niemniej jednak na iTunes też jest dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystko pięknie, problem w tym, że $4 (wersja HD $6) płacimy za film, który będzie dostępny na dysku przez 24 godziny od czasu uruchomienia go po raz pierwszy... Więc wcale nie jest tak różowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry ale nawet jeśli dojdzie do Polski to u nas się raczej nie przyjmie. Nie czarujmy się kto zapłaci 4$ za film na 24H (no i nie wiadomo ile za nowy HDD) kiedy może sobie pobrać to samo na DivX`a za friko no i na czas nieograniczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 13:33, Wojman napisał:

No i nawet ja, który narzekam dość często na XBOXA 360 oraz firmę M$ tym razem muszę pochwalić
pomysł. Oczywiście mam tutaj drobna uwage. Bo odcinek serialu na iTunes kosztuje 1.99$, więc
ta oferta M$ wydaje się mało konkurencyjna jeśli chodzi o koszt jednego odcinka. Co do samych
seriali... CSI bardzo lubię, oglądam namiętnie w telewizji. Niemniej jednak na iTunes też jest
dostępny.


Wszystko fajnie, tylko że Microsoft nie podał jeszcze cen, więc nie wiem, z czego wróżysz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem:

"W chwili obecnej MS nie poinformował o wysokości opłat, jakie trzeba uiścić za pobrane pliki. Podobno ceny mają być konkurencyjne do oferty sklepów iTunes i CinemaNow, gdzie jeden odcinek serialu kosztuje ok. 2$, a pełnometrażowa produkcja ok. 4$."

Jest tutaj wyraznie napisane ze MS nie podal jeszcze cen swoich filmow/seriali.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować