Zaloguj się, aby obserwować  
dontcry

FIFA 2006 vs PES 5

33 postów w tym temacie

Napisze jeszcze raz, nie należy zakłądać wątków o temacie "Co lepsze (tu rzeczownik) czy (tu rzeczownik)"
Bo to jest bezcelowe jeśli już tak bardźo chcesz się dowiedzieć to załóż sonde i umieść tu do niej link bo po co zaśmiecać forum(nowe w dodatku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 20:52, WoWmen napisał:

Napisze jeszcze raz, nie należy zakłądać wątków o temacie "Co lepsze (tu rzeczownik) czy (tu rzeczownik)"
Bo to jest bezcelowe
jeśli już tak bardźo chcesz się dowiedzieć to załóż sonde i umieść tu do niej link bo po co zaśmiecać forum(nowe w dodatku)


Koleś, pograj se w fife to skumasz o co biega...pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w fife od 94 roku... więc nie praw mi tu o takim czymś.... w PES grałem też ale tylko u kumpli bo nie chciało mi się kupować tej gry. A znajomość gry nie ma nic co mogło by powodowac że można łamać FAQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dużo bardziej podoba się nowa fifa ^_^. Pes... Pes to arcadówka z niewielkimi elementami "taktyki". A fifa... No cóż. Fifa jest dla mnie o niebo lepsza ^_^ (Pes 3 wymaitał - wtedy ea sports wziął się w garść).

I podkreślam ,że to tylko moje zdanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 20:52, WoWmen napisał:

Napisze jeszcze raz, nie należy zakłądać wątków o temacie "Co lepsze (tu rzeczownik) czy (tu rzeczownik)"
Bo to jest bezcelowe
jeśli już tak bardźo chcesz się dowiedzieć to załóż sonde i umieść tu do niej link bo po co zaśmiecać forum(nowe w dodatku)


Hej, dwie drobne uwagi:
1) To nowe forum a nie stare i nie obowiązuje to stary FAQ. Obecny regulamin nie zabrania zakładania takich tematów.
2) Jeśli ktoś chce się dowiedzieć która gra jest lepsza i oczekuje popartych argumentami opinii, to sonda nic nie da :)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 21:36, Valed napisał:

Mi dużo bardziej podoba się nowa fifa ^_^. Pes... Pes to arcadówka z niewielkimi elementami "taktyki". A fifa... No cóż.
Fifa jest dla mnie o niebo lepsza ^_^ (Pes 3 wymaitał - wtedy ea sports wziął się w garść).

I podkreślam ,że to tylko moje
zdanie :).

pes4 to arcadowka napewno ale nie pes5. sprobuj biec i minac dwoch przeciwnikow jeden po drugim w pes5 na poziomie przynajmniej 3 , jak ci sie uda to juz jestes prawie dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 10:55, Indrid Cold napisał:

> Mi dużo bardziej podoba się nowa fifa ^_^. Pes... Pes to arcadówka z niewielkimi elementami "taktyki". A fifa... No
cóż.
> Fifa jest dla mnie o niebo lepsza ^_^ (Pes 3 wymaitał - wtedy ea sports wziął się w garść).
>
> I podkreślam
,że to tylko moje
> zdanie :).
pes4 to arcadowka napewno ale nie pes5. sprobuj biec i minac dwoch przeciwnikow jeden
po drugim w pes5 na poziomie przynajmniej 3 , jak ci sie uda to juz jestes prawie dobry...


Przyznam się ,że grałem w Fife 2006 ale w pes5 jeszcze nie ^_^. Po protsu myślałem ,że nie wprowadzą jakichś "druzgoczących zmian w stylu gry". Ale jeżeli mówisz ,że pes5 jest już mniej arcadowe... No cóż. Narazie muszę wieżyć ci na słowo ^_^.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 11:01, Valed napisał:

> > Mi dużo bardziej podoba się nowa fifa ^_^. Pes... Pes to arcadówka z niewielkimi elementami "taktyki". A fifa...
No
> cóż.
> > Fifa jest dla mnie o niebo lepsza ^_^ (Pes 3 wymaitał - wtedy ea sports wziął się w garść).
> > > > > > I podkreślam
> ,że to tylko moje
> > zdanie :).
> pes4 to arcadowka napewno ale nie pes5.
sprobuj biec i minac dwoch przeciwnikow jeden
> po drugim w pes5 na poziomie przynajmniej 3 , jak ci sie uda to juz
jestes prawie dobry...

Przyznam się ,że grałem w Fife 2006 ale w pes5 jeszcze nie ^_^. Po protsu myślałem ,że nie wprowadzą
jakichś "druzgoczących zmian w stylu gry". Ale jeżeli mówisz ,że pes5 jest już mniej arcadowe... No cóż. Narazie muszę wieżyć
ci na słowo ^_^.

pes5 jest takie jak pes3 , tylko nie ma takich bledow bramkarzy, tak czestych rak , poprawiono woleje i gra kompa nie jest oparta na tak przejrzystych scryptach...niestety , bramkarze sa gorsi niz w pes4 :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piszac o bledach bramkarzy chodzilo mi o to ze nie wylatuja im proste pilki z rak, bo teraz to zupelnie nie potrafia bronic glowek i petard nawet w srodek bramki pod poprzeczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) nie obowiązuje to stary FAQ. Obecny regulamin nie zabrania zakładania takich tematów.

Tylko że z tego powstaną w niedalekiej przyszłości tematy z serii "Który kolor ładniejszy : Biały czy czarny?"

>2) Jeśli ktoś chce się dowiedzieć która gra jest lepsza i oczekuje popartych argumentami opinii, to sonda nic nie da :)

No z tym się zgadźam ale w tak skonstrułowanych watkach wszystko będzie mało przejrzyste ponieważ 90% postów będzie tylko o treści 2 słów. A znalezienie argumentów przy przeszukiwaniu paru stron jest nużące :/

Ps. To nowe FAQ jest ubogie ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jako zwycięscę w tym konflicie wyłaniam --> PES 5.
Dlaczego??
A no dlatego, że gra ma o wiele lepsze warunki. Grafika bardziaj dopracowana, lepsze zachowanie piłki jak i graczy. Nie biegają oni jakby posiadali kije a nie kręgosłupy, a zachowanie wcześniej wspomnianej piłki nie przypomina balona miotanego na wietrze. Pozatym w PES 5 rozgrywkę można uznać za trochę podchodzącą pod RTS, a w Fifie co?? Jednym prostym schematem można zdobyć wszystkie puchary, możliwe nagrody etc. I nie ważne jest to czy twój napastnik ma 2 gwiazdki czy ma ich 5. Owszem trudniej będize zdobyć bramkę, ale i tak jest to za łatwe, bo przy odpowiednim przejściu pomocników ( podanie na wybieg ) bramkarz nie ma szans, niezależnie od poziomu napastnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PES 5

Fifa 06 była nawet niezła do momentu gdy nie zagrałem w PES 5. PES ma świetne zachowanie piłki, a graczem możemy biegać gdzie chcemy, nie to co w Fifie 06, tam wciskasz s i podanie prosto do nogi i automatycznym dobiegnięciem piłkarza do piłki. Fifa 06 jest poprostu beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA grałem w demo FIFY 06. Spodobała mi się od razu. Lecz dostałem w ręce PES 4, i nie moglem sie od kompa oderwac. A co dopiero bedzie 5... FIFA mi sie jednak bardziej podoba ( o 1%:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA grałem w demo FIFY 06. Spodobała mi się od razu. Lecz dostałem w ręce PES 4, i nie moglem sie od kompa oderwac. A co dopiero bedzie 5... FIFA mi sie jednak bardziej podoba ( o 1%:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie troche wypowiedz Destro, ze teraz takie tematy mozna zakladac (i ze to ma sens, bo wczesniej go nie mialo ;-D), ale skoro mozna to sie wypowiem :-)

Jestem fanem serii FIFA i od razu powiem, ze uwazam ta gre za lepsza... dla mnie! Nie chce porownywac grafiki, modelu gry, czy czegokolwiek... po prostu gralem w PES-a (demko) i w demko FIFY 06 za nim jeszcze kupilem FIFE 06, chcialem zobaczyc na wlasne oczy oba tytuly, bo slyszalem, ze PES jest super i bije FIFE na glowe... nie dla mnie jednak... ja tam wole FIFE, ale w zadnym razie nie mam nic do osob, ktore graja w PES-a, bo nie powiem gra jest ciekawa, ale jednak nie dla mnie... troche mi gameplay nie pasi :-) Wole stara FIFE :-), a wszelkie wojny miedzy zwolennikami tytulu x ze zwolennikami tytulu y sa smieszne wedlug mnie... mnie podoba sie ta gra a nie inna i spoko... komus moze podobac sie inna i tez spoko! Nawet jesli gry sa podobne, to po co zaraz chciec zabic kogos kto nie lubi naszej gry, a lubi swoja? Kolejnym przykladem moze byc to, ze ja np.: kibicuje i Realowi i Barcelonie, bo w tych klubach graja moi ulubieni pilkarze i co ja poradze? A wiele osob znam takich, ktorzy mowia, ze jestem nienormalny, bo jako kibic Realu powinienem nienawidzic Barcelony i na odwrot... dla mnie to paranoja...

Ale torszke off-topicu poszlo, przepraszam bardzo, ale musialem sie wypowiedziec jasno na ten temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować