Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medieval II: Total War Edycja Kolekcjonerska - ujawniamy informacje o zawartości!

90 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2006 o 12:22, zami napisał:

Tepset wiesz... kiedyś to TWRome miała mapę i wszystko, co trzeba w nie kolekcjonerskiej. Do
kolekcjonerskiej powinni dodawać rzeczywiście jakieś duperele niezbędne dla tych, których cieszy
sam widok pudełka na półce typu figurka, karty, może jeszcze zegar z kukułką ewentualnie autograf
dodyelektrody a do normalnej niech dadzą to co ma służyć graczowi bo cena obu i tak jest wysoka.


Wydania gier są coraz bardziej ekskluzywne, więc mają swoją cenę w dniu premiery.
W podstawowej wersji, do gry służy sama gra i ewentualnie instrukcja.
Czego chcesz więcej, zami? Mapy przecież jest to "duperel" którymi się widocznie brzydzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tepset jeśli jesteś od wydawcy to OK ale jeśli piszesz to "w czynie społecznym" albo raczej antyspołecznym to zastanów się ty nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 12:22, zami napisał:

Do kolekcjonerskiej powinni dodawać rzeczywiście jakieś duperele ... może jeszcze zegar z kukułką ewentualnie autograf dodyelektrody

Dnia 12.11.2006 o 12:22, zami napisał:

piszesz to "w czynie społecznym" albo raczej antyspołecznym to zastanów się ty nad sobą


Napisałeś to złośliwie i lekceważąco zami...
Oczywiście ty jak idziesz po chleb do piekarni to dostajesz 6 bułek? ...pomyśl trochę.
Za każdy "duperel" trzeba płacić i każdy to rozumie tylko nie ty.

CDPROJEKT to firma a nie instytucja charytatywna, mimo że dokładają starań aby gracze byli zadowoleni.
Robią to kosztem ograniczania swoich zysków o czym nie masz zielonego pojęcia.
Jak będziesz duży i będziesz prowadził własny interes to zrozumiesz na czym to wszystko polega...
Szanuj cudzą prace zami, będziesz miał wtedy kiedyś prawo wymagać tego od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz już można jednoznacznie wywnioskować, że jesteś jednak od wydawcy. W takim razie OK rozumiem twoje zdanie ale trzeba było od razu powiedzieć żę jesteś z CD Project. Szanuję CD Projekt jako najbardziej wiarygodnego wydawcę w polskiej branży ale to nie znaczy że mam na każdym kroku chwalić. Okrajanie normalnych wersji kosztem wersji kolekcjonerskich to nie najlepsze rozwiązanie. Gry w Polsce są kilkarazy droższe niż na zachodzie, więc nie mów mi że firma ogranicza zyski aby gracze byli zadowoleni. Jeśli faktycznie ogranicza w jakimś konkretnym przypadku to jest to działanie obliczone na długi termin tzn firma buduję zaufanie klientów w zamian co doprowadzi do wzrostu sprzedarzy i w długim okresie przyniesie większe zyski. Politykę cenową oraz wysoki poziom obsługi klienta CD Projekt popieram, jednak w tych dwóch przypadkach wydania mapy M2 tylko w wersji kolekcjonerskiej oraz pełnego poradnika Gothic3 też tylko w wersji kolekcjonerskiej jest próbą wyciągnięcia kasy.
Ps Tepest i nie frustruj się tak bardzo już moimi słowami prawdy o wersjach kolekcjonerskich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Gry w Polsce są kilka razy droższe niż na Zachodzie,
Zanim jacyś źli ludzie Cię wyśmieją, dodajmy: w proporcji do zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska taka full to moim zdaniem wszystkie te wspaniale gry z tej seri w jednym pudle było by super dla prawdziwego fana Total War miec te wspaniale gry razem w jednym zestawie ... ale cóż takie jest zycie kazdemu nie dogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:52, zami napisał:

No to teraz już można jednoznacznie wywnioskować, że jesteś jednak od wydawcy. W takim razie
OK rozumiem twoje zdanie ale trzeba było od razu powiedzieć żę jesteś z CD Project. Szanuję
CD Projekt jako najbardziej wiarygodnego wydawcę w polskiej branży ale to nie znaczy że mam
na każdym kroku chwalić. Okrajanie normalnych wersji kosztem wersji kolekcjonerskich to nie
najlepsze rozwiązanie. Gry w Polsce są kilkarazy droższe niż na zachodzie, więc nie mów mi
że firma ogranicza zyski aby gracze byli zadowoleni. Jeśli faktycznie ogranicza w jakimś konkretnym
przypadku to jest to działanie obliczone na długi termin tzn firma buduję zaufanie klientów
w zamian co doprowadzi do wzrostu sprzedarzy i w długim okresie przyniesie większe zyski. Politykę
cenową oraz wysoki poziom obsługi klienta CD Projekt popieram, jednak w tych dwóch przypadkach
wydania mapy M2 tylko w wersji kolekcjonerskiej oraz pełnego poradnika Gothic3 też tylko w
wersji kolekcjonerskiej jest próbą wyciągnięcia kasy.
Ps Tepest i nie frustruj się tak bardzo już moimi słowami prawdy o wersjach kolekcjonerskich:-)


Piszesz bzdury. Gry w Polsce kilka razy droższe? To kupuj na zachodzie.
Mapa i poradnik nie są jakąś nieodłączną składową każdej gry.

Co do ograniczania zysków to się zgodzę, bo nie sądze, żeby jakakolwiek firma ograniczała swoje zyski. Raczej odwrotnie, robią wszystko, żeby te zyski powiększać, a jeśli w tym celu trzeba obniżać ceny gier, robić polonizacje czy wydawać edycje kolekcjonerkie to to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...] Gry w Polsce są kilkarazy droższe niż na zachodzie, więc nie mów mi

Dnia 12.11.2006 o 14:52, zami napisał:

że firma ogranicza zyski aby gracze byli zadowoleni. [...]


http://www.amazon.com/Sega-of-America-Inc-Medieval/dp/B000FUONLM 49.95$ ~150 PLN w wersji podstawowej.

http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9gvq4 z wirtualnymi pieniędzmi od 79,90 PLN a bez nich 99.99 PLN - to raczej kilkakrotnie mniej!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ludzie każdy wie, że na zachodzie zarobki są kilkakrotnie wyższe. Władca @ kolejny podstawiony wychwalacz, Anim przynajmniej się ujawnił. Panowie dziękuje za możliwość konwersacji z wami, ale jest to mój ostatni post pisany na takim forum. Generalnie wiedziałem co to za forum, bo jakie mogłoby być, przecież to oficjalne forum wydawcy więc żadna krytyka nawet konstruktywna nie może tu mieć miejsca. A swoją drogą łatwo sprowokować wychwalaczy żeby się ujawnili.

Życzę wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 16:38, zami napisał:

Ech ludzie każdy wie, że na zachodzie zarobki są kilkakrotnie wyższe. Władca @ kolejny podstawiony
wychwalacz, Anim przynajmniej się ujawnił. Panowie dziękuje za możliwość konwersacji z wami,
ale jest to mój ostatni post pisany na takim forum. Generalnie wiedziałem co to za forum, bo
jakie mogłoby być, przecież to oficjalne forum wydawcy więc żadna krytyka nawet konstruktywna
nie może tu mieć miejsca. A swoją drogą łatwo sprowokować wychwalaczy żeby się ujawnili.

Życzę wszystkiego dobrego

Licencja kosztuje mniej więcej tyle samo na całym świecie, płyty tłoczy się często w tych samych tłoczniach - np. w Austrii. Koszt druku pewnych elementów wcale nie jest taki mały w Polsce itp. Koszty jednoskowe przy polskich nakładach są często większe bo potęgi zachodnie wydając więcej płacą relatywnie mniej - proste prawo hipermarketu :)

Więc proszę Was ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 16:38, zami napisał:

Ech ludzie każdy wie, że na zachodzie zarobki są kilkakrotnie wyższe. Władca @ kolejny podstawiony
wychwalacz, Anim przynajmniej się ujawnił. Panowie dziękuje za możliwość konwersacji z wami,
ale jest to mój ostatni post pisany na takim forum. Generalnie wiedziałem co to za forum, bo
jakie mogłoby być, przecież to oficjalne forum wydawcy więc żadna krytyka nawet konstruktywna
nie może tu mieć miejsca. A swoją drogą łatwo sprowokować wychwalaczy żeby się ujawnili.

Życzę wszystkiego dobrego


Jak mi przykro ;( Bedziemy pamietac o Tobie, ze chciales cokolwiek udowodnic swoja wypowiedzia, jednak sie obraziles na wszystkich i niestety szybko sie poddales -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 23:06, Radament napisał:

Jak mi przykro ;( Bedziemy pamietac o Tobie, ze chciales cokolwiek udowodnic swoja wypowiedzia,
jednak sie obraziles na wszystkich i niestety szybko sie poddales -.-


dobrze, ze Ci przykro bo chlopak ma racje. kup lodowke za polska pensje i zobacz ile zostanie Ci na zycie do konca miesiaca. A zobacz jak przecietny anglik kupuje lodowke i ile mu zostaje...

chlopak nie chcial nic udowadaniac... wszyscy wiedza ile sie zarabia w polsce, a ile na zachodzie.. no chyba, ze Ty jeszcze nie zarabiasz i gry kupują Ci rodzice - wtedy mozesz sobie pisac takie jałowe posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 11:43, Lucas the Great napisał:

> "Album ukazujący historię mrocznego średniowiecza"



Wsszystko w tej edycjii jest po prostu supeeeeeeeeeeeeeeeeeerr . Ale dwa pytania kiedy wpuściecie w obieg tą edycję tydzień przed premierą . No i pewnie ta figurka tego super złonieża bedzie m ialz 10 cm . Nie mogę sie doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować