Zaloguj się, aby obserwować  
Borolek

Battle knight

452 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2007 o 10:07, tosz napisał:

Do czego konkretnie służy kukła treningowa? i co nam daje?

Tak jak masz napisane po najechaniu kursorem: obniża o 25% koszt uzyskania wyższego atrybutu.
Jest to jedno z cenniejszych usprawnień. Początkowo nie wydaje się dobre, ale później, gdy koszt podwyższania atrybutu wynosi kilka tysięcy srebrników, to oszczędność np. tysiąca srebrników jednorazowo jest już niebagatelna.
Poza tym zmniejsza ryzyko napadu, bo zebrać np. 3 tys. a 4 tys. jest dużo łatwiej i szybciej a więc nie biegasz cały dzień z kupą forsy. Szybciej uzbierasz i szybciej wydasz :-)

=====> wychoniu
Jeśli się w międzyczasie nie dowiedziałeś, to hasło zmieniasz w opcji Ustawienia. Wpisujesz nowe hasło i klikasz "Wyślij".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim serwerze facet zgłasza chęć oddania konta. 24 level, poziomy poszczególnych atrybutów 59 - 55.
Ale oczywiście nie gwarantuję otrzymania. Nawet nie wiem, czy już nie jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 21:59, Arti 101 napisał:

Miałem lekkiego pecha co nie???

A to czemu? Że masz ujemną karmę? To jest całkiem normalne. Są rycerze pozytywnej karmy (ci biali). Oni maja karmę liczoną powyżej zera. I są rycerze negatywnej karmy (czarni). Oni mają karmę minusową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi którzy grają w tę grę zainteresóją zapewne zmiany na stronie. Oto parę z nich:

1.twój link, taki coś jak w bite fight
Wskazówka: Możesz umieścić ten link na swojej stronie internetowej, w sygnaturze na forum lub wysłać do przyjaciół.
Za każdą osobę, która kliknie w link otrzymasz trochę srebrników!
2. Zmiana wyglądu poszczególnych podstron, czcionki, intra, wybór serwera przy logowaniu się, przy robieniu misji liczą się pukty misji a nie jak dotychczas czas(ryc.2).
Coś mi się wydaje że jest również nowy ekwipunek, jeśli ktoś to sprawdzi nie napisze...

20070525172317

20070525172424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 01:09, A-cis napisał:

> Miałem lekkiego pecha co nie???
A to czemu? Że masz ujemną karmę? To jest całkiem normalne. Są rycerze pozytywnej karmy (ci
biali). Oni maja karmę liczoną powyżej zera. I są rycerze negatywnej karmy (czarni). Oni mają
karmę minusową.


Chodzi mi o to że brakuje mi 00,1 procenta do 100.
A jak sie ma 100 to zmienia się wygląd rycerza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 17:26, Obi-wan Kenobii napisał:

Dla ludzi którzy grają w tę grę zainteresóją zapewne zmiany na stronie. Oto parę z nich:

Nie napisałeś o najważniejszej zmianie - o czarodziejskich możliwościach obrony lub ataku w zamian za punkty karmy :-)
Dziś już miałem przyjemność zapoznać się z tą nowością. Facet z niższego lewela mnie zaatakował i na dzień dobry potraktował mnie kwasem za 151 obrażeń. Dzięki temu wygrał, bo cały wynik walki był 231 : 200 dla niego :-)

===> Arti 101
Nie załapałem, że to może o to chodzić :-)
Zresztą nie wiedziałem, że wizerunek zmienia się przy 100 punktach (sam mam blisko 3 tys. punktów karmy)
A poza tym sprawa jest już prawdopodobnie nieaktualna, bo już Ci pewnie doszło kilka punktów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 02:07, A-cis napisał:

> Dla ludzi którzy grają w tę grę zainteresóją zapewne zmiany na stronie. Oto parę z nich:

Nie napisałeś o najważniejszej zmianie - o czarodziejskich możliwościach obrony lub ataku w
zamian za punkty karmy :-)

jeszcze jedną wychaczyłem, jak walczysz z innym rycerzem to na dole strony jest filmik z tejże walki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 12:13, Obi-wan Kenobii napisał:

jeszcze jedną wychaczyłem, jak walczysz z innym rycerzem to na dole strony jest filmik z tejże walki :D

Ale beznadziejny. Schematyczny. Szkoda na niego czasu i mocy serwera :-)

Dotychczas myślałem, że rycerze pozytywnej karmy zostali przy tej aktualizacji pokrzywdzeni, bo otrzymali dużo słabsze bronie za karmę. Jednak jeśli okaże się, że punkty za misje rzeczywiście mogą przechodzić na kolejne dni (na razie nikt tego jeszcze nie sprawdził), to okaże się, że otrzymaliśmy jedną kapitalną możliwość, której nie mają rycerze negatywnej karmy.
Chodzi mi tu o czar Twierdza. Będzie sobie teraz można nie chodzić na misje przez np. 2 tygodnie, zgromadzić masę punktów misji, następnie wykupić Twierdzę (wtedy przez cały dzień nikt nie może nas zaatakować) i wszystkie misje spokojnie i bezpiecznie zrealizować sobie jednego dnia.
Odpadnie problem zbierania pieniędzy na jakiś droższy artefakt i łażenia przez kilka dni z grubszą gotówką, a to jak wiadomo - zawsze było ryzykowne :-)
Teraz grubszą gotówkę będzie można znaleźć jedynie u rycerzy negatywnej karmy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jednak jeśli okaże się, że punkty za misje rzeczywiście

Dnia 26.05.2007 o 12:28, A-cis napisał:

mogą przechodzić na kolejne dni (na razie nikt tego jeszcze nie sprawdził), to okaże się, że
otrzymaliśmy jedną kapitalną możliwość, której nie mają rycerze negatywnej karmy.


Ja jestem rycerze o pozytywnej karmie i wczoraj zostawiłem sobie 10 punktów misji i jak dzisiaj się zalogowałem to miałem je doliczone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się ta odmiana. nareszcie Battleknight się czymś różni od MetalDamage. Fajnie :)
(Madoc, server 1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No.
Co wam szkodzi, kliknąć w ten link?
No ale jak nie chcecie to nienamawiam, bo to czy mnie wspomżecie w tej grze to jest wasza dezyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 12:28, A-cis napisał:

> jeszcze jedną wychaczyłem, jak walczysz z innym rycerzem to na dole strony jest filmik
z tejże walki :D
Ale beznadziejny. Schematyczny. Szkoda na niego czasu i mocy serwera :-)

Racja. Beznadzieja. Nawet nie zrobili Mrocznego Rycerz i Paladyna, tylko samego Paladyna. Dzisiaj jak oglądałem filmik to nie wiedziałem który to ja, dopiero jak padłem to sie zorientowałem. Aczkolwiek należy to docenić bo może będą lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 19:07, tosz napisał:

czy po tych zmianach kryształów już nie znajduje sie na misjach ?

Zmiany były dopiero 1,5 doby temu i już sadzisz, że przez nie nie ma kryształów?! :-)
A co powiesz na to: w maju tylko 2x trafiły mi się kryształy (łącznie 3 sztuki). Czyli wpadały mi przeciętnie co ok. 2 tygodnie. Gdybym po jednym dniu miał narzekać na brak kryształów, to po 2 tygodniach bez - popełniłbym pewnie sepuku :-D

====> Byl
Kliknąłem. Powinno Ci przybyć 19 srebrników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


to dziwne bo ja dziennie miałem zawsze po 2 kryształy ( mam konto premium ) a od czasu wprowadzenia zmian nie dostałem ani jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 09:43, tosz napisał:

to dziwne bo ja dziennie miałem zawsze po 2 kryształy ( mam konto premium ) a od czasu wprowadzenia zmian nie dostałem ani jednego

To nie jest dziwne. To jest normalne. A dziwne, to było raczej u Ciebie. Jesteś prawdopodobnie niesamowitym szczęściarzem. Leć natychmiast do punktu Totolotka i wysyłaj kupon :-DD

BTW. Wygląda na to, że jednak nie można komasować sobie punktów misji. Niewykorzystane przechodzą na następny dzień, ale podobno tylko do wartości 120 pkt (lub 240 w przypadku konta premium) :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować