Zaloguj się, aby obserwować  
mtobi

Clive Barker's Jericho - temat ogólny

137 postów w tym temacie

Kurde !!.....gralem dzisiaj u kumpla w ta gre i jestem w szoku :):).
Co prawda nie gralem od poczatku tylko pare etapow, ale jestem pod wrazeniem.
Nic dziwnego skoro gra idzie na ekranie 22 cale w rozdzialce 1680/1050 z max detalami :):).
Teraz doszlismy do prawie konca (szkoda bo chcialem cala zobaczyc) bo jestesmy za taką arena i kumpel, ktory juz gre przechodzil mowi, ze juz blisko endu.
Ogolnie gra jak dla mnie jest wysmienita. Rzeznia na calego a o to wlasnie chodzi w takich horrorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clive Barker''s Jericho to jedna z moich lepszych gier i ukończonych. Zazwyczaj nie przechodzę gier tak zawzięcie. Ale CBJ jest taką grą, która mnie ruszyła. Muszę powiedzieć, że w niektórych momentach mnie nieźle wystraszyła, ale ogólnie to bez żadnych sensacji. Można się przyzwyczaić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat ledwo zipie, ale jak widzę gierka się podoba:) Właśnie się zastanawiałem nad kupnem, szczególnie że na wirtusie jest w bardzo atrakcyjnej cenie(tylko szkoda, że wersja angielska - spolszczenia raczej nie znajdę).
Ile czasu zajmuje jej przejście:P? Ostatnio strasznie się zawiodłem na Timeshift, przeszedłem go w jeden dzień...
Widziałem na filmikach, że członkowie drużyny używają "magii". Mają jakoś manę czy coś w tym stylu?
Raczej wątpię aby w miejscu do którego trafili była porozrzucana amunicja itp. jak to rozwiązali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 20:00, Forgotten napisał:

Temat ledwo zipie, ale jak widzę gierka się podoba:) Właśnie się zastanawiałem nad kupnem,
szczególnie że na wirtusie jest w bardzo atrakcyjnej cenie(tylko szkoda, że wersja angielska
- spolszczenia raczej nie znajdę).
Ile czasu zajmuje jej przejście:P? Ostatnio strasznie się zawiodłem na Timeshift, przeszedłem
go w jeden dzień...
Widziałem na filmikach, że członkowie drużyny używają "magii". Mają jakoś manę czy coś
w tym stylu?
Raczej wątpię aby w miejscu do którego trafili była porozrzucana amunicja itp. jak to
rozwiązali?

Ja jestem fanem horrorów i ci powiem że gra mnie odstraszyła. A dtatego że podczas walki musze się martwic o druzyne a też miałem kupic we Wirtus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały problemik mam.

Jedna z misji w okresie starożytnego Rzymu. Sprawa wygląda następująco. Church przechodzę nad wilczył dołem, po drugiej stronie jest przycisk na ziemi. Wchodzę na niego aby go nacisnąć. Po drugiej stronie dziury znajduję się reszta drużyny. Aby uruchomić most najprawdopodobniej należy przycisnąć wszystkie trzy przyciski, jednakże nie mogę nakierować któregoś z pozostałych członków drużyny aby weszli na te podeściki. Jak to zrobić?
Opcja przełączania pomiędzy postaciami nie działa, same także nie kwapią się do wykonania zadania, choć ciągle nawijają o tych trzech podestach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przejść na drugą stronę, stanąć na przycisku i wydać sygnał drużynie alfa i omega aby zajęły pozycję na guzikach z przeciwnej strony:) [ rozkazy są chyba dwa... za mną, i utrzymać pozycje]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 18:28, Forgotten napisał:

Wystarczy przejść na drugą stronę, stanąć na przycisku i wydać sygnał drużynie alfa i
omega aby zajęły pozycję na guzikach z przeciwnej strony:) [ rozkazy są chyba dwa...
za mną, i utrzymać pozycje]


Nic to nie daje, stoją ciągle w tych samych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...Czy ktoś ma może spolszczenie? ,...i niech nikt nie wciska, że gra jest po polsku - mam oryginała i nie jest:> --- dam sobie rade po angielsku ale jednak swobodniej się gra po polsku :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na początku była fajna, szczególnie po obejrzeniu Trailera z tym przypiętym do łańcuchów potworem, ale szybko sie znudziła...ileż można tylko chodzić i strzelać? Jak dla mnie gra to dno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gre przeszedlem cala. bardzo mnie wciagnol klimat straszne! jak dla mnie to fajnie ze jest druzyna , walka zespolowa to mi sie podobalo . mozna bylo wchodzic w inne postacie i zmieniac bron, fajnie tez bylo pomyslane uzdrawianie , trzeba bylo troche pokombinowac by przejzc dalej , momentami myslalem ze dostane zawalu tak sie wystraszylem! dlamnie jest to najlepszy horror w jaki gralem w zyciu! chcialbym zeby byla druga czesc ., bo w sumie koncowka nawiazala do tego ze chyba bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz roz****** Malteusa LoL. Musiałem grać wcześniej bardzo po pijaku żeby się nie zorientować o co chodzi w tej walce... No to eksploruję dalej grę i mam nadzieję na wiele ekscytujących momentów.

A tak w ogóle to albo bardzo ztetryczałem albo ta gra jest trudna. Gram na poziomie easy i sporo potyczek muszę powtarzać. Wprawdzie nie jestem zbytnio zainteresowany badaniem sporych było nie było możliwości teamu i przez większą część rozgrywki naparzam minigunem Delgado, no ale i tak powinienem sobie chyba szybciej radzić z tymi wszystkimi przeciwnikami. No ale nic, ta gra ma taki klimat, że co by się nie działo i tak chcę w końcu zmierzyć się w Pierworodnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować