Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL - znamy datę premiery gry na PC

56 postów w tym temacie

to lipa , myślałem że postawią więcej serwerów. z tego co wiem to w PES5 na PES2 grało prawie 180.000 i na PC 140.000 ludzi.jak zostawili tylko tyle serwerów i pokoi co na PES 5 to cieniutko to widze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do gram.pl.
Czy jęsli premiera ma być 17 listopada, to osoby zamawiające PESa 6 na zasadzie Pre-Order kurierem, beda miały ten tytuł tego dnia w domu, czy też 2 dni przed premierą tzn. jutro. Jeśli jednak nie, to proszę podac jaka "rekompensatę" przewiduje dla tych klientów, którzy tak cierpliwie oczekiwali na tą pozycję i nie otrzymają jej wcześniej od innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Calusy rozdawal bedzie volvo :)

Chciec to sobie mozecie, bylo zamawiac erpegi, brzydcy ich fani dostaja gadzety, zeby miec z kim rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie CDP krzyknal tego 17 listopada aby ludzie masowo nie zaczeli kupowac angielskich wersji w ULTIMIE i poczekali jeszcze te pare dni. Poczekali a teraz CDP krzyknie date dwudziesty ktorys liczac ze poczekaja kolejne dni.I w ten oto sposob CDP nabral wszystkich klientow, z kilkudniowej obsuwy przeciagajac w trwajaca MIESIAC!!!Do ludzi z CDP:Powinniscie panstwo wziac sie za polityke gdyz z takim TALENTEM bez problemu zrobicie tam kariere!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 11:02, nOBODY000 napisał:

Prawdopodobnie CDP krzyknal tego 17 listopada aby ludzie masowo nie zaczeli kupowac angielskich
wersji w ULTIMIE i poczekali jeszcze te pare dni. Poczekali a teraz CDP krzyknie date dwudziesty
ktorys liczac ze poczekaja kolejne dni.I w ten oto sposob CDP nabral wszystkich klientow, z
kilkudniowej obsuwy przeciagajac w trwajaca MIESIAC!!!Do ludzi z CDP:Powinniscie panstwo wziac
sie za polityke gdyz z takim TALENTEM bez problemu zrobicie tam kariere!!!


Dokładnie. Wszyscy, którzy zamówili u konkurencji w pre-order np. Ultima już otrzymali email z potwierdzeniem wysyłki. A CDP i Gram robią sobie z nas wała. Zapłaciłem miesiąc temu i nie otrzymałem ani jednego emaila z przeprosinami o przesunięciu premiery, a o wysyłce już nie wspomnę. Żenujące. Ostatnie moje zakupy w Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje gram.pl za ge. Właśnie ja otrzymałem.
Co zobaczyłem ? Ono potwierdzenie kpiny jaka zorganizował nam cd-projekt. Czekaliśmy na poprawki do gry 3 tygodnie i sa rzeczywiscie na oddcielnym CD. I tu nie śmiejcie się ludzie - ZAJMUJĄ ok 22 mega. Tak tak. Czekaliśmy taki czas, kiedy cały świat juz grał na 22 mega, które mozna było umieścić na stronie dla tych którzy zgdodziliby sie otrzymc premierowa trochę skopana gre i potem tylko zassac ze strony. Gratulacje CD-Projekt. Jestescie najlepsi.
Szkoda, że tak starannie nie sprawdziliści komentarza naszych komentatorów. Tego poprostu nie da się słuchac, jakieś teksty czytane z kartki bez uczucia i werwy zwiazanej z meczem. Cenie obu panów jako komentatorow sportowych, ale to co pokazali tworzac podklad do gry to poprostu zwykla amatorka. Gratulacje CD-Projekt. Na drugi raz zwrocic powinniscie uwage na wazne rzeczy a nie na pierdoly w stulu literowek, troche blednie tlumaczonych zdan.
OCZEKUJE OD WAS PATCHA poprawiajacego komentarz po ponownym, profesjonalnym nagraniu i mysle, ze obaj panowie powinni zrobic to za darmo, bo to co zrobili nie wystawia im dobrej opini.
Wspanila gra, ale chyba musiscie wziac sie solidnie za poprawki bo daliscie niestety ciala. Oczywiscie chwala Wam za to, że w koncu ktos pomyslal o Polsce jesli chodzi o wydanie tej gry. Za to Wam dziekuje, ale reszta to niestety "olewka" tematu. Mam nadzieje, iz w przyszłości podejdziecie do PESa tak jak do RPGów które wydajecie na wysokim poziomie polonizacji.
Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 13:25, darry napisał:

Dziękuje gram.pl za ge. Właśnie ja otrzymałem.
Co zobaczyłem ? Ono potwierdzenie kpiny jaka zorganizował nam cd-projekt. Czekaliśmy na poprawki
do gry 3 tygodnie i sa rzeczywiscie na oddcielnym CD. I tu nie śmiejcie się ludzie - ZAJMUJĄ
ok 22 mega. Tak tak. Czekaliśmy taki czas, kiedy cały świat juz grał na 22 mega, które mozna
było umieścić na stronie dla tych którzy zgdodziliby sie otrzymc premierowa trochę skopana
gre i potem tylko zassac ze strony. Gratulacje CD-Projekt. Jestescie najlepsi.
Szkoda, że tak starannie nie sprawdziliści komentarza naszych komentatorów. Tego poprostu nie
da się słuchac, jakieś teksty czytane z kartki bez uczucia i werwy zwiazanej z meczem. Cenie
obu panów jako komentatorow sportowych, ale to co pokazali tworzac podklad do gry to poprostu
zwykla amatorka. Gratulacje CD-Projekt. Na drugi raz zwrocic powinniscie uwage na wazne rzeczy
a nie na pierdoly w stulu literowek, troche blednie tlumaczonych zdan.
OCZEKUJE OD WAS PATCHA poprawiajacego komentarz po ponownym, profesjonalnym nagraniu i mysle,
ze obaj panowie powinni zrobic to za darmo, bo to co zrobili nie wystawia im dobrej opini.
Wspanila gra, ale chyba musiscie wziac sie solidnie za poprawki bo daliscie niestety ciala.
Oczywiscie chwala Wam za to, że w koncu ktos pomyslal o Polsce jesli chodzi o wydanie tej gry.
Za to Wam dziekuje, ale reszta to niestety "olewka" tematu. Mam nadzieje, iz w przyszłości
podejdziecie do PESa tak jak do RPGów które wydajecie na wysokim poziomie polonizacji.
Pozdrowienia



Komentarz mozna określić tak:
"Polska Gola"

Ten sam głos, taka sama amatorszczyzna...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 13:25, darry napisał:

Dziękuje gram.pl za ge. Właśnie ja otrzymałem.
Co zobaczyłem ? Ono potwierdzenie kpiny jaka zorganizował nam cd-projekt. Czekaliśmy na poprawki
do gry 3 tygodnie i sa rzeczywiscie na oddcielnym CD. I tu nie śmiejcie się ludzie - ZAJMUJĄ
ok 22 mega. Tak tak. Czekaliśmy taki czas, kiedy cały świat juz grał na 22 mega, które mozna
było umieścić na stronie dla tych którzy zgdodziliby sie otrzymc premierowa trochę skopana
gre i potem tylko zassac ze strony. Gratulacje CD-Projekt. Jestescie najlepsi.
Szkoda, że tak starannie nie sprawdziliści komentarza naszych komentatorów. Tego poprostu nie
da się słuchac, jakieś teksty czytane z kartki bez uczucia i werwy zwiazanej z meczem. Cenie
obu panów jako komentatorow sportowych, ale to co pokazali tworzac podklad do gry to poprostu
zwykla amatorka. Gratulacje CD-Projekt. Na drugi raz zwrocic powinniscie uwage na wazne rzeczy
a nie na pierdoly w stulu literowek, troche blednie tlumaczonych zdan.
OCZEKUJE OD WAS PATCHA poprawiajacego komentarz po ponownym, profesjonalnym nagraniu i mysle,
ze obaj panowie powinni zrobic to za darmo, bo to co zrobili nie wystawia im dobrej opini.
Wspanila gra, ale chyba musiscie wziac sie solidnie za poprawki bo daliscie niestety ciala.
Oczywiscie chwala Wam za to, że w koncu ktos pomyslal o Polsce jesli chodzi o wydanie tej gry.
Za to Wam dziekuje, ale reszta to niestety "olewka" tematu. Mam nadzieje, iz w przyszłości
podejdziecie do PESa tak jak do RPGów które wydajecie na wysokim poziomie polonizacji.
Pozdrowienia



Poważnie!?. Nie to już kpina. Nigdy więcej nie kupię już nic w pre-orderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować