• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
xardas9

codename:Panzers - Faza pierwsza

Pytanie

Witam mam problem z tym ze na poczatku gry wpisalem cd-key do gry single bo nie chcialem grac przec internet ale teraz mi sie zachcialo widze servery ale nie moge do nich dolonczyc mozna zmienic jeszcze cd-keya lub zrobic cos zeby moc grac online ? prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 09.11.2006 o 18:50, xardas9 napisał:

Witam mam problem z tym ze na poczatku gry wpisalem cd-key do gry single bo nie chcialem grac
przec internet ale teraz mi sie zachcialo widze servery ale nie moge do nich dolonczyc mozna
zmienic jeszcze cd-keya lub zrobic cos zeby moc grac online ? prosze o pomoc.


Co to klucz do gry single? Klucz jest jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 09.11.2006 o 18:53, Xantus napisał:

Co to klucz do gry single? Klucz jest jeden.



W CDA dali jeden klucz w samym czasopiśmie, taki sam dla tych
którzy chcą grać tylko single. Dla tych którzy chcą grać przez neta są seriale na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.11.2006 o 18:50, xardas9 napisał:

Witam mam problem z tym ze na poczatku gry wpisalem cd-key do gry single bo nie chcialem grac
przec internet ale teraz mi sie zachcialo widze servery ale nie moge do nich dolonczyc mozna
zmienic jeszcze cd-keya lub zrobic cos zeby moc grac online ? prosze o pomoc.


Wejdź na stronę wydawcy polskiego (Cenega). Ja też miałem ten problem (kupiłem grę za 2 dychy w jakimś piśmie i nadrukowany był zły cd-key) i wszedłem na tę stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chodzi mi oto ze keya podalem takiego do gry single przyjamniej tak napisali w cd-action a jesli chce przez neta grac musze podac inny ktory znajduje sie na plycie myslalem ze nie bede gral przez neta wiec podalem ten key ktory jest do gry pojedynczej a teraz spodobala mi sie gra ale nie moge grac przez internet a nie chce instalowac od nowa bo to czas zajmuje i wogle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.11.2006 o 12:08, xardas9 napisał:

Chodzi mi oto ze keya podalem takiego do gry single przyjamniej tak napisali w cd-action a
jesli chce przez neta grac musze podac inny ktory znajduje sie na plycie myslalem ze nie bede
gral przez neta wiec podalem ten key ktory jest do gry pojedynczej a teraz spodobala mi sie
gra ale nie moge grac przez internet a nie chce instalowac od nowa bo to czas zajmuje i wogle.



Poszukaj na płycie CDA.W dziale ''''pełne wersje'''' powinno pisać ''''Codename Panzers KODY''''.Jest ich od groma*,ale nie wiem,czy to te.


*Około 15 tysięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.11.2006 o 12:13, NyGgA MiLy napisał:

Poszukaj na płycie CDA.W dziale ''''pełne wersje'''' powinno pisać ''''Codename Panzers KODY''''.Jest
ich od groma*,ale nie wiem,czy to te.


To te, a jest ich tyle, ile nakładu CDA.
3 głos za reinstalacją !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ok zainstalowałem od nowa no ale nie moge sie z nikim polonczyc :/ wpisalem cd-keya z plyty co teraz musze zrobic zainsalotawc game spy ?? a co on wogle mi da ?? czy sciagnac patche ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zainstalowałem grę, później zgodnie z poleceniem uruchomiłem kompa ponownie, jednak zawiesza sie i muszę wybierać opcję ostatnia znana konfiguracja (ale wtedy nadal nie mogę grać bo znowu wyskakuje komunikat o ponownym uruchomieniu). Wiem, że już mój brat miał jakieś problemy z tą grą. Wpisał klucz ale po drugim uruchomieniu gra stwierdzała, że płyta jest piracka. Wymienił cd ale nadal było to samo (później chyba znalzał coś na necie i graliśmy). Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.11.2006 o 12:17, xardas9 napisał:

Wiem o tym tylko nie odpowiadacie mi na pytanie mozna zrobic to inaczej niz przez reinstalacje
???


w jakims pliku rejestru jest zapisany wystarczy zedytowac, z jakas gra tak mialem edit rozwiazal problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z uruchomieniem gry..
Zainstalowałem grę i przy próbie uruchomienia wyskakuje info, że trzeba ponownie uruchomić komputer, aby "zakończyć instalacje sterowników zabezpieczeń"(jak ja nienawidzę nadgorliwych zabezpieczeń gry!) zgadzam się, uruchamia się ponownie komp, próbuje włączyć .. i wyskakuje ponownie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hecioful
Chciałbym odpowiedzieć "normalnie" na Twój post, ale chyba jest za długi, bo zawsze wyskakuje błąd..

Primo: nie obrażaj mnie, mam oryginał, jeszcze premierowe wydanie. I dla Twej wiadomości, to był powszechny problem, Cenega władowała kosmiczne zabezpieczenia, które nie dawały uruchumić normalnie gry.

Secundo: Nie propaguj piractwa!

Tertio: fajnie, że odpowiadasz po 2 latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować