Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - takiej lokalizacji jeszcze nie było!

52 postów w tym temacie

CD Projekt

Polonizacja gry Neverwinter Nights 2 jest jednym z największych przedsięwzięć tego typu w historii polskiego rynku gier komputerowych! Przetłumaczono tysiące stron tekstów oraz nagrano ponad 15 godzin dialogów. Pod tym względem NWN2 bije na głowę obie części Baldur's Gate razem wzięte!

Przeczytaj cały tekst "Neverwinter Nights 2 - takiej lokalizacji jeszcze nie było!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 09:58, Lex napisał:

Wszystko super, ale CDP mógłby już podać dat premiery. ;]

? a nie ma na końcu newsa? ;)

hmm, zapowiada sie niezle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZytanie ze zrozumieniem sie kłania ;-)

News ten od wczoraj był na GOLu :P

A co do polonizacji to zapowiada się naprawde obiecująco! Nie ma mowy, żebym nie kupił tej gry, nawet jeśli nie bedzie mi działać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to już jest śmieszne (lub tragiczne jak kto woli), zeby informacje z CDP pojawiały się wcześniej na innych stronach niż na gram.pl. Tym razem redaktorzy się nie popisali, nie po to sledze newsy na gram by najnowszych informacji o grach CDP szukać w sieci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NWN2 PL - faajnie :)

Anyway teraz CDProjekt chwali sie polonizacja NWN2 a tymczasem gracze w GW wciaz nie otrzymali patcha polonizujacego... wtf? W CDProjekt Insider pisze "Mysle iz lokalizacja jest bardzo dobra przekonujac sie o tym wlaczajac GW i wybierajac wersje PL" - Gdzie ten jezyk polski? --" Pisalem wczesniej maile do pomocy ale zostalem olany... jednym slowem LOL

PS> Czy w GW tazke bedzie Polski Dubbing? Wiem wiem... spamuje :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze aż milo, ja juz mam wersje angielska ale tak tnie na moim kompie ze zostalem zmuszony zakupic nowego kompa hehe. Ale gierka jest wypasiona, mogę wam powiedziec ze ładna muzyka, grafa też wypas mam karte graficzna ge force 5700 FX 256 ram i przyklęka szkoda. no nic będe musial poczekać na nowego kompa żeby w to pograc. juz nie mogę sie doczekać.

pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 10:33, dominik.blaszcz napisał:

Podoba mi się.... wszystko oprócz tego "Joanna Jabłczyńska ". Dziękuję z całego serca Panu,
że jakiegoś Mroczka nie wzięliście ;)

A Cichopek nie brała udziału w polskim motion capture do Wiedźmina ? ;)

Ali G ->
Dzięki za namiar na szczegóły EK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te akcje z newsami o grach których premiery cały czas są przesuwane, maja za zadanie grę wychwalać pod każdym względem by gracz nadal chciał grę kupić i oczywiście uspokoić graczy którzy sa zniecierpliwieni z powodu ruchomej daty premiery... sam news o tej polonizacji ma za zadanie (pokazać) graczom jakie to CDP jest super i jakie to super polonizacje robi by jednak troche zapomnieli o fakcie ze za granica graja już w NWN2 a w Polsce jeszcze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie sensowna obsada polonizująca. BO po HommV to miałem niewielki niesmak (ale tu na szczęście dubbing występuje tylko w filmikach - da się przeboleć, a co najlepsze że aktorzy, którzy nie byli wymienieni jako główna obsada lepiej grali niż np. taki Pan Linda). Tylko skąd tu kasę wysłupłać szczególnie że święta idą.

A co do Jabłczyńskiej, młoda ale dobra aktorka, a i głos ma całkiem przyjemny. Jak dla mnie OK, ale to w końcu tylko kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

włączam tv - Piotr Fronczewski, odpalam komputer - Piotr Fronczewski, zaglądam do szafy - Piotr Fronczewski... aż mi się nie chce wierzyć, że w naszym kraju jest tak mało aktorów ;) to trochę męczące, że te same osoby udzielają swojego głosu w kilku grach, różnym postaciom czy narratorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh, wszystko piękne i cudne, a pewnie wszystko wyjdzie jak przy Heroes V:/
Mam przeczucie (chociaż bym tego z całego serca niechciał), że i ta lokalizacja okaże się klapą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 12:09, penny napisał:

włączam tv - Piotr Fronczewski, odpalam komputer - Piotr Fronczewski, zaglądam do szafy - Piotr
Fronczewski... aż mi się nie chce wierzyć, że w naszym kraju jest tak mało aktorów ;) to trochę
męczące, że te same osoby udzielają swojego głosu w kilku grach, różnym postaciom czy narratorom.


Ja was nie rozumiem ale kurcze jak wychodził heroes V to wszyscy narzekali, że nie ma Fronczewskiego, a teraz komuś nie pasuje znowu, że jest.

Jasne że są inni aktorzy jak np. Linda. I tylko mi nie mów że wolałbyś Lindę bo wtedy już będzie miało 90% forum opinie o twoich komentarzach wyrobioną.

Postaram się prosto odpowiedzieć dlaczego Fronczewski: Bo facet miał to szczęście że go los obdarował bardzo ciekawą barwą głosu, bo jest świetnym aktorem. I wiesz może to nie najlepsze porównanie: ale jak kupisz se mercedesa i będziesz go używał i nigdy cie nie zawiedzie to jak przyjdzie kupować znajomemu auto to nie polecisz mu mercedesa bo są inne auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 12:58, PawIenko napisał:

ehh, wszystko piękne i cudne, a pewnie wszystko wyjdzie jak przy Heroes V:/
Mam przeczucie (chociaż bym tego z całego serca niechciał), że i ta lokalizacja okaże się
klapą......


No wiesz zawsze jest ta nutka strachu, że coś może pójść nie tak. Ale w porównaniu do Heroes V tu aktorzy są już, że tak nie ładnie powiem przetestowani w kwestii podkładania głosów w grach. I patrząc na Baldurs Gate i przypominając sobie sam początek kiedy to Fronczewski wprowadzał nas do gry, ahhh... no można się rozmarzyć, piękne to były czasy. I żyje wielką nadzieją że będzie tak wspaniale jak było w Baldurs Gate.

Powiem szczerze że jak się dowiedziałem kto podkłada głosy jakoś bardziej zapragnąłem NWN2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować