Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft: The Burning Crusade - data premiery już znana!

52 postów w tym temacie

Ciekawe czy to ostateczna data, blizzard roznie mowi ;) juz niemoge sie doczekac mojego Blood Elfa, pozdro dla wszystkich fanów WoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super tylko szkoda że mnie na opłaty abonamentowe nie stać,albo raczej moich rodziców.Przez co nawet nie moge myśleć o dodatku skoro podstawki nie mam ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy będzie darmowy miesiąc tak jak w przypadku zwykłego Wowa?:P teraz sobie wykupilem 3 miechy i jak by BC dawalo miecha to byloby wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena ustalona przez Blizzarda EU/Vivendi Universal Games za standardowe wydanie to 34.99 Euro czyli 134.25 PLN ,wiec niewiem czemu w pre-orderze sugrowana cena to 149.90 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby pojawił się taki paczek - Limitowana Edycja WoW + TBC - biorę w ciemno. Prawdopodobnie CDP nie dostanie limitowanych edycji, jako że wszystkie edycje zostaną zakupione zanim dojdą do Polski ;-). Smutna prawda, ale jak w tą gierkę gra 6mln (teraz pewnie więcej) ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie może namiary na TBC: Collector''s Edition? Znalazłem ją dostępną tylko w jednym sklepie, który wywindował cenę do 130$ i nie wysyła paczek poza Centrum Wszechświata, czyli USA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować