• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
PLJarod

Age of Empires 3 The War Chiefs - co jest grane?

Pytanie

Witam!

Ostatnio na stronie http://www.agecommunity.com/ wyczytałem informacje o nowym patchu do dodatku do AoE3.
Zdziwił mnie fakt iż jest już dostępna polska wersja patcha a polskiego dodatku ani słychu ani widu!
W imieniu użytkowników http://aoe3.gram.pl wychodzę z uprzejmym zapytaniem:

Czy CDP byłoby na tyle miłe i poinformowało nas choćby kiedy macie zamiar wydać polską wersję dodatku? Powiem szczerze, że większość użytkowników, gdyby miała podstawkę w wersji angielskiej to już dawno zaopatrzyłaby się w ten dodatek, a jak wiadomo dodatek angielski z polską podstawką nie idą w parze. Dlatego wychodzimy z oficjalnym zapytaniem kiedy będzie premiera AoE3:TWC? Jeżeli trzymacie to Państwo w tak dużej tajemnicy, to wydaje mnie się, że stratę będziecie mieli dość dużą, ponieważ już słyszałem takie numery, aby zassać wersję angielską z sieci (numer licencji mamy z polskiej podstawki) i zakupić dodatek w sklepie wysyłkowym.

Przepraszam bardzo, ale spora część użytkowników ciągle się pyta kiedy a my im nic nie umiemy powiedzieć - większość z nich twierdzi po prostu że zostali oszukani i po prostu polski dystrybutor "zapomniał" o swoich klientach.

Pozdrawiam i liczę na konkretną odpowiedź.

Arkadiusz "PL_Jarod_" Janiak
Administrator http://aoe3.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Całkowicie sie zgadzam. To już przegięcie i to nie lekkie.

Chyba mamy prawo wiedzieć, czy AoE3:TWC jest w planie wydawniczym i czy zostanie wydane (nie wspominając już o przewidywanej dacie polskiej premiery). Gdyby była taka pewnośc, moglibyśmy się chociaż zdecydować na zakup gry za granicą, a takto czekamy niewiadomo ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja tego też całkowicie nie rozumiem już przejdzie, że nie ma na czas bo Microsoft coś źle zrobił ale teraz wychodzi ten cały patch a my dalej nie znamy terminu. Już nawet nie chodzi o to kiedy będzie ale czy w ogóle będzie bo nie sądze żeby po Wigilii było wiele potejcalnych klientów :PP niemożliwe jest żeby totalnie nie wiedzieć czy to będzie chociaż w 2006 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

hehe jak najbardziej prawda dlatego sie jeszcze wstrzymuje z zakupem AOE3 bo nie chce zostać z sama podstawka kiedy na rynku jest dodatek wystarczy że szanowna firma LEM zrobiła to samo z DOOMem 3 wydała tylko podstawke a puzniej mowiła ze nie długo bedzie dodatek spolszczony a po miesiacu znikł z planu wydawiczego ;/ i teraz mam DOOMa 3 ale brak dodatku bo angelskiej wersji nie podinstaluje pod polska :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Podobno w Clicku! ukazała się reklama dodatku z ceną i datą premiery, a tutaj nikt nic nie wie, nikt nie chce nic powiedzieć /: coś jest nie tak i warto by było to chyba wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no właśnie...
jeżeli gra nie wyjdzie przed gwiazdką to już nie ma co marzyć że w 2007 ją wydadzą bo to będzie mało ekonomiczne
myślę że pozostanie nam jeden sposób - pirat :( , czyli bez możliwości gry na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

peter co ty mówisz w czechach schodzi gra po 550 koron (czyli jakies 75zl) + wysylka z 20zl i za mniej niż 100 zł można mieć angielską wersje bo tam angielską wypuścili :) więc jak ktoś lubi tą gre to da przecież te 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

kurcze tutaj sie chyba nie da edytowac sory za 2 posty pod rząd

a jak mówicie ze polska nie pasuje do angielskiej wersji to można sobie ściągnąc z neta zapasową angielską kopie gry waszej gry :P to piractwo przecież nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Będzie działać, ponieważ masz przecież oryginalny cd-key AoE3. Zainstalujesz "angielską kopię z neta" ze swoim cd-key''em i będziesz mógł grać na ESO. Później tylko angielską wersję AoE3:TWC kupisz, zainstalujesz na podstawkę i viola, będzie działać, tylko, że gra po angielsku, ale jak dla mnie to nawet plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

JC, znają lepiej od Ciebie, więc lepiej pomyśl, zanim coś napiszesz.

W którym wątku napisałem, że to wielka niegodziwosć, mylić swoich klientów. Po prostu jak niemożecie się z czymś wyrobić, to moglibyście (zespół CDP) przekazać nam dlaczego, przecież chyba żadna tajemnica państwowa to nie jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować