Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska – ogłaszamy zawartość!

395 postów w tym temacie

Bo wy sie wszyscy czepiacie :)
A może to opisali tą normalną czarno-białą wersję a w EK sami jeszcze nie wiedzą co będzie
i stąd taki durny opis ;(
przecież oni też chcą na tym zarobić a nie zniechęcić wszystkich do zakupów
i zmusić do kupowania wersji angielskich
NO CHYBA ŻE JEST TO PROMOCJA WERSJI ANGIELSKIEJ
a cdp w taki sposób chce ogłosić likwidację/bankructwo czy cos takiego (np że ma nas wszystkich gdzieś?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Z przyjemnością przedstawiamy Wam zawartość Edycji Kolekcjonerskiej Neverwinter Nights 2.

Myślę, że powyższy fragment tekstu wyjaśnia dokładnie jaką wersję gry miał autor na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego czepiacie się koszulki, jak dla mnie to świetny pomysł bo przynajmniej użyteczny, a taki film o tworzeniu gry ile razy obejrzycie?

Ps. mam nadzieję że będzie można wybrać rozmiar, bo jak się w nią nie wcisnę to będzie to ostatnia EK jaką tu kupiłem niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gash, ludzie nie chcecie nie kupujcie edycji kolekcjonerskiej. Ona nie jest dla wszystkich i wcale nie musi byc przez wszystkich kupowana. Chcesz kupuj, nie chcesz - nie narzekaj. A co do odmladzania komputera, psycholong, po prostu nie kupuj gier przez jakis czas jak sa inne wazniejsze wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oficjalnie mógłby powiedzieć, co będzie z tymi bonusami w grze? Bo szczerze powiedziawszy dla koszulki i trzeciej już w mojej kolekcji NWN1 (wydanie premierowe+diamentowe) to nie bardzo mi się chce wydawać tyle kasy. Nie ukrywam też, że i prezentowane do tej pory pudełko robiło na mnie zdecydowanie większe wrażenie. To ma być wydanie Kolekcjonerskie a nie pustelnicze z ascetycznymi okładkami. Coś mi się wydaje, że będzie to pierwsze EK z którego będę musiał zrezygnować... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 09:56, ex00man napisał:

Gash, ludzie nie chcecie nie kupujcie edycji kolekcjonerskiej. Ona nie jest dla wszystkich
i wcale nie musi byc przez wszystkich kupowana. Chcesz kupuj, nie chcesz - nie narzekaj.


Patrzcie, spec od marketingu się znalazł...
Jeśli gracze domagają sie jakości i dodatków w EK NWN2 to jest ich to święte prawo, to my będziemy płacić lub nie za takie czy inne wydanie - nic ci do tego.

Dnia 12.11.2006 o 09:56, ex00man napisał:

A co do odmladzania komputera, psycholong, po prostu nie kupuj gier przez jakis czas jak sa inne
wazniejsze wydatki


Jakim prawem mówisz komuś co jest dla niego ważniejsze?
Szkoda że nie dodałeś że swoje oszczędności ten gracz ma trzymać u ciebie bo ty lepiej wiesz co z nimi zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 11:17, arturoruba napisał:

Ciekawe jak CDP chce się od nas dowiedzieć jaki rozmiar mają mieć te koszulki... A tak BTW
to faktycznie coś tu nie gra z tą EK - jakaś uboga trochę:/


Pewnie zatrudnią jasnowidza ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie ma co narzekać, załamywać się i rezygnować przed czasem. Ja mam nadzieję, że bedzie podobnie jak z edycją kolekcjonerską Gothica 3, której zawartość była przedstawiana na raty. Trzeba poczekać na produkt finalny i jego wizualizację. A i tak najważniejsza jest sama gra, jej klimat, znajome głosy super aktorów i questy do wykonania, oraz znalezienie czasu na ich wykonanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 19:21, Fokusia napisał:

Na zakończenie, dla porównania kilka różnych wydań kolekcjonerskich z całego świata: http://www.nwn2wiki.org/Limited_edition


Chwileczkę, czy to ma oznaczać, że w Stanach, wszystkich krajach Unii, Wielkiej Brytanii, Skandynawii, Australii, Nowej Zelandii i na całym świecie, ludzie będą mogli kupić oficjalną EK, tylko tutaj nie? Ale.... dlaczego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:47, Ayane napisał:

> Na zakończenie, dla porównania kilka różnych wydań kolekcjonerskich z całego świata: http://www.nwn2wiki.org/Limited_edition


Chwileczkę, czy to ma oznaczać, że w Stanach, wszystkich krajach Unii, Wielkiej Brytanii, Skandynawii,
Australii, Nowej Zelandii i na całym świecie, ludzie będą mogli kupić oficjalną EK, tylko tutaj
nie? Ale.... dlaczego?!



Bardzo proste... bo za wydanie gry w tamtych krajach odpowiada scisle Atari, niektore kraje nawet nie maja szczescia i nie trafi do nich w ogole jezykowa wersja gry.

Poza tym kazdy kraj ma troche inna wersje kolekcjonerska...

Jak narazie nasza mi sie podoba... choc koszulka na nic mi sie nie przyda, ale jak nie bedzie osobnej mapy na sciane to sie zawiode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:49, Night Elf napisał:

Jak narazie nasza mi sie podoba... choc koszulka na nic mi sie nie przyda, ale jak nie bedzie
osobnej mapy na sciane to sie zawiode...


No bo pewnie nie będzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:12, Ayane napisał:

Skoro CD Projekt ma umowę z Atari, to powinni móc wydać, taką wersję jak w innych krajach unii


Tyle tylko, że nasza polska edycja ma być "unikalna" w skali świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak zareaguje cdp jak zobaczy ten temat...ech panowie z cdp ja proponuje nie tworzyc unikatowej ek tylko bardzo podobna do tej zagranicznej. Osobiscie bardzo mi zalezy na nwn1 ale z dodatkami (podstawke to kazdy chyba ma) figurce no i ladnym boxie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować