Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska – ogłaszamy zawartość!

395 postów w tym temacie

CD Projekt

Z przyjemnością przedstawiamy Wam zawartość Edycji Kolekcjonerskiej Neverwinter Nights 2. Podobnie, jak miało to miejsce w przypadku wydania premierowego, dostępne będą dwie wersje kolorystyczne pudełka – czarna i biała. Symbolizują one Dobro i Zło, po stronie których może opowiedzieć się gracz.

Przeczytaj cały tekst "Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska – ogłaszamy zawartość!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa! Te Edycje Kolekcjonerskie (czegokolwiek) stoją na coraz wyższym poziomie, brawo :D !

...

I tak nie kupuję :P . Choć... chciałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja podejdę ponownie sceptycznie i nie podzielę radości z zestawu. Znowu podam przykład EK CoH, HoM&MV czy Obliviona, które kosztowały znacznie taniej, a również oferowały sporo (imho bardziej interesujących gadżetów) - chociażby drewniania skrzynka czy box na amunicję.

A koszulki dają od jakiegoś czasu w Empikach do nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<zbiera szczęke z ziemi>

no musze powiedzieć że jestem zaskoczony i to bardzo pozytywnie :D dobrze że mam zarezerwowany swój egzemplarz EK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to nie najgorszy zestaw. Dolaczam sie do pytania GuzikTheGrat :P Bedzie jakis szczegolny rozmiar do wyboru, czy od razu powiedziec bratankowi, ze dostanie koszulke ? A poza tym, jesli sie nie myle to ponoc do wersji premierowej ma zostac dolaczony poradnik do gry. Tutaj to tez bedzie i kryje sie pod nazwa Instrukcja, czy w wersji kolekcjonerskiej nie znalazlo sie miejsca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Cena dość wygórowana... Czy jest możliwość podania ilości wyprodukowanych egzemplarzy, albo taki bannerek ile sztuk pozostało jak w przypadku Gothic 3? Nie wiem, czy będę miał pieniążki na tą chwilę :( ... I czy przewidziana jest jakaś wizualizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować