Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska – ogłaszamy zawartość!

395 postów w tym temacie

"Mam nadzieje że NWN2 będzie bardziej dopracowane niż Gothic 3..."
-------------------------------------------------------
Nie jest. I nie mogło byc inaczej zważywszy, że wydawcą jest niesławne Atari- specjalista od wydawania nieukończonych gier, braku supportu i olewania klienta.

Setki bugów. Wielu graczy nie może zainstalowac pacza, linki do critical rebuildu nie działają. Na stronie Atari -do której linkuje gra- wogóle nie ma jeszcze dodanej NWN2.
Gra mi sie bardzo podoba, ale odkładam ją na półkę na 3 miesiące, aż atari i obsidian zrobia porządek i przestana udawac , że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie jaka jest róznica pomiędzy ta ek a podstawowa wersja w samej grze. Podobno w ek miały byc dodatkowe przedmioty, atut , aureolka-troche dziwne w wersji evil ;], itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie dla wszystkich napalonych na tą grę: NWN2 jest aktualnie we wczesnej fazie BETA / późnej ALPHA. Jest parę problemów związanych z tą grą:
*1* Gra ma ciekawe zachowanie - na niektórych komputerach chodzi normalnie, a na bardzo wypasionych - max 25fps-ów.
*2* AI twojej drużyny jest tragiczne. Ich zachowanie jest albo bardzo opóźnione, albo nielogiczne.
*3* Wiele featów, itemów itp. nie działa poprawnie.
*4* Bardzo ważne! Ogólnie w grze brakuje wielu usprawnień pozwalających cieszyć się grą. Czy to brak Anti-Aliasingu, istnienia różnych UI, zaznaczania drużyny i poruszania ją jak w BG/IWD itd.

Oczywiście wydawca taki jak Atari, to nie do końca dobry znak dla graczy, ale mówiąc szczerze, rzadko się takich widuje, ponieważ wydawcy liczą tylko i wyłącznie na $$$. To czy gra jest skończona, ciekawa, dopracowana itd., to kwestia poboczna. Jednak kiedy spojrzę na to kto tworzy Obsidian Ent., to myślę, że możemy spać spokojnie i panowie pokroju Feargus''a nas nie zawiodą.

A teraz marsz i kupuj NWN2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest za akcja z tą mapą ? Mapa na okładce instrukcji ? Gdzie ja sobie mam tą instrukcję powiesić ? Biorę podstawową. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

# Czarny amulet - dla wersji czarnej, biały amulet - dla wersji białej,
# Czarną koszulkę z okiem - dla wersji czarnej, białą koszulkę z okiem - dla wersji białej,

???

To chyba jakiś błąd jest, bo edycja czarna i biała to edycje podstawowe, a kolekcjonerskie to praworządny dobry i chaotyczny zły...

Ja tu chyba czegoś nie rozumiem. Może by się CDP wypowiedziało na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czarny- chaotycznie zly
bialy- chaotycznie dobry

proscizna niee? ^__^
jeja, bym zamowil ale niedawno gothic 3 wyszedl i nie mam juz kasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro dzień wcześniej było podane, że wersje podstawowe są czarne i białe, to czemu nagle tak piszą o kolekcjonerskiej. To jest wprowadzanie dezinformacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynikałoby, że my nie będziemy mieć edycji kolekcjonerskich takich jak wszędzie tylko rozszerzone wersje podstawowe i to będą nasze EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 17:38, Kitket napisał:

Niezłe wydanie! szkoda że do EK Gothica 3 nie dali koszulki

właśnie widziałem w empiku zwykłą edycję z koszulką i trochę pozazdrościłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 22:09, heyboy napisał:

Wynikałoby, że my nie będziemy mieć edycji kolekcjonerskich takich jak wszędzie tylko rozszerzone
wersje podstawowe i to będą nasze EK


Dokładnie tak moze byc, np brakuje figurki i pierscienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Państwo z Cd-Projekt,czekamy na zdjęcia kompletnego zestawu edycji kolekcjonerskiej.Co do samej gry,to jak narazie to jest raczej wersja beta,a nie finalna,bo ilość bugów w niej jest niesamowita.Niestety Atari jest w bardzo złej kondycji finansowej,w związku z czym,wydaje grę jak najszybciej,aby się między innymi ratować przed bankructwem.Mam nadzieję,że faktycznie te dodatki są warte tej ceny,bo zakup HoMM 5 z tą badziewną skrzyneczką,był moim błędem.

P.S. Czekam na zdjęcia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 22:26, mortex napisał:

Państwo z Cd-Projekt,czekamy na zdjęcia kompletnego zestawu edycji kolekcjonerskiej.Co do samej
gry,to jak narazie to jest raczej wersja beta,a nie finalna,bo ilość bugów w niej jest niesamowita.

P.S. Czekam na zdjęcia.:)



A skąd obywatelu masz takie informacje? Bo z tego co sobie przypominam, to Atari opóźniło premierę o kilka dni, bo tak im bardziej pasowało, choć gra była już gotowa i czekała spokojnie ;)
Jeśli nawet jest tak jak mówisz i gra ma sporo bugów, to do czasu premiery w Polsce patche załatają wszystkie dziury ;) (już jest dostępny 1.02)

PS. Już mi nie chodzi o to czy zostanie pokazane zdjęcie EK, ale można by podać informację KIEDY to się stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować