Zaloguj się, aby obserwować  
fanfilmu_pl

Europa Universalis 2 - temat ogólny

164 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2007 o 13:04, Sithek napisał:

> Victoria :P

Cóż chodziło mi raczej o mod likwidujący czasowe ograniczenie.
Ta Victoria wydaje mi się troch zbyt droga na mą kiesę. 99 zł za Victorię, Koronę Północy i
Dwa Trony to trochę za dużo.

Wydaje mi się, ze tej gry nie ma po prostu w sklepie, a cena została z dnia premiery. Mam wrażenie, że ja kupiłem tę grę z przeceny.
Wracając do meritum, to niestety pomóc Ci nie umiem, ale za to Cię podziwiam :P Ja zwykle nudzę się Wielką Kampanią około 1700 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 20:05, ninjaska napisał:

Wydaje mi się, ze tej gry nie ma po prostu w sklepie, a cena została z dnia premiery.


Trochę szkoda... Chciałem zagrać...

Dnia 30.04.2007 o 20:05, ninjaska napisał:

Wracając do meritum, to niestety pomóc Ci nie umiem, ale za to Cię podziwiam :P Ja zwykle nudzę
się Wielką Kampanią około 1700 roku.


Grałem w Wieku Odkryć Niemcami i doszedłem tylko do Synaju. A tak bardzo chciałem podbić Chiny...
Chyba mod Mongol Empire (czy jakoś tak) zawiera w sobie mały modzik , którego szukam. Spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czego szukasz nazywa się NTLP (No time limited patch), aby go użyć zaleca się upatchowanie Eu2 do wersji 1.9, a następnie zmodyfikowanie wyżej wymienionym plikiem Eu2.exe Znaleźć go możesz we wszystkich modach, które zmieniają czas gry ustalony z góry przez producenta 1419-1819, czyli będą to takie mody jak: MES, AoI, IR,MDS,IFU. Więcej możesz dowiedzieć sie w sporządzonym przeze mnie spisem modów wraz z linkami do nich samych:

www.eufi.org/showthread.php?t=15521

Ja bym Ci polecił mod AoI - Age of Imperialismy poszerza czas grania w EU2, a mianowicie od początku wojny stuletniej po Europe stojącą na skraju wojny: 1337-1914, prócz poszerzonych ram czasu dodatkowo mamy więcej technologi i eventów(wydarzeń) tak by przez cały okres trwania gry nie było czarnych dziur jak w przypadku instalacji samego NTLP.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 20:05, ninjaska napisał:

Wydaje mi się, ze tej gry nie ma po prostu w sklepie, a cena została z dnia premiery. Mam wrażenie,
że ja kupiłem tę grę z przeceny.
Wracając do meritum, to niestety pomóc Ci nie umiem, ale za to Cię podziwiam :P Ja zwykle nudzę
się Wielką Kampanią około 1700 roku.


Victoria była niedawno w gazecie, prócz tego premierowe pudełko z Vic można kupić w cenie 10złotych na aukcjach ebay, allegro bądź losowym hipermarkecie (ale to już opcja dla osób mieszkających w dużych miastach). Jest jeszcze jedna opcja - zakup samej Victorii z gazety Komputer Świat GRY 4/07, gdzie gra została zamieszczona jako pełniak (cena gazety 6.90).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 21:29, lukasz11111 napisał:

Jakie państwo jest najlepsze w Erze/Wieku Handlu?


Hiszpania,Holandia i Portugalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 23:28, SSebaSS napisał:

Hiszpania,Holandia i Portugalia.


Też tak myślałem. Ale Hiszpanie i Portugalie ( a zwłaszca tą pierwszą ) trudno kontrolować. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 19:53, lukasz11111 napisał:

> Hiszpania,Holandia i Portugalia.

Też tak myślałem. Ale Hiszpanie i Portugalie ( a zwłaszca tą pierwszą ) trudno kontrolować.
Dzięki.


W takim razie zacznij od Holandii. Jest to znakomity kraj dla kogoś kto dopiero poznaje zasady rozgrywki w świecie EU2. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zainstalowałem Europe universalis 2 i gdy grałem z bratem w sieci zapisaliśmy gre następnego dnia nie mogliśmy wczytac gry gdyż gdy klikaliśmy na save pojawiasią się couldnt open a do wybory było próbój lub ignoruj które kończyły się znanym wszystkim nie wysyłaj błąd pokazałem na obrazku ale najdziwniejsze jest to że savy z single playera działają czy jest sposób żeby z multiplayera też działały ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 21:29, ryciu6 napisał:

Dzisiaj zainstalowałem Europe universalis 2 i gdy grałem z bratem w sieci zapisaliśmy gre następnego
dnia nie mogliśmy wczytac gry gdyż gdy klikaliśmy na save pojawiasią się couldnt open a do
wybory było próbój lub ignoruj które kończyły się znanym wszystkim nie wysyłaj błąd pokazałem
na obrazku ale najdziwniejsze jest to że savy z single playera działają czy jest sposób żeby
z multiplayera też działały ???


Nie mam doświadczenia w trybie multiplayer. A probowałeś ''autosave'' albo ''old autosave''?
Może po drodze aktualizowaliście wersje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 10:20, ninjaska napisał:

> Dzisiaj zainstalowałem Europe universalis 2 i gdy grałem z bratem w sieci zapisaliśmy
gre następnego
> dnia nie mogliśmy wczytac gry gdyż gdy klikaliśmy na save pojawiasią się couldnt open
a do
> wybory było próbój lub ignoruj które kończyły się znanym wszystkim nie wysyłaj błąd pokazałem

> na obrazku ale najdziwniejsze jest to że savy z single playera działają czy jest sposób
żeby
> z multiplayera też działały ???

Nie mam doświadczenia w trybie multiplayer. A probowałeś ''autosave'' albo ''old autosave''?
Może po drodze aktualizowaliście wersje?


Nie aktualizowaliśmy gre a autosave tylko od tej gry nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja podobną sytuację miałem w czasie gry w pojedynkę (w multi to się raczej nie zdarzało),rozwiązaniami tego problemu było:zacząć grę od początku lub spróbować wczytać poprzednie zapisy.
Trochę to wkurzające ale cóż,mało znam ludzi którzy grają w multi w EU i mogliby coś na ten temat więcej powiedzieć,chociaż rozgrywka dopiero wtedy nabiera rumieńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 11:49, Budep napisał:

Super Gierka.
Ale BARDZOOOOOOOOOO trudna. Polecam tylko zapalonym strategom :) Ale ja próbuje..

co ty? łatwizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować