Zaloguj się, aby obserwować  
fanfilmu_pl

Europa Universalis 2 - temat ogólny

164 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2006 o 13:00, olcia13 napisał:

Nie cierpie Europy Uniwersalis, ani gier z jej srrii

To po co wchodzisz na tę część forum żeby coś napisać ? Tu fani tej seri wymieniają opinię i doświadczenie.Niepotrzebne są nam subiektywne opinię nic nie wnoszące do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 13:25, Keyoke napisał:

> Nie cierpie Europy Uniwersalis, ani gier z jej srrii
To po co wchodzisz na tę część forum żeby coś napisać ? Tu fani tej seri wymieniają
opinię i doświadczenie.Niepotrzebne są nam subiektywne opinię nic nie wnoszące do tematu.

A co zabronisz mi. Wiesz co to ,, wolność słowa" , kolegio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2006 o 13:27, olcia13 napisał:

A co zabronisz mi. Wiesz co to ,, wolność słowa" , kolegio?

Ja Ci tego nie mogę zabronić ale patrz punkt 2 regulaminu cytuję "Umieszczanie wypowiedzi niezwiązanych w żaden sposób z tematem dyskusji "Konsekwencję można doczytać w regulaminie,a tak apropo to wiem co to jest "wolność słowa" lecz to niema nic wspólnego z serią gier Europa Universalis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 13:36, Keyoke napisał:


> A co zabronisz mi. Wiesz co to ,, wolność słowa" , kolegio?
Ja Ci tego nie mogę zabronić ale patrz punkt 2 regulaminu cytuję "Umieszczanie wypowiedzi niezwiązanych
w żaden sposób z tematem dyskusji "Konsekwencję można doczytać w regulaminie,a tak apropo to
wiem co to jest "wolność słowa" lecz to niema nic wspólnego z serią gier Europa Universalis


SŁUCHAJ

Temat jest o grze Europa Uniwersalis II

Ja napisałam, że ta gra mi się nie podoba, bo mam z nią złe doświadczenie.
Czy moja wypowiedz nie nawiązywała do tematu?
Logika, że tak, no nie?
każdy może mieć swoje zdanie, mi ta gram moze się podobać, a tobie wręcz przeciwnie.
Jednak temat jest o tej grze i każdy, kto ją lubi czy nie lubi może tu pisać co chce na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 13:44, olcia13 napisał:

SŁUCHAJ

Temat jest o grze Europa Uniwersalis II

Ja napisałam, że ta gra mi się nie podoba, bo mam z nią złe doświadczenie.
Czy moja wypowiedz nie nawiązywała do tematu?
Logika, że tak, no nie?
każdy może mieć swoje zdanie, mi ta gram moze się podobać, a tobie wręcz przeciwnie.
Jednak temat jest o tej grze i każdy, kto ją lubi czy nie lubi może tu pisać co chce na
jej temat.

I co twoja opinia wnosi do tematu że jakaś bez obrazy olcia13 nie lubi europy i innych gier z tej seri no i co z tego kogo to obchodzi.Nie podoba Ci się okej ale po co o tym pisać to nikomu nic nie daje,a tylko niepotrzebnie zaśmieca forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2006 o 13:55, Keyoke napisał:

> jej temat.
I co twoja opinia wnosi do tematu że jakaś bez obrazy olcia13 nie lubi europy i innych gier
z tej seri no i co z tego kogo to obchodzi.Nie podoba Ci się okej ale po co o tym pisać to
nikomu nic nie daje,a tylko niepotrzebnie zaśmieca forum.

Zapoznaj się z regulaminem obrażanie innych nic Ci nie daje i zazwyczaj kończy się degradem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 14:02, olcia13 napisał:

I co twoja opinia wnosi do tematu że jakaś bez obrazy olcia13 nie lubi europy i innych
gier
> z tej seri no i co z tego kogo to obchodzi.Nie podoba Ci się okej ale po co o tym pisać
to
> nikomu nic nie daje,a tylko niepotrzebnie zaśmieca forum.
Zapoznaj się z regulaminem obrażanie innych nic Ci nie daje i zazwyczaj kończy się degradem

Ja regulamin akurat znam i to dobrze.Zacytuj mi chodź jedno obraźliwe słowo którego użyłem.Chyba że uważasz za obrazę że ktoś z Tobą dyskutuje lub nie zgadza z Twoim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2006 o 14:11, Keyoke napisał:


Ja regulamin akurat znam i to dobrze.Zacytuj mi chodź jedno obraźliwe słowo którego użyłem.Chyba
że uważasz za obrazę że ktoś z Tobą dyskutuje lub nie zgadza z Twoim zdaniem.

Nie jestem w nastroju do kłutni. ,,Jakaś tam olcia13", skąd ja to znam? Dajmy sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 14:26, olcia13 napisał:

Nie jestem w nastroju do kłutni. ,,Jakaś tam olcia13", skąd ja to znam? Dajmy sobie
spokój

Okej jeśli poczułaś się urażona to Przepraszam,bo w sumie kłóciliśmy się o tzw."pietruszkę czy marchewke".Duża buźka,całuski, ciasteczka,cukiereczki i kwiatuszki.Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje że to nasza ostatnia sprzeczka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 14:49, Keyoke napisał:

> Nie jestem w nastroju do kłutni. ,,Jakaś tam olcia13", skąd ja to znam? Dajmy sobie

> spokój
Okej jeśli poczułaś się urażona to Przepraszam,bo w sumie kłóciliśmy się o tzw."pietruszkę
czy marchewke".Duża buźka,całuski, ciasteczka,cukiereczki i kwiatuszki.Pozdrawiam serdecznie
i mam nadzieje że to nasza ostatnia sprzeczka"

Ja też Przepraszam, masz racje ta kłutnia była nie potrzebna :-D
Ja również pozdrawiam i podobnie jak ty mam nadzieje, że już się nie pokłucimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

re: olcia13
Byłoby dobrze gdybyś jeszcze pisała bez błędów ortograficznych. Rozumiem, że w ferworze pisania odpowiedzi można popełnić błąd ortograficzny, to zdarza się prawie każdemu, lecz w Twoim wypadku nastąpiło to co najmniej trzykrotnie (w tym samym wyrazie). A to świadczy o nieznajomości języka ojczystego.
I dobra rada. Mniej gier a więcej książek. No chyba że masz papierek, że jesteś leniem (o przepraszam chorujesz na dys....)

Natomiast wracając do EU 2, to wg. mnie jest to jedna z najlepszych strategii, jakie do tej pory zostały wydane. Od kilku lat w nią gram i nie mogę przestać tego robić :) Czekam też z niecierpliwością na na EU 3. Z ciekawszych nowości: mapa ma być trójwymiarowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 13:01, mpb10 napisał:

re: olcia13
Byłoby dobrze gdybyś jeszcze pisała bez błędów ortograficznych. Rozumiem, że w ferworze pisania
odpowiedzi można popełnić błąd ortograficzny, to zdarza się prawie każdemu, lecz w Twoim wypadku
nastąpiło to co najmniej trzykrotnie (w tym samym wyrazie). A to świadczy o nieznajomości języka
ojczystego.
I dobra rada. Mniej gier a więcej książek. No chyba że masz papierek, że jesteś leniem (o przepraszam
chorujesz na dys....)
[...]

mogłeś to napisac troche grzeczniej, ja też lubie jak ktoś pisze bez błędów, ale w pośpiechu może się to zdarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2006 o 13:01, mpb10 napisał:

Natomiast wracając do EU 2, to wg. mnie jest to jedna z najlepszych strategii, jakie do tej
pory zostały wydane. Od kilku lat w nią gram i nie mogę przestać tego robić :) Czekam też
z niecierpliwością na na EU 3. Z ciekawszych nowości: mapa ma być trójwymiarowa.


Osobiście bardziej cenię Mroczne Wieki i Hearts of Iron 2. Nie ma to jak sredniowiecze i II wojna swiatowa ^^ Sa moze jakies sluchy o kontynuacji Crusader Kings?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2006 o 13:01, mpb10 napisał:

Byłoby dobrze gdybyś jeszcze pisała bez błędów ortograficznych. Rozumiem, że w ferworze pisania
odpowiedzi można popełnić błąd ortograficzny, to zdarza się prawie każdemu, lecz w Twoim wypadku
nastąpiło to co najmniej trzykrotnie (w tym samym wyrazie). A to świadczy o nieznajomości języka
ojczystego.



Skoro popelnia ten sam blad, to nie licz go jako trzy bledy - przeciez jak nie zna prawidlowej pisowni raz, to piszac ten sam wyraz po raz koejny nie dozna raczej olśnienia... I powiem Ci jedno - czepiasz sie, bo ona az tak strasznie nie pisze, a juz na pewno idzie ja zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 14:11, duke of bordeoux napisał:

mogłeś to napisac troche grzeczniej, ja też lubie jak ktoś pisze bez błędów, ale w pośpiechu
może się to zdarzyć

akurat to było napisane bardzo grzecznie.

Dnia 26.04.2006 o 14:11, duke of bordeoux napisał:

Sa moze jakies sluchy o kontynuacji Crusader Kings?

na razie brak. Obecnie Johan i s-ka tworzą EU 3.

Dnia 26.04.2006 o 14:11, duke of bordeoux napisał:

Skoro popelnia ten sam blad, to nie licz go jako trzy bledy - przeciez jak nie zna prawidlowej pisowni raz, to
piszac ten sam wyraz po raz koejny nie dozna raczej olśnienia...

No właśnie, spróbuj odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego w jednym (i to dość pospolitym wyrazie) został zrobiony błąd ortograficzny, do tego jeszcze trzykrotnie?

Pozdrawiam
MPB


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 12:44, Keyoke napisał:

Grając w Europę Universalis 2 zauważyłem że warto pożyczać pieniądze innym państwom [ciach].
Polecam ten sposób i proszę o opinię ta ten temat oraz ewentualne
pytania.


No chyba, ze zdarzy sie, ze inne panstwo ci tych pieniedzy nie odda. Niby daje ci to cassus belli ale jestes pare stowek w plecy. Taaa..., lichwa to dosc ryzykowne zajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Posiadam wydanie EU2 z klasyki i kiełbasi mi się edytor. Po chwili działania komunikuje błąd i wyrzuca mnie do windy.
Uaktualnienie do ver. 1.09 nie pomogło.
Jakieś pomysły co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 19:39, walgierz napisał:

Mam problem.
Posiadam wydanie EU2 z klasyki i kiełbasi mi się edytor. Po chwili działania komunikuje błąd
i wyrzuca mnie do windy.
Uaktualnienie do ver. 1.09 nie pomogło.
Jakieś pomysły co z tym fantem zrobić?

Sprubuj zainstalować ją ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 15:14, gracz 155 napisał:

Sprubuj zainstalować ją ponownie

Wielokrotnie instalowałem i za każdym razem jest tak samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować