Zaloguj się, aby obserwować  
fanfilmu_pl

Europa Universalis 2 - temat ogólny

164 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2007 o 22:16, lukasz11111 napisał:

Ja skończyłem ( tzn. podbiłem cały świat ) gre w wielkiej kampanii do roku 1600. Ale wtedy
kasy napływa, a jeszcze dla zabawy zostawiłem sobie wasala Bułgarie dałem mu się trochę podbić
i znowu go rozwaliłem . Polecam gorąco ten tytół. Wciąga jak turbina boeninga 747.


Sobie na czitach możesz. Spróbuj na patchu 1.9 i odstawić montezuma i albe to zobaczymy na jak długo uda Ci się utrzymać państwo wielkości rosji... :))

Swoją drogą mógłbyś pokazać screenshoty. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez montezumy, tylko na vatican. A tak pozatym rosja to małe państwo. Gram od nowa i po 37 latach grania orwegią mam 20 koloni w nowym świecie i w dodatku całą francje, anglie, szkocje, danie i inne małe państwa w opcji utwórz wasala. Screenshoty pokaże za jakiś miesiąc gdy skończe grać na wielkiej kampani. Jestem nie do pobicia.

PS: zakombinuj tak : wejdz w C:/program files:/paradox interactive:/EU II:/scerios( albo jakoś tak ):/1419 i znajdz tag kraju którym chcesz grać. Znajdziesz tam kase, poziomy rowoju i religie. Możesz nawet zmenic stan armii i floty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 20:43, lukasz11111 napisał:

Bez montezumy, tylko na vatican. A tak pozatym rosja to małe państwo. Gram od nowa i po 37
latach grania orwegią mam 20 koloni w nowym świecie i w dodatku całą francje, anglie, szkocje,
danie i inne małe państwa w opcji utwórz wasala. Screenshoty pokaże za jakiś miesiąc gdy skończe
grać na wielkiej kampani. Jestem nie do pobicia.

PS: zakombinuj tak : wejdz w C:/program files:/paradox interactive:/EU II:/scerios( albo jakoś
tak ):/1419 i znajdz tag kraju którym chcesz grać. Znajdziesz tam kase, poziomy rowoju i religie.
Możesz nawet zmenic stan armii i floty.


Cheaterze a na jakim patchu grasz bo w końcu nie napisałeś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 14:30, lukasz11111 napisał:

Gram na podstawce którą dostajesz kupując gre w sklepie, nie wiem jaka to wersja.


Zainstaluj proszę Cię bardzo patch 1.9 - czyli wyglancowana Eu2 - taka jaka powinna być od dnia premiery. Poprawionych wiele błędów. :)

Tutaj info na ten temat:
http://eufi.org/showthread.php?t=15521

Tutaj link do patcha 1.9:
http://www.gamershell.com/downloads/error.html?id=11727&mirror=10&error=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to czym burmistrzami jezeli w państwie masz na 3/4 prowów możesz nawet zarabiać miesięcznie i jeszcze inflacja zacznie ci spadać
na 1.9 bez czitów mozna spokojnie podbić świat do 1700
najłatwiej: francja,polska,rosja,anglia,austria
po rozwaleniu europy (najlepiej bawić siędyplomacją i tak wchłaniać ją) tylko chiny i japonia będą dla ciebie problemem (najlepiej zró sobie z angli i francji wasala i niech za ciebie kolonizują świat) mozliwe do zrobienia nawet na vh/vh a tak wogóle to zapraszam na www.eufi.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:24, lukasz11111 napisał:

Jak można zmniejszyć inflację bo mam trochę wysoką ( 26,8 ).

nie taka wysoka, chociaż zależy, który masz rok. Jak jest dopiero 1515, to kłopot. Inflacje zmniejszają wydarzenia oraz gubernatorzy. Jeżeli masz gubernatorów we wszystkich prowincjach, i całe złoto dajesz na wynalazki, to inflacja spada o 1% rocznie. Mniejsza liczba gubernatorów to proporcjonalnie mniejszy spadek inflacji.
Dokładne liczby dostaniesz, gdy najedziesz na suwak gdzie przesuwasz pieniądze wynalazki/budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lukasz11111 cos mam wrazenie ze nie mowisz prawdy i "wogule" nie umiesz w EU2 grac. Po pierwsze ktos kto nie wie co robic z inflacja i ma ja na poziomie 27 czy jakos tak, to bez wpisywania na poczatku gry piecdziesiat razy montezuma nie moze do 1600 roku podbic calego swiata. Tak naprawde to grajac normalnie nie da sie(chyba, wlasciwie to nie wiem do czego sa zdolni ludzie z eufi) zajac calego swiata, a co najwyzej wiekszosc europy. Ale tak naprawde, przynajmniej mnie najbardziej podoba sie gra jakimis slabszymi krajami np. Lotaryngia z kultura niemiecka i francuska i jednoczeniu niemiec i podboju francji, ale to juz sa glebokie wody i raczej nie dla takich graczy jak ty(bez obrazy lukas ;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 21.04.2007 o 14:24, Bodziq napisał:

naprawde to grajac normalnie nie da sie(chyba, wlasciwie to nie wiem do czego sa zdolni ludzie
z eufi) zajac calego swiata, a co najwyzej wiekszosc europy. Ale tak naprawde, przynajmniej

>
Na forum Paradoxu był/jest taki użytkownik wc32 (czy jakoś tak), który specjalizował się w podbijaniu świata. Czytałem jego AfterActonRaport jak podbił świat grając Xhosa (sąsiedzi Zulusów). Da się, ale wymaga to nieludzkiej wręcz cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, chodzilo mi o podboj swiata przed 1600 rokiem. W koncu rozwoj bardzo przyspiesza sie dopiero kiedy mozna robic gubernatorow, przez co nie trzeba martwic sie o inflacje. Z drugiej strony jesli ktos potrafi podbic caly swiat Xhosa to uwiezylbym nawet jakby powieidzal ze zrobil to Franjca w 50 lat :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś skąd wziąć działający mod pozwalający na nieograniczoną czasowo grę? Ściągałem już mody i jak na razie działa mi tylko AGCEEP. Zacząłem rozgrywkę Niemcami w Wieku Odkryć; nie stawiałem na podbój, ale wszystko inwestowałem w handel i technologie, a teraz brakuje mi czasu by zwojować nawet Europę :( Szkoda mi strasznie kończyć bo grało się fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 19:51, Sithek napisał:

Wie może ktoś skąd wziąć działający mod pozwalający na nieograniczoną czasowo grę?
Ściągałem już mody i jak na razie działa mi tylko AGCEEP. Zacząłem rozgrywkę Niemcami w Wieku
Odkryć; nie stawiałem na podbój, ale wszystko inwestowałem w handel i technologie, a teraz
brakuje mi czasu by zwojować nawet Europę :( Szkoda mi strasznie kończyć bo grało się fajnie.


Victoria :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 09:16, ninjaska napisał:

Victoria :P


Nie za bardzo wiem o co Ci z tą Victorią chodzi. Mógłbyś napisać co to jest i z czym to jeść? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 17:25, Sithek napisał:

> Victoria :P

Nie za bardzo wiem o co Ci z tą Victorią chodzi. Mógłbyś napisać co to jest i z czym to jeść?
Z góry dzięki.

Jest to następna część z serii EU i dotyczy lat 1830-1920

Tak na boku szkoda że grając Prusami dostaję takie baty od Rosji i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 09:16, ninjaska napisał:

Victoria :P


Cóż chodziło mi raczej o mod likwidujący czasowe ograniczenie.
Ta Victoria wydaje mi się troch zbyt droga na mą kiesę. 99 zł za Victorię, Koronę Północy i Dwa Trony to trochę za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować