Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft : Burning Crusade - betatest

79 postów w tym temacie

Do pana Tolla: Prosze przestac pisac cokolwiek na temat WoWa. Z artykulu wynika, ze ma pan male pojecie o tej grze. Jak ktos wczesniej wspomnial, z pana artyulu wynika jedno. Liznal pan ledwo 60 lvl. W dodatku takie perelki jak: ''''po polsku quest'''', ''''samojeden'''' i inne super tlumaczenia doprowadzaja mnie do jednego. Walenia glowa o sciane. Normalnie szkoda slow.
Masz szczescie pogrania w bete TBC przed innymi. Tak wiec graj i poznawaj swiat WoWa, wylapuj rozne smaczki, ktore sie w nim znajduja ale prosze cie, na milosc boska, nie pisz wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 01:17, Kalidor napisał:

Do pana Tolla: Prosze przestac pisac cokolwiek na temat WoWa. Z artykulu wynika, ze ma pan
male pojecie o tej grze. Jak ktos wczesniej wspomnial, z pana artyulu wynika jedno. Liznal
pan ledwo 60 lvl. W dodatku takie perelki jak: ''''po polsku quest'''', ''''samojeden'''' i
inne super tlumaczenia doprowadzaja mnie do jednego. Walenia glowa o sciane. Normalnie szkoda
slow.
Masz szczescie pogrania w bete TBC przed innymi. Tak wiec graj i poznawaj swiat WoWa, wylapuj
rozne smaczki, ktore sie w nim znajduja ale prosze cie, na milosc boska, nie pisz wiecej.


Chyba trochę za bardzo się podnieciłeś... Co Ci się nie podoba w słowie ''samojeden''? I powiedz gdzie niby wykazuje się autor taką nieznajomością WoWa, bo sam gram naprawdę długo już i jakoś rażących błędów w artykule nie widziałem.

Ot, po prostu zawsze ktoś się musi przypieprzyć, nawet jeśli artykuł służy pokazaniu ciekawych nowości z dodatku, a nie popisowi kunsztu literackiego. A to, że w hordzie same nooby ]:-> to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy CDP potwierdzi, że za 149 zł nie będzie darmowego miesiąca, z czego wynika, że dodatek będzie droższy od podstawy gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek będzie droższy niż podstawa gry w dniu premiery! Nie mówiąc, że będzie droższy od podstawy teraz, co jest zrozumiałe po obniżce.
Dodatek, droższy niż WoW (145 zł + 55 zł za "darmowy" miesiąc), a oferujący jedynie ułamek tego co WoW oferował w dniu premiery. Moim zdaniem ktoś tu przegina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metoda jest prosta - jesli komus nie odpowiada cena dodatku (mowie o oficjalnych 35 eurosach) to niech nie kupuje. Przeciez nikt nikogo do tego nie zmusza :).
Poza tym badzmy szczerzy... jak kogos stac na placenie 50 zl miesiecznie to i go stac na dodatek za 35 euro. Nie zmienia to faktu, ze spodziewalem sie ceny na poziomie 20-25 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 11:46, Bobo napisał:

oferujący jedynie ułamek
tego co WoW oferował w dniu premiery.

No nie wiem, w dniu premiery WoWa nie było nawet BG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bobo nikt nie przegina :) takie są zasady rynku. A Blizz wie że i tak pełno ludzi(prawie wszyscy co graja na globalu) kupiąTBC bez względu na cene to daje taką dużą. Jakby dał za 100 zł to i tak tyle samo osób kupi co za 150, a tak się wzbogacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde przyjemnie napisany tekst :) Samego mnie teraz strasznie ciągnie, żeby pograćw betę, no, ale się nie moge doczekać na klucz od BWL. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 10:14, nVid napisał:

I powiedz
gdzie niby wykazuje się autor taką nieznajomością WoWa, bo sam gram naprawdę długo już i jakoś
rażących błędów w artykule nie widziałem.


Podam tylko jeden przyklad:
''''Priest, jako wersja zacieniona będzie bardziej doceniany w rajdach, ponieważ oprócz opcji leczenia, będzie miał także czary związane z odzyskiwaniem many dla całej grupy.''''

Ten cytat chyba najbardziej mnie rozbawil. Shadow Priest jako healer albo dd w raidzie jest praktycznie nieprzydatny, mowa tu Naxx/AQ40. Z prostego powodu. W ekspresowym tempie pozbywa sie many. Tak wiec nie ma mowy tutaj o dlugodystansowym leczeniu, a od robienia dmg sa inne klasy (rogue,mage,hunter).
Druga sprawa. Do 40 osobowego raidu mozna bylo wziasc z 1-2 shadow priestow, ale tylko pod pewnymi warunkami. Masz nadmiar heala a brakuje sie dpsu. Nie wiem jak w innych gildiach, ale u nas nigdy nie narzekano na nadmiar priestow. Priest to najbardziej deficytowa klasa w grze. W dodatku beda instacje 25 osobowe. Powiedz kto normalny wezmie shadowa zamiast healera do raidu? Przydatnosc shadow priesta widze tylko w pvp ale i tutaj mam watpliwosci. Wole heal za plecami niz cienia.
Teraz odzyskiwanie many dla grupy. Wolne zarty. W party/raidzie potrzebuje priesta healera a nie kolesia, ktory bawi sie w robienie dmg, tym bardziej w party gdzie jest 5 osob. Tu nie ma miejsca na jakies dziwne ekperymenty. A co do odzyskiwania many? Od tego sa inne klasy.
Moze nie sa to tzw. bledy, ale autor pewnych kwestiach mija sie z prawda oraz ma male pojecie o grze w party/raidzie. A co za tym idzie nie orientuje sie jakie zadania maja poszczegolne klasy w raidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w WoW-a prawie rok. Dopiero pare tygodni temu stwierdzilem ze koncze z tym, za duzo zycia straciło sie przy tej ze grze. Artykół całkiem niezły, ale i tak gra nie powinna w taki sposob oddzialowywac na ludzi. Ja jestem z Alliance, Paladynem (cyt.Bubble Boy), jestem potezny i Horda moze mi @#$@ i na odwrot...nie nie gra nie powinna tworzyc takich emocji, nie nawisci. Hmm...jedyne co bylo\\ło świetne w tej grze to wspołdziałanie z mnostwem osob na raidach...Grałem TYLKO dla zabawy a nie dla jakis super epickich item-ow...i nie s**łem jak dostalo sie tam cos dobrego. Bawcie sie w WoW-a nie bronie nikomu, bo czemuz bym mial...Blizz ładnie zbija $$$ na wszystkim co tworzy, lecz ludzie nie zaowazaja juz ich chachmetow, badz nie chca zaowazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... moze lepiej rzeczywiscie skoncz z WoWem i zabierz sie do nauki ortografii i stylistyki. Ciezko to zrozumiec + babole wala po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe lol, to ja się zabawię w fanboja:

Guild Wars rządzi!!! WoW do piachu!!! WoW śmierdzi!!!

Koniec OT
Nie no fajnie, niedługo premiera będzie, i powodzenia na serverach jak będzie Was lagować^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

m1szer nie chcialo mi sie zbytnio rozmyslac nad tym, oczywiscie jak kazdy czlowiek mam swoje słabe strony. Moją jest Ortografia i stylistyka jak slusznie to zaowazyłeś nie jest za dobra. Próbuje to zmienić...sry za nie zrozumiałośc mojej wypowiedzi...a w WoW-a nie gram juz dosc dlugo...i duzo lepiej mi z tym niz wczesniej + zycie nabrało wiecej barw, niz sleczenie przed ekranem monitora robiac praktycznie w kołko to samo...do książek! tak jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było BG czy innych, ale teraz są, bo za to się płaci. Miesięcznie 50 zł to właśnie na to idzie, żeby pojawiały się nowe rzeczy.
Zresztą teraz te rzeczy są i to za cenę podstawy gry.

A co to "twardych zasad rynku" to rynek to jedna osoba, która sprzedaje i miliony kupujących i to właśnie te miliony ustalają ceny. Gdyby więcej ludzie stwierdziło, że nie będzie dało się nabijać w butelkę to ceny musiałby pójść w dół. A tak to do działania muszą wkraczać organizacje konsumenckie, antymonopolowe itd...
A z twierdzeniem nie chcesz to nie graj radzę uważać, parę lat temu też można było powiedzieć "jak Ci za drogo, to nie używaj telefonu od TP"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:05, Diddle napisał:

hehe lol, to ja się zabawię w fanboja:

Guild Wars rządzi!!! WoW do piachu!!! WoW śmierdzi!!!

Koniec OT
Nie no fajnie, niedługo premiera będzie, i powodzenia na serverach jak będzie Was lagować^^


Hehe nie ma to jak fanboje Guild Wars ;) A sio, to temat o MMORPG ;d

A tak poważnie to lagowało mnie tylko dwa razy. Raz jak otwierano bramy AQ a raz jak miałem problemy z łączem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować