Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft : Burning Crusade - betatest

79 postów w tym temacie

nVid A dla czego mnieli by obnizyc...i tak wiekszosc ludzi bedzie placiła kupe $ i nie zrezygnuja z tego. Dopiero jak Blizz by gwałtownie zaczoł tracic graczy, to by ewentualnie pomyślał o jakiejs obnizce. Ale jak na razie interes sie kreci...w końcu zapracowali na to choc pozbawiaja wielu ludzi ich zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że tak zapytam trochę prostacko: w jakich detalach są robione te screeny? Wyglądają niezbyt ciekawie, o wiele gorzej niż trial podstawowego WoW''a.

Bzz bzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi-san to dlatego że WoW ogólnie na screenach prezentuje się cienko. Ale już w samej grze jest bajer :) Szczególnie jak masz duuużo ramu i możesz pozwolić sobie na lepszą grafę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Hmm a w ogóle jak myślicie, Blizz obniży ceny abonamentu?

Poki graczy przybywa a nie ubywa, to Blizz nie ma powodu zeby obnizac abo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]
Podam tylko jeden przyklad:
''''Priest, jako wersja zacieniona będzie bardziej doceniany w rajdach, ponieważ oprócz opcji leczenia, będzie miał także czary związane z odzyskiwaniem many dla całej grupy.''''

Ten cytat chyba najbardziej mnie rozbawil. Shadow Priest jako healer albo dd w raidzie jest praktycznie nieprzydatny, mowa tu Naxx/AQ40. Z prostego powodu. W ekspresowym tempie pozbywa sie many. Tak wiec nie ma mowy tutaj o dlugodystansowym leczeniu, a od robienia dmg sa inne klasy (rogue,mage,hunter).
Druga sprawa. Do 40 osobowego raidu mozna bylo wziasc z 1-2 shadow priestow, ale tylko pod pewnymi warunkami. Masz nadmiar heala a brakuje sie dpsu. Nie wiem jak w innych gildiach, ale u nas nigdy nie narzekano na nadmiar priestow. Priest to najbardziej deficytowa klasa w grze. W dodatku beda instacje 25 osobowe. Powiedz kto normalny wezmie shadowa zamiast healera do raidu? Przydatnosc shadow priesta widze tylko w pvp ale i tutaj mam watpliwosci. Wole heal za plecami niz cienia.
Teraz odzyskiwanie many dla grupy. Wolne zarty. W party/raidzie potrzebuje priesta healera a nie kolesia, ktory bawi sie w robienie dmg, tym bardziej w party gdzie jest 5 osob. Tu nie ma miejsca na jakies dziwne ekperymenty. A co do odzyskiwania many? Od tego sa inne klasy.
Moze nie sa to tzw. bledy, ale autor pewnych kwestiach mija sie z prawda oraz ma male pojecie o grze w party/raidzie. A co za tym idzie nie orientuje sie jakie zadania maja poszczegolne klasy w raidzie.[/quote]

Powiem tak, calego tekstu Tolla nie chcialo mi sie czytac, chocby dlatego ze sam gram w becie i to wszytko widzialem wiec nie bede mowil o czym tam zle napisal... Dobrze by bylo gdybys Ty jednak zapoznal sie moze z nowymi talentami i czarami dla roznych klas... Gralem w WoWa od pierwszego dnia kiedy wyszedl w Europie (11luty 2005 :P) skonczylem jakos 2sierpnia tego roku po powrocie z wakacji i zayciu troche IRL po miesiacu conajmniej 10h/dzien w Naxxramas (Bylem w topowej PvE gildi. 2AQ clean w Europie, 3na Świecie) co mnie troche wymeczylo, na poczatku wrzesnia sprzedalem konto za 1760zl ale w TBC mam zamiar znowu grac.
Juz w live WoW Shadowpriesta w raidzie mozna spokojnie wykorzystac z calkiem dobrym skutkiem - Shadow Weaving. Pozatym Shadowpriest spokojnie moze byc w topce DPS w walkach do 5-7min, pozniej troche gorzej ze wzgledu na trudnosci z odzyskiwaniem many...
W kazdym razie w TBC priesci dostaja to:

Requires Level 50
325 Mana30 yd range
1.5 sec cast
Causes 450 Shadow damage over 15 sec to your target and causes all party members to gain mana equal to 5% of any Shadow spell damage you deal.

Trainable Ranks Listed Below:
Rank 2: 400 Mana, 635 to 640 Damage
Rank 3: 425 Mana, 685 to 690 Damage

Nie trzeba chyba tego zbytnio komentowac... A DPS Shadowpriestow w TBC jest jeszcze lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DPS bedzie wiekszy, ale shadow priest zeby wykrecic dobry damage musi poprostu napierdzielac i po krotkim czasie bedzie OOM, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 w 40 osobowych instacjach mozna bylo brac 1-2 shadow priestow. Napisalem to wczesniej. W TBC beda instacje 25 osobowe. Ja tam nie widze miejsca dla shadowa. A ty? Jako tank wole miec za plecami prawdziwego healera a nie jakas hybryde. Jak lider raidu zamiast healera wezmie shadowa, to ja zrobie jedno, z protect przerobie sie na fury i nich wtedy caly heal sie martwi jak utrzymac mnie przy zyciu.
Tak wiem, ze shadow priest robi duzy dps, fury warrior tez. Nie zmienia to faktu, ze w raidzie bardziej potrzebny/przydatny jest holy/disc priest jak i protect warrior. To tyle co mam do powiedzenia.

Znam nowe spelle i talenty priesta. I ten co podales tez. Szkoda tylko, ze zeby go miec trzeba wladowac 41 punktow w drzewko shadow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Guild Wars rządzi!!! WoW do piachu!!! WoW śmierdzi!!!"

LOL x 1000000

Gralem sporo w GW i powiem Ci coś osiołku:
- GW to nie MMORPG zatem nie ma co porównywać;
- GW nie oferuje nawet 1/5 zajefajnych patentów jakie ma WoW - m.in.: mount`y, profesje, swobodna eksploracja świata, domy aukcyjne, rasy itp., itd...;
- GW to kolejna gra, a WoW to już prawdziwy wirtualny świat...;
- GW funkcjonuje w zasadzie JEDYNIE tak dobrze z prostego powodu - jest darmowy :) ... gdyby miał abonament adekwatny do WoW`a, którego wybrało i tak ogólnie więcej osób na świecie, to sam grałbyś dziś w WoW`a...

Zresztą po co się produkuję...przecież jesteś tylko osiołkiem Mr Diddle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:47, Dobermann napisał:

"Guild Wars rządzi!!! WoW do piachu!!! WoW śmierdzi!!!"

LOL x 1000000

Gralem sporo w GW i powiem Ci coś osiołku:
- GW to nie MMORPG zatem nie ma co porównywać;
- GW nie oferuje nawet 1/5 zajefajnych patentów jakie ma WoW - m.in.: mount`y, profesje, swobodna
eksploracja świata, domy aukcyjne, rasy itp., itd...;
- GW to kolejna gra, a WoW to już prawdziwy wirtualny świat...;
- GW funkcjonuje w zasadzie JEDYNIE tak dobrze z prostego powodu - jest darmowy :) ... gdyby
miał abonament adekwatny do WoW`a, którego wybrało i tak ogólnie więcej osób na świecie, to
sam grałbyś dziś w WoW`a...

Zresztą po co się produkuję...przecież jesteś tylko osiołkiem Mr Diddle...



OMG! To jest mój Ziom, to właśnie sądzę i tak jest! GW w ogóle porównywać do WoW''a to jest jakiś żart. World of Warcraft forever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2006 o 22:47, Dobermann napisał:

...

Zresztą po co się produkuję...przecież jesteś tylko osiołkiem Mr Diddle...


Nie przesadzasz czasem trochę ? WoW to MMORPG jak każdy inny, a wielu mówi nawet, że dość średniawy i jedyne co go tak promuje, to (poza producentem :P) jest po prostu sam Warcraft (rozpoznawalny świat itd, marka sama w sobie).
I jeżeli gra ta mogła mi się znudzić (a wszakże tak właśnie skończyła się moja "przygoda" z WoW), to tym bardziej nie ma w niej nic nadzwyczajnego.
A odnośnie dodatku, to raczej nie będzie on żadną rewolucją, a jedynie wprowadzi kilka nowych rzeczy, usprawnień, itd. Dlatego też póki co nic nie wskazuje na to, abym mógł chcieć powrócić do tej gry z jego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:17, nVid napisał:

Obi-san to dlatego że WoW ogólnie na screenach prezentuje się cienko. Ale już w samej grze
jest bajer :) Szczególnie jak masz duuużo ramu i możesz pozwolić sobie na lepszą grafę.


A to natomiast wiem, mam 2gb ramu i śmigałem w WoW''a na max detalach. Było prześlicznie i faktycznie o wiele lepiej niż na wszystkich screenach, jednak te screeny wieją grozą i nie wiem czy to dlatego, że były tak niskie detale, czy tak brzydkie krainy w dodatku ;)

Przy okazj zarzucę 2 zrobione podczas testowania triala:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dann- w takim razie pokaż mi MMORPG lepsze od WoWa. Skoro mówisz, że średnie to musi być niezła konkurencja, chętnie zagram.

Obi-san- Khaz-modan i tak wymiata :) Tam to dopiero widoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalidor no trzeba wyladowac 41punktow w shadow, dlatego mowimy o shadow priestach...
Jak nie widisz jak moze sie shadowpriest przydac po tym jak widziales ten czar to juz nie wiem...
Nie wiem jaki progress miales w PvE i z jakimi bossami walczyles ale jesli myslisz ze healerzy zawsze maja nieskonczona ilsoc many to sie mylisz, dlatego to 5% damageu w mane jest duzym bonusem kiedy dasz shadowpriesta w grupie z 4healerami.
(I w poscie wyzej nie napisalem, ze gralem wlasnie priestem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do Shadow Pfriesta.
Wypowiadają się ludzie na tematy o których nie mają pojęcia albo mają blade pojęcie. Gram w w WoW od 1wszego dnia jak większoś z nas. Obecinie jestem gildyjnym shadow priestem (horda truposz). Siedzimy na progresie w naxie. Zgodze się, mana to problem ale do rozwiązania jak umi się posługiwa alkazamem, thottbotem i rozumie sie że kluczem u shadowpriesta na pve jest regeneracja many. Gdy wchodzilem do obecnej gildi miśki siedziały na vaelu a nasępnego dnai bili nefariana. Nie jest to moją zasługą bo nie bylem od taktyk. Ale moją zasługą jest to, że locy z dalszych miejsc dmg meter przebieśli się do czołówki. Sam jestem zawsze w 1wszej 5tce. I nigdy nie brakuje mi many - wystarczy skill i głowa na karku. Na marginesie - mam wszystkie klasy w tej grze na 60 lvl poza lockiem i powim tylko - priest w cieniu na pve wymaga od gracza najwięcej a od gildii traktowanie go jako locka z decursem. Pozatym rogale z magami ciągle się o mnie kłucą bo moje slabe heale na nich są lepsze od kazdego innego leczenia - jest przez caly czas. :)
p.s.
Atykuł jest ok, a krytycy to na 100% gnomy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram ponad rok w WoW [gra jest swietna :) ] i wprawdzie z powodu trybu pracy nie moge nalezec do gildi chodzacych do instancow typu AQ ,BWL , Naxx [3 zmiany koliduja z obowiazkiem chodzenia co tydzien do wyzej wymienionych instancow].

Moge powiedziec [bez wdawania sie w fachowe specyfikacje danej profesji :P ] ze shadow priest w instancach typu strat/scholo/scarlet jest tragiczny jezeli nie ma do pomocy innego hela.

Mam dwoje znajomych shadow priestow i naprawde widzac ich w tych instancach uwazam ze bardzo kiepskim pomyslem jest ladowanie w te talenty punktow bedac priestem , chbya ze ktos mysli o grze solo .

Co do GW to naprawde zupelnie inna gra i grajac w obie [Wow] powiem tylko tyle ze zakonczylem granie w CW po miesiacu a WoW jak juz napisalem gram ponad rok :) .

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować