Zaloguj się, aby obserwować  
Hodowca

DotA Allstars - czyli najlepszy mod do Warcraft III: The Frozen Throne

227 postów w tym temacie

widzę że temat zamarł, a szkoda, bo mod jest na prawdę świetny. ja ostatnio cały czas w to gram, efekty są takie sobie, ale się nie zrażam. Polecam, bo zabawa jest przednia, dość wymagająca, ale daje satysfakcje, a do tego nic nie kosztuje. Ostatnio wyszła nowa wersja mapy, 6.49b, więc wystarczy ściągnąć i gramy. No i mieć Warcrafta :)
Zasady gry:
Są dwie drużyny, Sentinel (strażnicy, ci dobrzy) i Scourge (Plaga, ci źli) w każdej 5 graczy, chociaż czasem gra się na mniejszą liczbę. każda ze stron ma 4 tawerny, z których na początku rozgrywki każdy gracz wybiera bohatera dla siebie. Tak na prawdę nie ma znaczenia w której tawernie jest Twój bohater, bo najczęściej rozgrywane tryby gry to ap- czyli all pick, każdy gracz może wziąć jakiego bohatera chce i ar- all random, czyli losowanie ze wszystkich bohaterów. (chcesz być pro- koniecznie ar. nauczysz się grania większością bohaterów) Zadaniem obu drużyn jest zniszczenie obiektu przeciwnika (Sentinel- Drzewo Życia, Scourge- Tron Mrozu) ale nie jest to takie łatwe. Dostępu do nich bronią wieże, po 3 na każdą flankę (są trzy) i 2 przy obiekcie. Do tego trzeba też walczyć z creepami wroga, które wędrują wzdłuż dróg i wrogimi bohaterami. Bohaterów jest do wyboru- uwaga,uwaga- 89!!!! Każdy z bardzo oryginalnymi skillami, a nie tylko "zadaje 200 dmg i oszołamia na 2 sec." (takie też są, ale większość jest dużo oryginalniejsza). Za zdobyte pieniądze (zdobywamy je za zabijanie wrogich creepów, bohaterów i niszczenie budynków wroga. co parę sekund otrzymujemy też kilka monet) możemy kupować przedmioty, tych też jest masa. Do tego z przedmiotów można składać kolejne przedmioty, które uczynią naszą postać silniejszą, dużo silniejszą.
No, to tak w duuużym skrócie. Zostało jeszcze wiele do omówienia, ale na razie: http://www.getdota.com/ i gramy :)
PS: Mój nick- Madoc[PL], jakby co. może się spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prosbe fanow tego moda, temat ponownie otwieram. Przypominam, ze o grze WarCraft III oraz o dodatku The Frozen Throne mozna rozmawiac w specjalnych watkach. Tu rozmawiamy tylko o modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja osobiście za DotĄ nie przepadam. Zagrałem tylko kilka razy, dowiedziałem się, że jestem noobem i wróciłem do solówek i RT ; p Gorąco nie polecam ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 16:47, Probos napisał:

Cóż, ja osobiście za DotĄ nie przepadam. Zagrałem tylko kilka razy, dowiedziałem się,
że jestem noobem i wróciłem do solówek i RT ; p Gorąco nie polecam ; p

chyba każdy miał takie początki. Po jakimś czasie jednak, gdy opanuje się podstawowe zagrania i zasady gry, DotA staje się dużo przyjemniejsza. Zdecydowanie polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o nowym bohaterze, Invokerze? unikacie go? bo ja raczej lubię nim grać, ze względu na możliwość osiągnięcia ogromnego ASa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zagrałem sobie jedną DotKe. Cóż, nie było tak źle, pomimo porażki mojej drużyny ; p
Z tego miejsca pytanie, ktoś chętny na wspólną grę ?
Madoc -> Invoker nie jest nową postacią, został tylko "wskrzeszony" ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, wskrzeszony, ale również zmieniony. poza tym dla większości graczy (w tym dla mnie) jest zupełnie nowy, bo go nigdy nie widzieliśmy.
ja mogę chętnie zagrać, ale dopiero w poniedziałek, bo u babci jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nikt nie grał w DOTA? :) Ostatnio zaczynam grać w wersję z sztuczną inteligencją, jest ciężko, mam wrażenie że bohaterowie kompa szybciej zdobywają lvl, chyba tak jest specjalnie ustawione na Insane. No i w środkowej fazie gry zawsze mają kilka poziomów więcej ode mnie, cokolwiek bym nie zrobił. Dopiero w late-game nadrabiam przedmiotami i "rozumem" ale i tak jest bardzo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może gdzie znajde jakieś dobre demka z Gondar''em? Ale na tą wersje nową 1.23 warcrafta bo chce się nauczyć grać kimś z zręcznością bo hero z intel już "pros" jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 17:29, Infes napisał:

Wiesz może gdzie znajde jakieś dobre demka z Gondar''em? Ale na tą wersje nową 1.23 warcrafta
bo chce się nauczyć grać kimś z zręcznością bo hero z intel już "pros" jestem :P

Jeżeli pograsz trochę w Dotę to sam sobie zobaczysz jak nim można grać. po prostu go wybierz. Jeżeli chodzi o itemki to radziłbym kupić Vladimirs offering, Sange & Yasha, Power treads, Butterfly, może Radiance + 2x wrathy i to powinno wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 17:29, Infes napisał:

Wiesz może gdzie znajde jakieś dobre demka z Gondar''em? Ale na tą wersje nową 1.23 warcrafta
bo chce się nauczyć grać kimś z zręcznością bo hero z intel już "pros" jestem :P


Po pierwsze jak chcesz ogarnąć to wbij na Garene, po drugie chcesz nauczyć się grać każdym herosem, graj na modzie -ar, a po trzecie nie sugeruj się poradnikami jakie itemy składać, sam musisz wyczuć co ci będzie potrzebne, aby skontrować przeciwnika. To tyle ode mnie :)

PS. Z agili polecam Yurnero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Build to ja mam swój własny do każdej profesji. -ar mnie nie interesuje, chce się nauczyć grać jedną a porządnie a nie każdą po trochu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Nie polecam uczenia się na kimś. Jak dla mnie samemu trzeba dojść do tego jak grać, jakie itemy etc. Jak dla mnie Nerub lepszy niż Gondar, ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 18:35, Infes napisał:

Build to ja mam swój własny do każdej profesji. -ar mnie nie interesuje, chce się nauczyć
grać jedną a porządnie a nie każdą po trochu ^^


To ci nic nie da, bo nie zawsze się gra -ap, a po za tym jest mnóstwo lepszych herosów od Gondara ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować