Zaloguj się, aby obserwować  
Altor

Heroes of Might & Magic 5- Kampania Sylvan.

5 postów w tym temacie

Witam. mam problem z pierwszą misją kampanii Sylvan. Jeżeli ktoś nie grał w tę kampanie to ostrzegam przed spoilerem.

Według jednego opisów przejścia w przeciągu 2 miesięcy i 2 tygodni powinien pojawić się facet z armią inferno. (czerwony gracz) mimo wszystko mam już 5 miesiąc i nadal nic. Nie straciłęm ani jednego garnizonu. CZy to może być błąd z wiązany z patchem 1.4 dostałem po auto upgrade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: tutaj masz link do głównego tematu o piątej części Heroesa: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&u=25292. :)
A po drugie: uruchom tę misję jeszcze raz. Ja też tak kiedyś miałem i po ponownym przejściu misji było już ok. :)
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub uwagi na temat tej gry, to napisz lepiej w głównym wątku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam problem z 1 misją. Nie wiem co zrobić,wrogowie atakują moje garnizony,nie mogę ich obronić bo w garnizonach mam za słabą armię,a jak chciałem wyjść z garnizonu i pokonać przeciwnika,to pisało,że przegram.Nie wiem co mam zrobić,a mam wersję po angielsku.Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować