Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Mam pytanie wzszedłem na YouTube i pisze ze jestem 999,999 użytkownikiem który otworzył tą stronkę kliknąlem na to (a co mi tam,raz sie zyje :) i jest jakas stronka i pisze na górze "Claim your cash award now up to $2,087.56-complete check requisition below" i niżej Where do you want us to send your check....o co chodzi wygralem 2 miliony?????:) i mam podac nizej swoje dane......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli używasz Internet Explorera, to to jest reklama :) A jak Mozilli... To można się zastanawiać :) Chociaż nie, jak to nie jest pop-up, to to jest fake...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:27, owczar4 napisał:

Mam pytanie wzszedłem na YouTube i pisze ze jestem 999,999 użytkownikiem który otworzył tą
stronkę kliknąlem na to (a co mi tam,raz sie zyje :) i jest jakas stronka i pisze na górze
"Claim your cash award now up to $2,087.56-complete check requisition below" i niżej Where
do you want us to send your check....o co chodzi wygralem 2 miliony?????:) i mam podac nizej
swoje dane......



ja tak mniałem też kilka razy więc bym tam niewchodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2006 o 13:28, smigolx napisał:



ja tak mniałem też kilka razy więc bym tam niewchodził

Jestes pewien....tylko jak sie okaże że wygrałem 2 miliony i zamkne okienko to wiesz...:)
wejdz na tou tube i sprawdz czy ty tez jestes 999,999 uzytkownikiem :) plis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:31, owczar4 napisał:


>
>
> ja tak mniałem też kilka razy więc bym tam niewchodził
Jestes pewien....tylko jak sie okaże że wygrałem 2 miliony i zamkne okienko to wiesz...:)
wejdz na tou tube i sprawdz czy ty tez jestes 999,999 uzytkownikiem :) plis!



powtarzam że tak mniałem nie raz i prawie za każdym razem jak wchodziłem na tą stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:31, owczar4 napisał:


>
>
> ja tak mniałem też kilka razy więc bym tam niewchodził
Jestes pewien....tylko jak sie okaże że wygrałem 2 miliony i zamkne okienko to wiesz...:)
wejdz na tou tube i sprawdz czy ty tez jestes 999,999 uzytkownikiem :) plis!

u mnie tak nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2006 o 13:33, smigolx napisał:


powtarzam że tak mniałem nie raz i prawie za każdym razem jak wchodziłem na tą stronke

Szkoda :( że nie wygrałem tych 2 milionów...kupił bym se za to wino...,albo dwa!!! może aperetiva :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na większości stron amerykańskich są takie reklamy. Mnie nie raz spotkało, że wygrałem 2,000,000 $, tylko musiałem kliknąć w te okno. A potem musiałbym wysłać im pieniądze aby dostać nagrodę, której i tak bym nie dostał. To jest tylko nabieranie ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:27, owczar4 napisał:

pisze ze jestem 999,999 użytkownikiem który otworzył tą stronkę


to taki baner reklamowy, wyłącz to, nie daje się nagród 999999 użytkownikowi tylko temu 1000000 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahaha ludzie jacy wy jesteście naiwini. Niczego się nie dostaje za darmo, tymbardziej 2 milionów... Wy naprawde myśleliście że to na serio ? Klikajcie, klikajcie co tam, jeden spyware w te czy w te... Tak się właśnie robi w banie takich szarych człowieczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejjj, mam pytanie. Jak się wkłada filmy na youtube.com ??? Bo przerobiłem film i on jest taki śmiszny/fajny że będzie się cieszyć dużą popularnością(nazywa się WALKA ŻULI nie Walki żuli a WALKA ŻULI).
Jak mi ktoś pomoże to założe o tym filmie temat i dam link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj patrz na screena :) Najpierw musisz założyć konto, a później klikasz na Upload Videos i tam dalej zgodnie z instrukcjami się postępuję :>

Dnia 11.01.2007 o 18:09, PEACE22 napisał:

Jak mi ktoś pomoże to założe o tym filmie temat i dam link

Specjalnego tematu nie zakładaj! :) Możesz się w tym temacie pochwalić :D
Pozdrawiam!

20070111184605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rpzejmuj sie:) ja na niektorych stronach jestem 999 999 999 uzytkownikiem gdzies tak co tydzien:) a czasem to i kilka razy dziennie:) jeszce z 1miesiac i przescigne billa g. :D :D :D
A stary to wygrywa setki tysiecy z readers digest co kilka miesiecy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 19:12, kordzio1 napisał:

nie rpzejmuj sie:) ja na niektorych stronach jestem 999 999 999 uzytkownikiem gdzies tak co
tydzien:) a czasem to i kilka razy dziennie:) jeszce z 1miesiac i przescigne billa g. :D :D
:D
A stary to wygrywa setki tysiecy z readers digest co kilka miesiecy:P

Czemu rozdrapujecie stare rany :/ juz zapomniałem o tym poscie a tu niespodzianka :)
ten post nie był na powaznie.....liczyłem na odpowiedż "tak zrobiłem to co kaza odpowiedziałem na pytania i czekam na 2 miliony" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować