Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2007 o 13:33, Lak5 napisał:

ktoś wie jak się zarejestrować na you tube ??


Na górze strony głównej masz taki link "Sign Up" klikasz w niego, potem wystarczy wypełnić prosty formularz i już jesteś tam zarejestrowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 13:39, cinus` napisał:


Dziękuje ci cinus` , jeśli to nie jest dla ciebie problemem , mi odpowiedzieć , to: mam konto chce zamieścić tam film jak to zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszą jeszcze sprawdzić czy adres e-mail, który podałeś jest na pewno twój. Wpisz tam swojego maila i odbierz wiadomość, będzie tam link, który jest potrzeby do weryfikacji konta - kliknij go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bzdury! nie wysyłać żadnych danych, moja mama się na to przyłapała.. pisze że trzeba przelać pieniądze na przesyłke tych 2 milionów! Ty przelewasz kase, a oni się z Ciebie śmieją. Cóż takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz to pisz na innym kocie, bo wiesz jaki to jest strach jak widać moda odpowiadającego ci:P Na pierwszy rzut oka myślisz o kurde dostałem degrada!:P
Lak5>>>>Pokombinuj troche! Moja widza z dziedziny komputerów to czasopisma i właśnie kombinowanie! Większość rzeczy jak nie wiem to myślę i kombinuje. Spróbuj przecież wszystko nie jest takie skomplikowane, jak by było nikt by nie dodawał filmów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi codziennie na o2 ( zmieniam niedługo na gmaila) przychodzą : Jesteś milionerem(fajnie, ale dziękuję mam już ferrari czerwone i mi wystarczy), powiększ swojego penisa( a co mam małego ?), Pomóż biednemu mieciowi z pod budki z piwem bo nie ma na wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można jakoś wstawić na swoją stronę oryginalny player YouTube''a?

Niby dawają tam jakiś, ale jest jakiś dziwny (filmy się na nim tną, głupi licznik długości filmika)

Mi chodzi o ten który jest na stronach youTube.com
Można wstawić link wersji na cały ekran w <iframe src="link"></iframe>
ale jeśli YouTube wstawi kiedyś skrypt ucieczki z ramki, to moja strona będzie przekierowywać na Youtuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinienem być milionerem... Jakoś zbyt często jestem 999,999 użytkownikiem ;) ALe mam szcęscie xD. Nigdy w takie coś nie wchodzę ;) Tobię radze to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja całe szczęście Explorera żadko używam i żadko miewam takie reklamy z zagranicznymi wygrywaniami,Ja sądze że dałeś się złapać komuś ja nie ufam takim reklamom :). Pozdro all

P.S.Nikty nie wchodzę na takie reklamy bo mogą mieć wirusa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 16:24, Super gość napisał:

Powinienem być milionerem... Jakoś zbyt często jestem 999,999 użytkownikiem ;) ALe mam szcęscie
xD. Nigdy w takie coś nie wchodzę ;) Tobię radze to samo :)

Nie, bo to ja jestem 999,999 użytkownikiem!!!! buehehe xP każdy ma takiego farta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 16:47, patrYX93 napisał:

> Powinienem być milionerem... Jakoś zbyt często jestem 999,999 użytkownikiem ;) ALe mam
szcęscie
> xD. Nigdy w takie coś nie wchodzę ;) Tobię radze to samo :)
Nie, bo to ja jestem 999,999 użytkownikiem!!!! buehehe xP każdy ma takiego farta :)


Ja też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś taki dziwnie... chyba zacięło się i cały czas wyświtla to każdemu . Nie to nie specjalne, to przez przypadek!

P.S. To ja jestem ten prawdziwy ;)
P.S. 2 Ale to chyba nie temat o użytkowniku 999999 ;)
P.S. 3 Co do you tube - fajna stronka dzięki niej mój blog ma filmy
P.S. 4 Co do GS --- wchodzić!! i komentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować