Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

że jestem użytkownikiem 999999 to widze ten napis przynajmniej raz dziennie. Bzdura której nawet nie chce mi się komentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 15:52, czarek.k napisał:

jak można filmy z YouTobe po obejżeniu ściągnąć i zapisać?bo chciałbym jakieś na moim sajcie
dodać a niemoge.


Chodzi oczywiście o GRAMsajt? Mogłeś się o to także w tym temacie zapytać: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&u=5689

Przy dodawaniu nowego wpisu na blogu, na górze, na pasku z narzędziami jest taka ikona kliszy filmowej "Film YouTube/Video Google". Naciskasz ją i wklejasz link z youtube.com do danego filmu, którego chcesz zamieścić na gramsajcie. Dodajesz temat, jakiś komentarz i publikujesz. Wszystko. BTW u siebie na gramsajcie mam zamieszczony filmik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 19:00, Harpagan napisał:

Mam problem bo coś nie mogę się połączyć ostatnio z Youtube :/ czy wy też tak macie?

ja tez nie moge sie polaczyc...caly czas pokazuje ze wczytuje...a Tobie wyskakuje jakis blad albo cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 19:04, Mroczny78 napisał:

> Mam problem bo coś nie mogę się połączyć ostatnio z Youtube :/ czy wy też tak macie?
ja tez nie moge sie polaczyc...caly czas pokazuje ze wczytuje...a Tobie wyskakuje jakis blad
albo cos takiego??

Nie mi tez pokazuje że się łączy :/ coś im się popsula z str. Chyba dostali wirusa że im coś tam się takiego dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2007 o 19:06, Harpagan napisał:

Nie mi tez pokazuje że się łączy :/ coś im się popsula z str. Chyba dostali wirusa że im coś
tam się takiego dzieje :(

mnie wlasnie weszlo ale bardzo powoli sie laduje moze jest przeciazenie za duzo osob pewnie weszlo i jest jakas scina albo wprowadzaja jakies poprawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ktos natknie sie na jakis fajny filmik z south park niech mi w odpowiedzi napisze linka bo mam ochote na troche smiechu a jestem zajety i nie mam czasu samemu poszukac:/ dla linki wielkie dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 19:29, Mroczny78 napisał:

jak ktos natknie sie na jakis fajny filmik z south park niech mi w odpowiedzi napisze linka
bo mam ochote na troche smiechu a jestem zajety i nie mam czasu samemu poszukac:/ dla linki
wielkie dzieki;)

Postaram ci znaleść śmieszny filmik jak SouthPark został wćiągniety w gre World of Warcraft bo widziałem ten filmik na Smogu.pl i powinien być też na Youtube ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 19:40, Harpagan napisał:

A oto filmik jak South Park-Został wciągnięty w grę World of Warcraft to str http://www.youtube.com/watch?v=ujze0VxFz08
Filmik nie dla dzieci!!! bo występują tam wulgaryzmy


fajny fajny ale go juz widzialem dzieki wielkie ale poprosilbym o cos innego...widzialem tez jak postaci byly wciagnieto do matrixa...1 i 2 czesc ale innych nie widzialem...a jeszcze jak glos z south park byl podlozony do filmu charry potter tez widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do tych co zakładali filmy do Youtube mianowicie jak się właśnie filmy do Youtube zakłada i jakiego rozszerzenia można bo wiem tylko tyle że mogą to być 100MB maksymalnie i 10 minutowe maksymalnie. jestem zarejestrowany ale niewiem co mam dalej zrobić :(.Proszę o pomoc :).Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się spytać: Jak się zalogować na youtube? Wszystko już mam, tylko co wpisać w Postal code? Pod spodem pisze: Required for US, UK & Canada Only. Czyli co mam wpisać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować