Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2007 o 14:37, przemaspol napisał:

Chciałbym się spytać: Jak się zalogować na youtube? Wszystko już mam, tylko co wpisać w Postal
code? Pod spodem pisze: Required for US, UK & Canada Only. Czyli co mam wpisać???

Postal code = kod pocztowy. A co tam pisze to ci nie powiem, bo nie logowałem się tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak robić filmiki takie jak na you tube podczas gry?widziałem jak ktoś dodał na youtube filmik który zrobił podczas grania w gothic 3 na którym zabił robara II.powieccie prosze jak robić takie filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 20:01, czarek.k napisał:

jak robić filmiki takie jak na you tube podczas gry?widziałem jak ktoś dodał na youtube filmik
który zrobił podczas grania w gothic 3 na którym zabił robara II.powieccie prosze jak robić
takie filmiki.


www.fraps.com tam masz taki program do robienia filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 20:01, czarek.k napisał:

jak robić filmiki takie jak na you tube podczas gry?widziałem jak ktoś dodał na youtube filmik
który zrobił podczas grania w gothic 3 na którym zabił robara II.powieccie prosze jak robić
takie filmiki.

Ściągnij sobie gamecam to taki programik do robienia filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 20:01, czarek.k napisał:

jak robić filmiki takie jak na you tube podczas gry?widziałem jak ktoś dodał na youtube filmik
który zrobił podczas grania w gothic 3 na którym zabił robara II.powieccie prosze jak robić
takie filmiki.

I oczywiście zaopatrz się w program do kompresji video np. http://programy.pcworld.pl/pc/programy/7391.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem to co radziliście.jak otwieram to mi pokazuje okno takie do robienia filmików.a teraz inne pytanie albo dwa.i jak teraz tworzyć te filmiki podczas gry i wogule jak je twożyć?jak dodawać te filmiki na youtube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam że spamuje ale nikt mi nie odpowiada na pytanie więc je powtórze:


zrobiłem to co radziliście.jak otwieram to mi pokazuje okno takie do robienia filmików.a teraz inne pytanie albo dwa.i jak teraz tworzyć te filmiki podczas gry i wogule jak je twożyć?jak dodawać te filmiki na youtube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie zarejestrować na you tube!pisze hasło kraj,rodzaj login i date urodzenia(mojej mamy),nie pisze kodu pocztowgo bo jest pokazane ze nie można dla polski.kiedy już napisza wszystko klikam na enter i pokazuje mi się biał a strona z takim napisem "Sorry. Based on the information you have submitted to us, you are ineligible to register for YouTube.com.".co mam robić?co robie żle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 20:30, czarek.k napisał:

zrobiłem to co radziliście.jak otwieram to mi pokazuje okno takie do robienia filmików.a teraz
inne pytanie albo dwa.i jak teraz tworzyć te filmiki podczas gry i wogule jak je twożyć?jak
dodawać te filmiki na youtube?


1. Jak tworzyć - ściągnij Frapsa albo Taksi i przeczytaj readme/manuala/instrukcję. -,-
2. Musisz mieć konto na YT, zalogować się, kliknąć na upload videos, a później krok po kroku robić co ci każą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>co robie żle?

Może dałeś zbyt ''wczesną'' datę urodzenia (własnego) - ja mam 14 lat, ale zwykle się rejestruję jako ur. w 1987r. i mam pewność, że wszystko będzie działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2007 o 11:43, Meledictum napisał:

2. Musisz mieć konto na YT, zalogować się, kliknąć na upload videos, a później krok po kroku
robić co ci każą. :P

jestem zalogowany.chce dodać filmik który zrobiłem na you tube.pokazuje mi się że mam wpisać"Enter current password: ".wpisuje moje chasło ale nie działa.u góry pokazuje mi się taki pasek i w nim napisane "A confirmation email has been sent to your email address.o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 14:09, czarek.k napisał:


> 2. Musisz mieć konto na YT, zalogować się, kliknąć na upload videos, a później krok po
kroku
> robić co ci każą. :P
>
jestem zalogowany.chce dodać filmik który zrobiłem na you tube.pokazuje mi się że mam wpisać"Enter
current password: ".wpisuje moje chasło ale nie działa.u góry pokazuje mi się taki pasek i
w nim napisane "A confirmation email has been sent to your email address.o co chodzi?


O to, że masz wejść na swoją pocztę i kliknąć w link potwierdzający, że akurat ty zarejestrowałeś się na YouTube. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi ? nie mogę obejrzec filmików - oraz co kila sekund staje w miejscu
mam w miarę szybkiego kompa + najnowsze kodeki
co zrobić aby normalnie oglądać filmiki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 20:02, PJ MW napisał:

> jak robić filmiki takie jak na you tube podczas gry?widziałem jak ktoś dodał na youtube
filmik
> który zrobił podczas grania w gothic 3 na którym zabił robara II.powieccie prosze jak
robić
> takie filmiki.

www.fraps.com tam masz taki program do robienia filmików.


Czy fraps nie ma ograniczenia do 2 minut, jak się nie kupi pełnej wersji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 14:13, Ola30 napisał:

Czy fraps nie ma ograniczenia do 2 minut, jak się nie kupi pełnej wersji ?

nie
ma ograniczenie do 30sec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2007 o 14:13, Ola30 napisał:

Czy fraps nie ma ograniczenia do 2 minut, jak się nie kupi pełnej wersji ?


Ograniczenie do 30s. Za to Hypercam jest darmowy i nie ma ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować