Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2008 o 13:37, Sinisiew napisał:

Mam pytanie: ile czasu średnio trwa upload filmu u Was?

Ja dzisiaj uploadowałem filmik 50 mb i poszło w godzinę przy prędkości uploadowej około 15 KB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 23:39, Smoczy Wilq napisał:

Ależ proszę bardzo!

"Prześlij Film"? To chyba od niedawna się tak uploaduje filmy? Z tego co kojarzę to kiedyś robiło sie to jakoś ze swojego konta, gdzieś na dole strony...
W każdym razie dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ejże,co jest? Na jutjubie nie idzie już nic praktycznie oglądać,bo wszystkie teledyski szlag-ten-film-jest-niedostępny-w-twoim-kraju trafił. Macie na to jakie sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie. Jakim programem nagrywacie filmiki z gier i jakim obrabiacie np. dodając muzykę. Błagam pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 15:18, NeVeN napisał:

Mam małe pytanie. Jakim programem nagrywacie filmiki z gier i jakim obrabiacie np. dodając
muzykę. Błagam pomóżcie...

Do zgrywania gameplaya z gier najczęściej używa się Frapsa (był niedawno na coverze CDA). A do montażu wszystkich elementów w jedną spójną całość polecam chociażby Windows Movie Maker. Prosty w obsłudze i posiada wszystkie podstawowe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 14:28, Sinisiew napisał:

> Wszystkie moje filmik są właśnie zrobione w formacie AVI. Może po portu spróbuj
zpisać
> filmik Windows Movie Makerem, ale jakąś słabszą jakością?

film twotzyłam przy pomocy Pinnacle Studio, więc nie wiem jak zmienić jakośc :] Ten program
pprzerasta moje możliwości...

Jest też taki po polsku program ze strony www.videospin.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:05, Kamil950 napisał:

> > Wszystkie moje filmik są właśnie zrobione w formacie AVI. Może po portu spróbuj

> zpisać
> > filmik Windows Movie Makerem, ale jakąś słabszą jakością?
>
> film twotzyłam przy pomocy Pinnacle Studio, więc nie wiem jak zmienić jakośc :]
Ten program
> pprzerasta moje możliwości...
Jest też taki po polsku program ze strony www.videospin.com .

Ten program ze strony www.videospin.com też jest bardzo dobry do filmów - chyba lepszy od Movie Markera i też po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 23:45, HiroshiTakubo napisał:

> Mam pytanie: ile czasu średnio trwa upload filmu u Was?
Ja dzisiaj uploadowałem filmik 50 mb i poszło w godzinę przy prędkości uploadowej około
15 KB.


No, jak zmieniłam format, to te 60 mb w kilka minut poszło :] więc już nie ma problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Usiłowałem wczoraj dodać parę filmików do ulubionych, ale pomimo kliknięcia na to serducho nic się nie działo. Po odświeżeniu mogłem zrobić to samo, ale ile razy bym tego nie uczynił, filmiki się po prostu nie zapisują na mojej liście. Cookies czyściłem. Wie ktoś może czemu tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie te pytanie juz sie pojawialo wczesniej ale sorki nie mam zbytnio czasu na szperanie:/ wiec jak moge sciagnac filmiki z youtube? zalezy mi zeby byla identyczna jakosc dzwieku i obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzywam do ściagania programu TubeMaster, ale mam pewne pytanko. Czy to jest legalne? Ściągam tylko jakieś fanowskie czy tam śmieszne filmiii, a nie klipy z muzyką lecz mimo wszystko wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 20:42, Spooky Albert napisał:

Uzywam do ściagania programu TubeMaster, ale mam pewne pytanko. Czy to jest legalne?
Ściągam tylko jakieś fanowskie czy tam śmieszne filmiii, a nie klipy z muzyką lecz mimo
wszystko wolę się upewnić.

Zasadniczo jeśli to ściągasz tylko na własny użytek to nie łamiesz żadnych praw, chyba że gdzieś umieścisz bez zgody twórcy lub będziesz podpisywał jako swoje to łamiesz prawa autorskie(które w przypadku filmików fanowskich są tylko słowne i ich przestrzeganie zależy od dobrej woli). Ale jeśli tylko aby pooglądać na kompie to nie ma problemu( to w końcu nie to co ściąganie najnowszego filmu który właśnie wchodzi do kin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 20:42, Spooky Albert napisał:

Uzywam do ściagania programu TubeMaster, ale mam pewne pytanko. Czy to jest legalne?
Ściągam tylko jakieś fanowskie czy tam śmieszne filmiii, a nie klipy z muzyką lecz mimo
wszystko wolę się upewnić.

Zdania na ten temat są podzielone. Ja jednak uważam, że jeśli autor filmu nie zamieścił informacji o prawach autorskich to tym samym zgadza się na download jego dzieła. Osobiście nie ściągam filmów z YouTube, bo YouTube Downloader mi nie działa. Sprawdzę jeszcze tego TubeMastera, bo o tym programie jeszcze nie słyszałem.

A tak przy okazji - jak usunąć swój film na YT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 20:48, Igor FCBayern napisał:

A tak przy okazji - jak usunąć swój film na YT?

W zakładce moje filmy wybierasz edycje i tam masz opcje usunięcia filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 21:13, Warrior Within napisał:

> A tak przy okazji - jak usunąć swój film na YT?
W zakładce moje filmy wybierasz edycje i tam masz opcje usunięcia filmu

Dzięki za pomoc. Nie zauważyłem wcześniej tych zakładek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 22:48, El Filipo napisał:

> Czy wam też obecnie nie chodzi Youtube? włączam filmik i cały czas mi sie buforuje/ładuje

> i tak przy każdym??

Mi wszystko działa dobrze...

Mi także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 20:43, marcinshinoda napisał:

Czy wam tez ostatnio YT chodzi wolniej. Filmiki długo sie ładują albo wogóle nie odtwarzają??



Mi chodzi tak jak zawsze. Nie wiem, moze to wina przeglądarki, jakiej używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować