Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2009 o 19:07, Carnage13 napisał:

Nie wiem czy to co ja widzę to , to samo co Ty widzisz... Ale... Wszystko mam do góry
nogami nie we wszystkich filmik ale niektórych tak....


Tak, jest do góry nogami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do filmików własnych które dodajemy można dodać własną muzyke z komputera? Czy tylko tą co YT daje... bo na filmach sa inne rożne fajne, a w tym co yt daje to lipne:) Jak można to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 13:18, NouSia napisał:

Czy do filmików własnych które dodajemy można dodać własną muzyke z komputera? Czy tylko
tą co YT daje... bo na filmach sa inne rożne fajne, a w tym co yt daje to lipne:) Jak
można to jak?

Przed uploadem podłączasz ścieżkę do pliku avi. Zrobisz to virtualdubmodem, ale przedtem będziesz musiał poczytać pare tutoriali zanim Ci to wyjdzie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YT ostatnio ma u mnie spory minus :/ Usuwają filmiki bo prawa autorskie im zabraniają i nie można obejrzeć cennych wydarzeń, bo w Polsce nie transmitują a YT usuwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 16:26, dawidos160 napisał:

YT ostatnio ma u mnie spory minus :/ Usuwają filmiki bo prawa autorskie im zabraniają
i nie można obejrzeć cennych wydarzeń, bo w Polsce nie transmitują a YT usuwa :/


O jakie filmiki ci chodzi? Z muzyką jakąś. O co chodzi cenne wydarzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 16:39, Pawciu45 napisał:

> YT ostatnio ma u mnie spory minus :/ Usuwają filmiki bo prawa autorskie im zabraniają

> i nie można obejrzeć cennych wydarzeń, bo w Polsce nie transmitują a YT usuwa :/


O jakie filmiki ci chodzi? Z muzyką jakąś. O co chodzi cenne wydarzenia?


Chodziło mi raczej o sportowe - mecze z wrestlemanii ( zapasy ), bramki np. z ligi szkockiej ( a filmiki są umieszczane w artykule ). O muzykę to się nie martwię. To czego ja słucham zazwyczaj jest nieusuwane bo remixy itp. nie obowiązuje tak rygorystyczne prawo. Bo muzycy sami zazwyczaj publikują,żeby się wypromować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 16:52, dawidos160 napisał:

Chodziło mi raczej o sportowe - mecze z wrestlemanii ( zapasy ), bramki np. z ligi szkockiej
( a filmiki są umieszczane w artykule ). O muzykę to się nie martwię. To czego ja słucham
zazwyczaj jest nieusuwane bo remixy itp. nie obowiązuje tak rygorystyczne prawo. Bo muzycy
sami zazwyczaj publikują,żeby się wypromować ;)


Prawo emitować takie gale ma tylko telewizja, która te prawa wykupiła a nie właściciel kanału.
Ale czepiać się samych bramek to już lekka przesada. Pojedyncze mecze to nie cały mecz.
Mię też ostatnio wkurza jak moja lista ,,ulubionych" cały czas się zmniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 13:58, hans_olo napisał:

> Czy do filmików własnych które dodajemy można dodać własną muzyke z komputera? Czy
tylko
> tą co YT daje... bo na filmach sa inne rożne fajne, a w tym co yt daje to lipne:)
Jak
> można to jak?
Przed uploadem podłączasz ścieżkę do pliku avi. Zrobisz to virtualdubmodem, ale przedtem
będziesz musiał poczytać pare tutoriali zanim Ci to wyjdzie ;].


http://img152.imageshack.us/img152/9020/69276724.png

tak wygląda jak ładuje film.

A gdzie przed uploadem mam podlaczyc to?:)

Bo zabardzo nie zrozumialem^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 22:17, Maker3 napisał:

O otwarciu pisuaru

Jeśli masz na myśli ten film o otwarciu pisuaru nakręcony przez licealistów, podczas którego ktoś wnosi flagę państwową(czytałem w Angorze), to został on usunięty z YouTube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać nowego tematu na gram.pl, postanowiłem tutaj opisać mój problem.

Od bardzo dawna mam taki problem. Otóż skaczą mi filmiki podczas oglądania. I nie wiem czym to jest spowodowane, może ktoś z was ma taki sam problem i wie jak go rozwiązać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 18:56, Grochola napisał:

Od bardzo dawna mam taki problem. Otóż skaczą mi filmiki podczas oglądania. I nie wiem
czym to jest spowodowane, może ktoś z was ma taki sam problem i wie jak go rozwiązać

Pytania na początek:
1. Jaki net?
2. Czy pobierasz coś w tym czasie/masz otwarte 10 kart/inne filmy się buforują tip...
3. Kliknij Konto-->Ustawienia odtwarzania-->I tam daj ,,Dobieraj jakość odtwarzania dynamicznie, zależnie od bieżącej prędkości połączenia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować