Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Lol ale muszę kombinować żeby dodać film;o Najpierw klikam dodaj film i pasek przesyłania od razu dochodzi do końca. Następnie dodaję tytuł tagi itp. Ale to nic nie daje. Muszę po pewnym czasie anulować przesyłanie (gdy net już nie muli znaczy, że się przesłało) wchodzę w moje filmy widzę kółeczko i przetwarzanie. Edytuję go bo wszystko się usunęło. Zobaczymy co z tego będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z filmikami - kiedy je oglądam, film nagle się zatrzymuje i "resetuje" CZERWONY pasek znowu robi się cały BIAŁY - czyli muszę oglądać film od nowa.

Możecie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu, lecz ten też jest o youtube, może ktoś mnie naprowadzi w dobrą stronę...

szukam filmiku na którym jakiś koleś wpada do pubu i zaczyna tańczyć jakby szedł [coś a la moonwalk i macha rękoma :P], po chwili dołączają się do niego inni ludzie z pubu. pod koniec wchodzi do kibelka, ktoś go popych i rzuca jakąś kartkę i chyba karze mu coś napisać... wychodząc jest kadr na jego plecy i napis na bluzie mc hammer.
potrzebne mi to jest na zaraz, byłbym ogromnie wdzięczny gdyby ktoś pomógł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 08:39, Kaucz napisał:

Mi też szwankuje YT. Filmiki nie działają i strona ma inny układ.


Już chyba wszystko gra, bo mi chodzi bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż ostatnio wrzuciłem pewien filmik na youtuba i chciałem wrzucić też napisy żeby tłumaczenie było. Długo się męczyłem bo zawsze bylo napisane że nie może obsłużyć. W koncu jak mi się udało zeby w ogóle żeby napisy działały to mimo to że wyznaczyłem w pliku czas w jakim ma jaki napis się pojawić to wszystkie lecą odrazu w kilka sekund. Krótko: Jak zrobić napisy tak żeby działaly na youtubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszelkie filmiki z YT i DailyMotion uruchomione w trybie HQ albo HD na pełnym ekranie tną się niemiłosiernie? Wcześniej takiego problemu nie było, a teraz występuje to non-stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy coś jest nie tak z YouTubem? Ostatnio wszystkie filmy, nieraz nawet same piosenki, które nie mają wideo tylko jakiś obrazek jeden, tną się tak, że nie idzie tego oglądać, mimo, że mam 1MB, chodzą gorzej niż na starym 256kb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć dziwne zdarzenie(a może normalne?)....
często siedząc(przeglądając) inne konta pokazuje mi się na początku komunikat "Ktoś tu blefuje". Co co w tym biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można teraz sprawdzić ile obejrzało się filmików na youtube? Bo przed wielką rewolucją jeśli chodzi o wygląd profili, było wszystko jasne, jednak teraz mimo usilnych prób nie jestem w stanie się do tego dokopać... Bo to w sumie zabawne było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez sporo tego szukalem ostatnio, ale niestety nie znalazlem. Nie jestem pewien, czy to jeszcze wogole da sie sprawdzic. Oby, bo "jaral mnie" widok ponad 16 000 odtworzen : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem remix pewnej piosenki, ale "Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez WMG.". Czy jest to słuszne, tzn. WMG ma prawo usunąć mój film, do którego podłożona jest ich piosenka mocno zmiksowana przez osobę prywatną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować