Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Witam ponawiam moj post
Mam pytanie odnośnie zakładki Statistics & Data w której było napisane jaki jest wykonawca i tytuł utworu zamieszczonego jako tło filmiku.
Czy w "nowym" YT jest gdzieś ta zakładka?? W opcjach konta Privacy mam ustawione aby dane były pokazywane każdemu kto ogląda filmiki jednak danych tych w żaden sposób nie mogę znaleźc nie tylko przy swoim filmiku ale i przy innych filmikach na YT.
Jak sprawdzic tytuł piosenki która była wrzucona z AudioSwap''a?? Osoba, która wrzucała tą piosenkę nie pamięta jej tytułu i wykonawcy ani też kategorii. Przeglądanie całego zasobu AudioSwap zajęło by zbyt wiele czasu.
Dokładniej chodzi mi o tytuł tej piosenki http://www.youtube.com/user/victoriavives#p/c.../BWUFq91bCmg
może ktoś z Was bedzie wiedział jaki jest tytuł lub wykonawca?
Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, czy wam też przy dodawaniu komentarzy nagminnie pojawia się błąd "Błąd, spróbuj ponownie później" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co tak naprawdę chodzi z tym że wiele zagranicznych i polskich piosenek/filmików głównie od dystrybutorów muzycznych nie można oglądać w naszym kraju?! dobry przykład-Kanał T.love.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 20:26, maaarrr napisał:

O co tak naprawdę chodzi z tym że wiele zagranicznych i polskich piosenek/filmików głównie
od dystrybutorów muzycznych nie można oglądać w naszym kraju?! dobry przykład-Kanał T.love.

Blokada regionalna się kłania. Jest to trochę wkurzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 20:30, SongoX napisał:

> O co tak naprawdę chodzi z tym że wiele zagranicznych i polskich piosenek/filmików
głównie
> od dystrybutorów muzycznych nie można oglądać w naszym kraju?! dobry przykład-Kanał
T.love.
Blokada regionalna się kłania. Jest to trochę wkurzające.


Youtube - Epic fail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 23:42, the_bishop napisał:

czy ktos wie jak "zrenderowac" filmik na youtubie? chce zeby filmik mial 15/20 min i
zeby nie miał 5-6 gb


Chodzi Ci o przerobienie filmiku na format zajmujący mniej miejsca? Jeśli tak, to możesz spokojnie w Movie Maker zrobić to w opcji "przekształcanie wsadowe" (mniej więcej, bo mi MM nie działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem swój pierwszy film, który chciałem wrzucić na YT. Chciałem, żeby było to w jakimś HD to w Movie Makerze wziąłem 720p, bo 1080p to już za wielkie było by się za długo uploadowało. Film 5 minutowy wyszedł mi 300MB-owy, ale dobra, poczekałem te 2,5h aż załaduje się ten film na serwer yt.Załadował się, zadowolony włączam i patrzę jak z jakością i jest gorsza niż filmik nagrywany z aparatu w telefonie z czarnobiałym wyświetlaczem... Na górze nad filmem pokazał się napis, że po jakimś czasie się jakość poprawi, to po jakim czasie to się zrobi?

Druga sprawa: Jak zrobić, żeby dało się wybierać jakość? Wiecie, to 320p... 720p.

Sprawa o numerze 3: Jaki program (najlepiej darmowy) do obróbki filmów, żeby jakieś efekty dałoby się i takie tam byście polecili?

Czwarta sprawa: Da się jakoś zmniejszyć rozmiar pliku bez utraty (przynajmnij jakieś ogromnej) jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwsze i drugie odpowiedziałem sobie sam.

Teraz znowu mam inny problem. Ten film, który przesłałem siedzi sobie grzecznie w "Moich filmach", ale jak wejdę na swój kanał to w przesłanych plikach go tam nie ma. Przed poprawieniem jakości był, a teraz zniknął. Any idea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz gdy chcę odpowiedzieć na czyjś film, to muszę dać na "Odpowiedz na ten film wideo" (nazwa nieco myląca, bo chodzi tu głównie o dodanie komentarza) i następnie na "Dołącz film wideo" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: otóż wysyłam swoje filmiki bezpośrednio po skopiowaniu ich z aparatu, filmiki mają format .MOV. Pliki na YT przesyłają się stosunkowo wolno(np. unboxing z Borderlands, który trwa 1,44 min. i waży równe 200 MB przesyła się około godziny). Na jaki format należy najlepiej przekonwertować film przed wysyłaniem, by szedł szybciej? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam pytanie: Wczoraj wrzuciłem gameplay z Sam i Max a dzisiaj wrzuciłem gameplay z Wiedźmina.I jak teraz włączyłem swój kanał w zakładce przesłane pliki nie ma sama i maxa! Jest tylko wiedźmin! Nie chodzi mi o to,że ten film się skasował,wręcz przeciwnie jest tam nadal tylko w zakładce Ostatnia aktywnośc.Wie ktoś jak wrzucić gameplay z sama i maxa do zakładki "Przesłane pliki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brat zainstalował jakiś program, coś z flashem i nagle wszystkie filmiki na YT wyglądają tak:
Co to może być? Wszystko się rozmazuje. Usunąłem wszystkie programy od Adobe, przeinstalowałem przeglądarke (Opera) i tak teraz to wygląda.

20100612161027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 15:53, gothicsheep napisał:

Mam pewna zagwozdke, a mianowicie gdzie mozna zmienic jezyk z polskiego na angielski!?
Nigdzie nie moge znalezc takiej opcji. :d


Na samym dole strony YT.

20100625155736

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować