Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2010 o 19:32, White_Eagle napisał:

Wie ktoś może z was jak usunąć daną pozycję z playlisty ?


Bezpośrednio z głównej youtube''a wbijasz w ulubione i tam masz zakładkę playlisty (z lewej). Jak klikniesz jakąs playlistę to odpali Ci się w pionie- wszystkie kawałki po kolei. I obok każdego kawałka możesz zaznaczyć taki kwadracik- zaznaczasz kawałki, które chcesz i klikasz "usuń" u góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 19:45, Budo napisał:

Bezpośrednio z głównej youtube''a wbijasz w ulubione i tam masz zakładkę playlisty (z
lewej). Jak klikniesz jakąs playlistę to odpali Ci się w pionie- wszystkie kawałki po
kolei. I obok każdego kawałka możesz zaznaczyć taki kwadracik- zaznaczasz kawałki, które
chcesz i klikasz "usuń" u góry.


Dzięki za pomoc. Pozwoliłem swojej siostrze skorzystać z kompa i mam teraz niezły bałagan na swoim koncie, mam nadzieje że tylko na YouTubie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 18:05, Gumisiek2 napisał:

Jak zrobić, żeby automatyczne odtwarzanie ulubionych było cały czas wyłączone?

Po kilku(nastu?) razach chyba zapamiętało, bo teraz mam cały czas wyłączone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 20:07, Infes napisał:

Mam pytanie. Jak zrobić tak jakby foldery i podzielić filmik na YT? Tzn. jak wejdziesz
ktoś na mój kanał to nie ma listy wszystkich filmików tylko folder i ten który wybierze
tam znajdzie tą daną zawartość.

Najpierw robisz playlistę.
Jak wejdziesz w Ulubione to po lewej stronie możesz dodać nową playlistę.
Nowe filmiki do playlisty możesz dodać podczas ich oglądania. Pod filmikiem masz "zapisz w". Wtedy rozwinie się lista i wybierasz playliste gdzie chcesz dodać filmik :)
Jak to zrobisz, to wchodzisz w swój kanał, tam masz u góry listwę. Jako ostatnie jest "Filmy video i playlisty". Jak to klikniesz to po lewej masz:
"jaką zawartość chcesz wyświetlić?"
Tam zaznaczasz playlisty i gotowe :)

Edit: Sorry za double post :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 22:59, Malevyn napisał:

jest mozliwosc zmienienia koloru tla w normalnym oknie kiedy ogladamy film ? cale te
biale pole chcialbym zamienic na inny kolor


Bardzo w to wątpię, jeżeli już, to raczej z użyciem jakiegoś programu.
BTW. Nie wiem, czy wiecie, ale YT przedłużył czas maksymalny wysyłanych filmików z 10 do 15 minut. Jest nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 22:59, Malevyn napisał:

jest mozliwosc zmienienia koloru tla w normalnym oknie kiedy ogladamy film ? cale te
biale pole chcialbym zamienic na inny kolor



Kiedyś była opcja ściemniania w prawym dolnym rogu playera, ale chyba z niej zrezygnowali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powiedzcie mi dlaczego czasami przy próbie odtworzenia piosenki są takie komunikaty?
"Ten film wideo zawiera treść od partnerów The Orchard Music, Sony Music Entertainment i Craze Productions. Co najmniej jeden z nich zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich."
Może inaczej, dlaczego zablokowali akurat w Naszym kraju?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 22:59, Malevyn napisał:

jest mozliwosc zmienienia koloru tla w normalnym oknie kiedy ogladamy film ? cale te
biale pole chcialbym zamienic na inny kolor

Pobierz Google Chrome i zainstaluj wtyczkę "Turn off the lights". Ściemni Ci cały obszar przeglądarki, bardzo przydatna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 21:39, DesMonD__PL napisał:

Witam

Powiedzcie mi dlaczego czasami przy próbie odtworzenia piosenki są takie komunikaty?
"Ten film wideo zawiera treść od partnerów The Orchard Music, Sony Music Entertainment
i Craze Productions. Co najmniej jeden z nich zablokował go w Twoim kraju na mocy praw
autorskich."

Może inaczej, dlaczego zablokowali akurat w Naszym kraju?

Pozdrawiam

Strzelam, że sprawa jest powiązana z ZAiKSem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ten film wideo jest niedostępny w Twoim kraju z powodu naruszenia warunków korzystania z programu."
Da sie to obejsc jakas szybsza i wygodniejsza metoda niz proxy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Ma ktoś rozwiązanie dla takiego problemu:
Wchodzę na youtuba, jest komunikat, żebym zainstalował Flasha 10. Instaluję, włączam komputer od nowa i problem nadal jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 22:04, Abomek napisał:

"Ten film wideo jest niedostępny w Twoim kraju z powodu naruszenia warunków korzystania
z programu."
Da sie to obejsc jakas szybsza i wygodniejsza metoda niz proxy?


hidemyass.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 17:19, Kardithron napisał:

Jaki serwis polecacie do prezentacji swojej twórczości muzycznej (w postaci nagrań audio)?

Ja osobiście chyba poleciłbym ci last.fm. Jest popularny, przejrzysty, łatwy w obsłudze i typowo muzyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 17:47, Transylvanian_Hunger napisał:

Ja osobiście chyba poleciłbym ci last.fm. Jest popularny, przejrzysty, łatwy w obsłudze
i typowo muzyczny.

A można tam wrzucać pliki audio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam no problem...Otóż gdy chcę obejrzeć filmik to jest załadowany do końca [Czerwony Pasek] <- przepraszam,ale chwilowo mi nie działa nawias... I tak...Filmik załadowany ,ale po jakieś 15 sec [zależy od filmiku ,ale przeważnie po 15-25 sec] mi się ładuje DŁUUUUUUUUUUUUUGO,5-10 minut...Dopiero gdy wezmę do ulubionych to wtedy jest git...Ale Ja nie będę przecież wszystkich naraz brał... Czasami muszę wyłączać xfire bądź STEAM,ale trochę tylko pomaga,a mianowicie W OGÓLE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was, ale mi ostatnio strasznie wolną renderują się filmy, czekam już którąś godzinę z rzędu, a na statusie kilku filmików wciąż widnieje stan Publiczne Uploaded (processing, please wait).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować