Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Na Operze bawię Flash Video Downloader - od jakiegoś czasu działa i nie robi problemu.
Na FF walczy Easy Youtube Video Downloader 4.0 i też dobrze sobie radzi. Jednak w jego przypadku trzeba pamiętać, że działa tylko najnowsza wersja, więc warto go aktualizować.

Oba dodatki (na pewno u mnie) piknie działają. Wypróbuj je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Posiadam FF, aczkolwiek za chwilę wychodzę na autobus i wrócę dosyć późno. Ale postaram się jeszcze dzisiaj sprawdzić to, co mi poleciłeś. Bez względu na to czy mi się powiedzie, czy też nie - dziękuje za szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie działają mi napisy na Youtube. Włączam jakiś filmik, który ma napisy, klikam ten przycisk "cc" i wyskakuje mi obok niego wykrzyknik na czerwonym kole. Co może być przyczyną? Na drugim komputerze jest wszystko ok. Oba mają Firefoxy 3.6.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Dałem przejście jednego DLC odnośnie Mass Effect 2, i w ostatnim parcie jest taka informacja. "Dopasowano treść należącą do strony trzeciej. Wyświetl informacje na temat praw autorskich." Czy mogę coś z tym zrobić, albo mogą usunąć mój filmik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie że yt strasznie muli? Dodatkowo zniknął mi pasek stanu - zawsze, niezależnie od filmiku mam tylko czarny ekran. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo nie podoba mi się nowa strona główna yt - pełno śmiecia nawalone na całą stronę bez żadnego ładu i składu. Można to jakoś wyłączyć, okroić, przywrócić do stanu poprzedniego? No i jeszcze to kretyńskie "Wybrane dla Ciebie"... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno poradziłem sobie - z opisywanym w tym temacie problemem - z niewyświetlającymi się filmikami u najczęściej odwiedzanych uploaderów (np. Machinima channel). Teraz nie tyle YT co Opera doprowadza mnie do szału.
Na Operze widuję jakiś nowy rodzaj odtwarzacza. Nie widać jak pasek ładuje się po włączeniu filmiku, przewijanie jest problematyczne. A jak wyłączę filmik zanim się załaduje to przeglądarka się zawiesza :/

Suma summarum muszę mieć 4 przeglądarki na kompie aby funkcjonować. Paranoja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbijam bo nadal nie rozwiązane - reinstall przeglądarki nie pomógł. Problem o tyle dziwny że na IE działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz może AdBlocka? Po ostatniej aktualizacji zaczął wariować. Nie blokuje wszystkich reklam, ale za to blokuje mi filmiki. Jak masz AB to wciśnij mu tam, żeby nic nie robił z yt.
Jak nie, to niestety nie mam pomysłu. Ale miałem tak samo. Wszystko czarne. I wyłączenie Adblocka pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtf co jest grane z youtube? Jakieś powiązania z google trzeba robić bo w innym przypadku nie będzie możliwości przeglądania youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już trzeci raz próbuje uploadnąć filmik i się zawiesza mniej więcej w połowie. wth? Te powiązanie konta plus "polecane wideo" to fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak włączyć napisy na Youtube? Dotychczas nie miałem z tym problemów, a teraz jak pod filmikiem klikam ''CC'' to obok pojawia się tylko wykrzyknik i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 13:59, Budep napisał:

Jak włączyć napisy na Youtube? Dotychczas nie miałem z tym problemów, a teraz jak pod
filmikiem klikam ''CC'' to obok pojawia się tylko wykrzyknik i nic się nie dzieje.

Ja tez tak mam jak się czegoś dowiesz to daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 13:59, Budep napisał:

Jak włączyć napisy na Youtube? Dotychczas nie miałem z tym problemów, a teraz jak pod
filmikiem klikam ''CC'' to obok pojawia się tylko wykrzyknik i nic się nie dzieje.


Też mi się to zdaża ale gdy zmienie przeglądarke to odrazu idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie fakt że niedawno miałem możliwość przełanczania tła z białego na czarne i na odwrót , a teraz ten przełącznik zniknoł i go niema . Co sie stało , wy też tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 05:24, Pablo1989 napisał:

heh cwniaki z YT dało mi ostrzezenie i usuneło filmik bo dałem gameplay z gry Painkillera
bo VIDEO zawiera przemoc


no i co z tego ze zawierało przemoc?
Nie wolno czegoś takiego wysyłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować