Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Gdzie się podziały takie kategorie jak "oglądane cały czas" czy popularne w ostatnim miesiącu, cały czas ? Ciągle pokazuje filmy "popularne dzisiaj" szczerze mówiąc wkurza mnie że w ogóle przekabacili cały ten system. Wcześniej był znacznie czytelniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 19:06, Darkstar181 napisał:

Gdzie się podziały takie kategorie jak "oglądane cały czas" czy popularne w ostatnim
miesiącu, cały czas ? Ciągle pokazuje filmy "popularne dzisiaj" szczerze mówiąc wkurza
mnie że w ogóle przekabacili cały ten system. Wcześniej był znacznie czytelniejszy.

http://www.youtube.com/charts
Chodzi Ci o to? Niestety chyba nie ma opcji, by dostać się tam z poziomu strony, trzeba przez linka. YT teraz ma nowy system przeglądania popularnej zawartości, a to że jest kretyński i trudny w nawigacji - najwyraźniej ich nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakaś baza usuniętych filmów z yt? Mnie jak i znajomych ogromnie wkurza jak wchodząc na jakąś listę ukazuje się komunikat o usuniętym filmie przez użytkownika itp. A posiadając linka fajny była by taka baza. Po prostu bym go wklepał i wiedział co mi usunęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to yt ostatnio się pogorszył. Wyszukiwarka nie potrafi znaleźć najprostszych fraz, jakoś dźwięku w większości filmów znacząco się pogorszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 19:05, Elkhwind napisał:

W ogóle to yt ostatnio się pogorszył. Wyszukiwarka nie potrafi znaleźć najprostszych
fraz, jakoś dźwięku w większości filmów znacząco się pogorszyła.

To wina YT czy użytkowników? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 19:05, Elkhwind napisał:

W ogóle to yt ostatnio się pogorszył. Wyszukiwarka nie potrafi znaleźć najprostszych
fraz, jakoś dźwięku w większości filmów znacząco się pogorszyła.

Huh? Nie zauważam różnicy. Może problem jest po twojej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 19:39, Dared00 napisał:

Huh? Nie zauważam różnicy. Może problem jest po twojej stronie?

Mam podobny problem. Wpisuje jakąś frazę do wyszukiwanie i pokazuje mi się.. nic. Wg nich nie da się nic znaleźć pod tymi hasłami. Dopiero ponowne uruchomienie strony przywraca stan do porządku.

Mając głos - czy ktoś ma problemy z flashem na YT, takie jak ja?
Sytuacja wygląda tak: uruchamiam filmik, włączam jakiś filmik w wyższej rozdzielczości(np 720p) i czekam. Jak film jest załadowany w jakimś stopniu to biorę tryb pełnoekranowy. Materiał spokojnie odtwarza się, po kilku sekundach(10?) dostaje solidnego crasha, muszę odczekać aż całkowicie sypnie się. Sytuacja zdarza się zbyt często, aby nazwać ją przypadkiem. Wersja 11.2.202.233

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 20:15, Niewiernus napisał:

> Huh? Nie zauważam różnicy. Może problem jest po twojej stronie?
Mam podobny problem. Wpisuje jakąś frazę do wyszukiwanie i pokazuje mi się.. nic. Wg
nich nie da się nic znaleźć pod tymi hasłami. Dopiero ponowne uruchomienie strony przywraca
stan do porządku.

mam to samo, wpisuje powiedzmy nazwę zespołu i wyskakuje mi że nic nie znalazło, a po ponownym uruchomieniu szukania jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 20:15, Niewiernus napisał:

Mając głos - czy ktoś ma problemy z flashem na YT, takie jak ja?
Sytuacja wygląda tak: uruchamiam filmik, włączam jakiś filmik w wyższej rozdzielczości(np
720p) i czekam. Jak film jest załadowany w jakimś stopniu to biorę tryb pełnoekranowy.
Materiał spokojnie odtwarza się, po kilku sekundach(10?) dostaje solidnego crasha, muszę
odczekać aż całkowicie sypnie się. Sytuacja zdarza się zbyt często, aby nazwać ją przypadkiem.
Wersja 11.2.202.233

Też tak mam z obrazem i z dźwiękiem. Dzisiaj o mało nie straciłem przez to słuchu. Rozkręciłem głośniki na cały regulator słuchając pewnego utworu, było zbyt ciche nagranie, aż tutaj nagle coś pada z flashem i jakiś ogromny pisk zamiast dźwięku. Oj, coś tam pieprzą ostatnio ostro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 19:39, Dared00 napisał:

> W ogóle to yt ostatnio się pogorszył. Wyszukiwarka nie potrafi znaleźć najprostszych

> fraz, jakoś dźwięku w większości filmów znacząco się pogorszyła.
Huh? Nie zauważam różnicy. Może problem jest po twojej stronie?

Muzyka z dysku, płyt, innych stron internetowych odtwarza prawidłowo. Z youtube - nie, jakość jak 96 kbps mp3. Przeinstalowywałem flash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 17:48, Karnifex napisał:

Mam pytanie po co na YT jest na pasku bufora tan żółty punkt?


On tylko pokazuje kiedy będzie reklama. Nic więciej. Bynajmniej ja nie odkryłem jakieś znaczącej roli tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 18:27, Harrolfo napisał:

Nie pokazuje kiedy będzie reklama, bo czasem pojawia się na filmach bez reklam.


A starczy zainstalować Firefoxa + AdBlocka + AdBlock+ i jest święty spokój :)
Żadnych banerów, pasków, okienek, nic, zero null, prawdziwie wolny internet :)

Dnia 27.04.2012 o 18:27, Harrolfo napisał:

I ile razy można:
BYNAJMNIEJ TO NIE PRZYNAJMNIEJ!


Szkoda sobie nerwy szarpać, aczkolwiek ma to swoje plusy, łatwo odsiać z rozmowy dzięki temu specyficznemu używaniu "bynajmniej" idiotów od normalnych rozmówców [oszołomy z reguły używają tego słowa co to by "mondro moja wypowieć wyglondała" xD]
Reasumując - nie spinaj się, ja już dałem sobie siana bo niektórym wiedzy na siłę w łepetynę nie wbijesz [a z reguły zamiast ci podziękować, że wytknąłeś błąd to nie dość, że cię zbluzgają to jeszcze się ni cholery nie przyznają, że są analfabetami, szkoda nerwów]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 18:27, Harrolfo napisał:

I ile razy można:
BYNAJMNIEJ TO NIE PRZYNAJMNIEJ!


Tak wiem, ciągle mi się myli :P Ale dzięki za wytknięcie błędu, może się kiedyś w końcu naucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 19:07, Pietro87 napisał:

A starczy zainstalować Firefoxa + AdBlocka + AdBlock+ i jest święty spokój :)
Żadnych banerów, pasków, okienek, nic, zero null, prawdziwie wolny internet :)

Warto również dodać, że Opera również ma swoją wersję AdBlocka. Działa praktycznie tak samo jak ta od FFa
Przykład małej rzeczy która, cieszy i to jak! Nie wyobrażam sobie przeglądania internetu bez tej "witaminki"
Tak długo już z tego korzystam, że zapomniałem o istnieniu tych bannerów i innych reklam

PS: Kiedyś o AdBlocku już gramowiczowi Harrolfo wspominałeś swego czasu w Nocnych Markach.
Widać chyba nie skorzystał z tamtejszej porady XD =.=

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować