Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2013 o 21:49, Graszcz napisał:

U mnie też jutub stroi fochy, nie idzie nic oglądać, filmiki się ładują w ślimaczym tempie


U mnie często tak ma. Czasami jedne filmiki nie działają, inne tak. Czasami pomaga wywalenie pamięci podręcznej przeglądarki, a czasami nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak skończę defragmentowanie dysku to spróbuję tego poradnika.

Za to mam inny dziwny problem - YT na Firefoxie ma ograniczoną funkcjonalność. Nie da się dodać filmików do „Obejrzyj później", ani dawać łąpek w górę/dół, komentować... za to na Operze działa to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 11:42, SpecShadow napisał:

Za to mam inny dziwny problem - YT na Firefoxie ma ograniczoną funkcjonalność. Nie da
się dodać filmików do „Obejrzyj później", ani dawać łąpek w górę/dół, komentować...
za to na Operze działa to dobrze.

Hm... u mnie na FF wszystko działa bez problemów. Może sprawdź, czy czegoś w TestTube nie włączyłeś?
http://www.youtube.com/testtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko czasami szwankuje. Od urodzenia używam AdBlocka i kiedyś po jakiejś aktualizacji nie mogłem oglądać niczego na jutubie, musiałem wyłączać ten addon (na FF). Natomiast na Chromie z AdBlockiem filmy się odtwarzały normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 11:45, SiDi napisał:

To wszystko czasami szwankuje. Od urodzenia używam AdBlocka i kiedyś po jakiejś aktualizacji
nie mogłem oglądać niczego na jutubie, musiałem wyłączać ten addon (na FF). Natomiast
na Chromie z AdBlockiem filmy się odtwarzały normalnie.


Szkopuł w tym, że na moim lapku FF nie ma żadnych dodatków. Za to obwarowana AdBlockami i innymi blokadami Opera działa bez zarzutu.
Dziwne.

Testowałem podany przez ciebie poradnik. Chodzi tak samo ale mam nadzieję, że nie będą zdarzały się już takie momenty zastoju jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 11:42, SpecShadow napisał:

Za to mam inny dziwny problem - YT na Firefoxie ma ograniczoną funkcjonalność. Nie da
się dodać filmików do „Obejrzyj później", ani dawać łąpek w górę/dół, komentować...
za to na Operze działa to dobrze.

U mnie dokładnie to samo... Właśnie zaczynam z tym walczyć. Aczkolwiek nie do konca wiem jak się za to zabrać, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 01:16, noobie napisał:

Wie ktoś może coś o istnieniu kont na YT, które promują artystów?


Może VEVO? "Vevo - serwis internetowy publikujący teledyski wytwórni muzycznych: Universal Music Group, Sony Music Entertainment i EMI." Zresztą, chyba każda z podanych wytwóni ma na YT konta.

Chyba, że masz na myśli jakiś mniej znanych artystów, to już wysiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś, ale miałem nadzieje, że są na YT konta, które dają szanse się wypromować. Próbuje szukać gdzieś szansy, a YT jest jedną z nich. Vevo raczej nie otworzy nawet wiadomości od szarego nieznanego beatbox''era ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie obecnie jako oprogramowanie dla rozpoczynającego umieszczać swoje filmy na youtube? Zależy mi na czymś, czym mogę odciąć dawną ścieżke dźwiękową i dodać nową/poprawić starą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Czy Wam także ostatnio YouTube chodzi tak, jakby chciało, a nie mogło?
Wolno ładuje filmy, wraca w takcie odtwarzania do początku, ładuje i odtwarza sekundę filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Na chwilę obecną YouTube''owy player jest lepszy chyba tylko od tego z JoeMonster. Jeżeli trafia się dłuższy filmik, który mnie interesuje, ściągam go sobie i oglądam na komputerze, co pozwala zaoszczędzić wiele nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 07:54, Harrolfo napisał:

Witam,
Czy Wam także ostatnio YouTube chodzi tak, jakby chciało, a nie mogło?
Wolno ładuje filmy, wraca w takcie odtwarzania do początku, ładuje i odtwarza sekundę
filmu?


Juz chcialem pytac o to samo :P

Zenada You Tube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Używając entera zatwierdzasz to co wpisałeś. Musisz wpisać całość i dopiero wtedy potwierdzić enterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że Youtube strasznie muli od paru tygodni to już standard, ale czy wam również filmiki się wręcz nie wczytują? Czasami lecą od razu, ale zazwyczaj stają na 0:00 i nic się nie dzieje. Zero bufforowania, nic. Wiadomo w ogóle czy coś z tym robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować