Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

A jeśli bym chciał? YT nawet już teraz mi proponowało partnera, mimo że mam łącznie ok 160 wyświetleń raptem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 16:59, JayL napisał:

A jeśli bym chciał? YT nawet już teraz mi proponowało partnera, mimo że mam łącznie ok
160 wyświetleń raptem. ;p

No to tych filmów nie spieniężysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 16:26, JayL napisał:

Mam to samo. Jedyne jego filmy, jakie da się oglądać, to seria o starszych grach. Wtedy
jest normalny, nie drze się, nie udaje, nie wygłupia, po prostu opowiada o grze. Inna
sprawa, że są jedynie strawialne, nadal nie porywają treścią. To samo mam z Rockiem -
koleś jest z kolei nudny jak flaki z olejem, na dodatek nie umie grać i mnie np szlag
trafiał, gdy próbowałem jego filmiki oglądać, a gość 5 minut zastanawiał się co robić,
mimo że był odpowiedni komunikat na ekranie. A mimo to obaj panowie koszą niezłą kasę
za swoje filmy.

oraz odpowiedź do Tyler_D:
Widać głupota się sprzedaje, a młodsze warstwy społeczeństwa III RP interesuje oglądanie człowieka monotonnie klącego, krzyczącego i mówiącego jako sto aniołów go we śnie nawiedziło oraz faceta, który bardzo nudno i spokojnie tłumaczy jak 3-letniemu dziecku grę, której sam nie potrafi udźwignąć intelektualnie (wspomniana sytuacja i bezczynności, kiedy gra sama mówi, co trzeba zrobić). Smutne. Podobnie akcja z Sokołowem - grupowe pranie mózgu internautom, którzy wielce straszą bojkotem. Ten vloger, co krytykował talara popełnił wiele błędów:
- naskoczył na jedną firmę (mógł produkt porównać: to jest WOLNOŚĆ SŁOWA i profesjonalizm...)
- podsmażał talara gotowego... (jakbym zjadł surowego ziemniaka i się pochorował to bym raczej nie naskakiwał na producenta, ale na samego siebie)
Z bojkotowaniem Sokołowa nic nie zrobią, bo ta firma ma w Polsce bardzo dużą renomę i bardzo dobre i bardzo dobrej jakości są z niej produkty. Moja babcia chwaliła tego słynnego tatara, a wielu ludzi, których znam (w tym ja) są fanami, jeśli można to tak nazwać, tego jedzenia. Jakość, smak i cena.
Poza tym... heh, bojkot. Co najwyżej mama ich okłamie, że kupiła z innej firmy mięso. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam tak cholernie wkurzający błąd na YT, który powoduje zatrzymanie obrazu w oglądanym filmie, cofnięcie dźwięku o jakieś 10 sekund i ponowną synchronizację wtedy, gdy dźwięk zsynchronizuje się z obrazem? Oszaleć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JuTjub chyba mnie nie lubi. :P Od dwóch dni nie jestem w stanie obejrzeć tam czegokolwiek w przyzwoitej jakości (od 360p wzwyż). Co gorsza, nawet jak próbuję ściągnąć jakiś film ze strony to pobiera się on z prędkością ~20 kb/s. Do tej pory na łączu 2Mb/s spokojnie mogłem wszystko oglądać...

Najlepsze jest jednak to, że playery na innych stronach śmigają aż miło. Google naprawdę powinno doinwestować w serwery. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu oni zmienili te opcje, gdzie się wybiera jakość? Teraz się otwiera jakieś debilne okienko i dopiero tam się zmienia....da się jakoś ustawić tak jak było wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To spróbujcie tego http://lifehacker.com/preload-entire-youtube-videos-by-disabling-dash-playbac-1186454034

http://www.spidersweb.pl/2013/08/problem-z-buforowaniem-youtube.html a tu wyjaśnienie, jak krok po kroku zrobić to wszystko

Mnie denerwowało to, że po zatrzymaniu filmu, nie pasek się nie ładował, a buforował się jedynie wtedy, gdy oglądałem. Rozwiązaniem jest zainstalowanie skryptu, który daje nam na YT dostęp do Youtube Center, gdzie możemy ponownie włączyć normalne buforowanie, a także dowolnie ustawić wielkość i szerokość ekranu oglądanego filmu na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak można wyłączyć powiadomienia o zmianą wyświetlania nicku na imię i nazwisko ?

Ja wiem że youtube chce mojego dobra zastępując "trudno dający odczytać się" nick, i najchętniej poprosiłoby od razu o adres, stan majątkowy informacje czy posiadam broń palną, psa groźnej rasy, oraz czy służyłem w wojsku, ale qrna, pierwszy raz widzę by ktoś w tak bezczelny sposób upominał się o moje imię i nazwisko w sieci !

Ten serwis bardzo się skundlił w ostatnich 4 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 21:07, Darkstar181 napisał:

Ktoś wie jak można wyłączyć powiadomienia o zmianą wyświetlania nicku na imię i nazwisko ?

Nie da się.

Dnia 14.09.2013 o 21:07, Darkstar181 napisał:

Ten serwis bardzo się skundlił w ostatnich 4 latach.

Mogą, to się "skundlają". Dobrze wiedzą, że i tak nie masz wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 21:07, Darkstar181 napisał:

Ktoś wie jak można wyłączyć powiadomienia o zmianą wyświetlania nicku na imię i nazwisko
?


Hmmm ... a jak wrócić do nicka?
mi połączyło konto YT z kontem z Facebooka i z Google i od tamtej pory mam imię i nazwisko ...

a sam YT znowu się zmienił - wybór rozmiaru okienka ukryto w opcjach i niektóre filmiki długo się ładują lub dochodzą do pewnego momentu i dalej już nie idą, nawet po odświeżeniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki irytujacy problem od pewnego czasu — gdy zmieniam rozdzielczosc na 720p bardzo czesto przy powiekszaniu okna powieksza sie ono gdzies do 1/3 powierzchni ekranu. Przy innych (wyzszych i nizszych) rozdzielczosciach przy powiekszeniu zajeta jest prawidlowo cala powierzchnia ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 21:52, lis_23 napisał:

> Ktoś wie jak można wyłączyć powiadomienia o zmianą wyświetlania nicku na imię i
nazwisko
> ?

Hmmm ... a jak wrócić do nicka?
mi połączyło konto YT z kontem z Facebooka i z Google i od tamtej pory mam imię i nazwisko
...

a sam YT znowu się zmienił - wybór rozmiaru okienka ukryto w opcjach i niektóre filmiki
długo się ładują lub dochodzą do pewnego momentu i dalej już nie idą, nawet po odświeżeniu
...



Na pierwszy problem znalazłem odpowiedź. Wchodzisz na YT i przy nicku są dwa kwadraty a potem strzałka. Klikasz i następnie przełącz konto, aby wrócić do nicka, którego chcesz używać.

Co do drugiego problemu, to spróbuj użyć wyżej wspomnianego przeze mnie fixa do przeglądarki. Powinno zadziałać na każdej (u mnie na firefoxie 23 działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2013 o 22:39, Heartbreaker napisał:


Na pierwszy problem znalazłem odpowiedź. Wchodzisz na YT i przy nicku są dwa kwadraty
a potem strzałka. Klikasz i następnie przełącz konto, aby wrócić do nicka, którego chcesz
używać.

Co do drugiego problemu, to spróbuj użyć wyżej wspomnianego przeze mnie fixa do przeglądarki.
Powinno zadziałać na każdej (u mnie na firefoxie 23 działa).


Mam Firefoxa 24, też jeszcze działa?
a co do wyboru konta to nie mam innej opcji - połączyło mi konto nawet z pocztą gmail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2013 o 21:27, Dared00 napisał:

Mogą, to się "skundlają". Dobrze wiedzą, że i tak nie masz wyboru.

Oczywiście że mam. Mogę ich olać.
Muzyki mogę sobie posłuchać na spotify, bo głównie dla niej odwiedzam youtube. Poza tym reportaże max kolonko, ale te niedługo zacznie wrzucać na inne serwery. A wtedy youtube będzie mogło mnie pocałować, i tak nie mam tyle czasu co parę lat temu na ogladanie pierduł w necie :D

Zawsze masz wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh, po co wpadli na pomysł upakować rozmiar ekranu, jakość i adnotacje w jednym przycisku. Więcej klikania, a odzyskali tyle miejsca, że ho-ho. Sztuczne ułatwianie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U was też ostatnio nie ma wiadomości o części uploadów w sub boxie? Bo u mnie w ogóle nie wyświetla części filmików. tzn wyświetla filmiki jednych kanałów, a innych już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować