Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2014 o 17:53, Marcin08 napisał:

Czy też macie problem z YT? Nieustannie dostaję błąd 502, stronka się nie ładuje, jak
jakimś cudem uda mi się włączyć filmik to nie ma opcji żebym przesunął go do przodu lub
tyłu, nie ładują się wogóle komentarze, informacje o filmie, filmiki pokrewne?


U mnie filmy się da oglądać, niestety jeśli próbuje jakiś wyszukać to mam: 500 Internal Server Error i całą stronę niezrozumiałego tekstu... Problem pojawił się chyba dopiero dzisiaj i mam nadzieję, że szybko zniknie, bo praktycznie uniemożliwia korzystanie z serwisu (nie uśmiecha mi się wyszukiwać filmy przez googla) ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2014 o 18:29, Hoplita napisał:

U mnie tam chyba wszystko ogólnie działa, jedynie wszędzie "Komentarze są w tej chwili
niedostępne.".

U mnie to samo. Jeszcze wczoraj nie dało sie nic oglądać więc dzisiaj zdecydowanie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komuś jeszcze na YT nie zapętlają się playlisty? Jest na to jakaś rada? Mi na żadnej przeglądarce YT nie zapętla playlisty, mimo zaznaczenia odpowiedniej opcji. Jak dodam do adresu &loop=1&autoplay=1, to zapętli raz i koniec. Raz na jakiś czas zdarzy się (chyba przez przypadek), że po ostatnim filmiku YT sam z siebie zacznie odtwarzać playlistę od początku, ale bardzo rzadko :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi youtube z uporem maniaka przełącza konto z mojego konta z nickiem na konto z prawdziwymi danymi ?
Strzela mnie ... każdy chyba się domyśla co, bo na koncie YT pomijając fakt, ze mam swoje uploady, to mam wszystkie subskrypcje i playlisty, natomiast przy przeskoku na konto z prawdziwymi danymi nie mam oczywiście nic =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. Od kilku dni Youtube coś szwankuje. Teraz konta, wcześniej nawet włączenie filmiku było problemem. Mam nadzieję, że chociaż nad tym pracują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 20:21, Pietro87 napisał:

Czy tylko mi youtube z uporem maniaka przełącza konto z mojego konta z nickiem na konto
z prawdziwymi danymi ?


Nie tylko Tobie. Mam dokładnie ten sam problem, bodajże przy każdym uruchomieniu komputera i wejściu na YT jestem zalogowany na konto z Googla, zamiast na to z YT, gdzie mam subskrypcje i muszę się przelogowywać ręcznie. Nie wiem co się dzieje z tą stroną ostatnimi czasy, ale dobrze nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli przynajmniej wiem, ze Google sobie z nami leci w wała globalnie a nie tylko ze mną jako jednostkowa ofiara jakiegoś buga.
Tak czułem, ze to raczej szerszy problem. Generalnie to jest to niemiłosiernie irytujące i wcale nie pomaga fakt, że przeskoku z konta na konto mogę dokonać guzikiem przełączenia kont bo muszę to robić czasem nawet kilka razy z rzędu [przełączę się na konto YT, odtworzę film z subskrybowanych, potem np kolejny i bum - znów jestem automatycznie przelogowany, no ludzie przecież to po kilku dniach człowieka nachodzi ochota monitor pogryźć i wywalić przez okno].

Chyba zacznę omijać ten serwis i ograniczę się tylko do mojego gmaila [na którego akurat narzekać nie mogę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z każdymi zmianami jesy coraz gorzej. Ostatnio zwróciłem uwagę, że zmienili kolejność okienek (ulubione, lubiane, historia i do obejrzenia). Po co to komu? wprowadza niepotrzebny zamęt. Dodatkowo sposób wyświetlania wszystkich subskrypcji jest nie do przyjęcia. I przełączanie konta. I dziwacznie mieszana kolejność wyświetlania komentarzy. I ... W sumie można tak w nieskończoność. Z każdorazową, nawet małą zmianą portal zaczyna coraz bardziej odpychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 21:13, Marcin08 napisał:

/.../


Też sie zastanawiam, czy niemożliwe jest stworzenie dobrej strony przy tylu "fachowcach", czy zwyczajnie mają to gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych narzekań dodam największą, jak dla mnie, bolączkę. Chodzi o ten nieszczęsny przycisk "pokaż więcej" zamiast starej dobrej numeracji podstron. Toż to teraz dostaniesz odcisków na palcu wskazującym i zamęczysz rolkę myszki zanim dojedziesz do filmu jakiegoś aktywnego Youtubera, mającego powiedzmy 1000 filmów, a ten, którego szukasz jest 782-gi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 23:21, Anjinsan napisał:

Do tych narzekań dodam największą, jak dla mnie, bolączkę. Chodzi o ten nieszczęsny przycisk
"pokaż więcej" zamiast starej dobrej numeracji podstron. Toż to teraz dostaniesz odcisków
na palcu wskazującym i zamęczysz rolkę myszki zanim dojedziesz do filmu jakiegoś aktywnego
Youtubera, mającego powiedzmy 1000 filmów, a ten, którego szukasz jest 782-gi.


Jest takie coś jak wyszukiwarka na kanale. A jeśli dany filmik jest popularniejszy od innych, to możesz sortować wg. wyświetleń i łatwiej znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam taki problem z Jutubem, że nie mogę oglądać filmów w HD? Tzn. na kanałach, które oglądam już od dłuższego czasu nie mam w ogóle dostępnej opcji zmiany rozdzielczość. Jedyne co mogę zmienić to właczyć/wyłączyć annotations.

O co w tym chodzi? Bo ja nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 18:55, Smooqu napisał:

Czy tylko ja mam taki problem z Jutubem, że nie mogę oglądać filmów w HD? Tzn. na kanałach,
które oglądam już od dłuższego czasu nie mam w ogóle dostępnej opcji zmiany rozdzielczość.
Jedyne co mogę zmienić to właczyć/wyłączyć annotations.

O co w tym chodzi? Bo ja nie mam pojęcia.

Mogę tylko powiedzieć, że ja takiego problemu nie mam, więc może u Ciebie coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, widze, ze problem z zapetlaniem playlist ustapil, pewnie to naprawil. Ale widze tez, ze w historii ogladania mam sieczke - to co ogladalem np. w tym tygodniu jest starannie wymieszane z tym, co ogladalem miesiac i wiecej wstecz :D. Tak trzymaj Google, ciekawe, kiedy uzytkownicy zaczna masowy exodus do innych uslug tego typu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 10:47, Blackhand napisał:

ciekawe, kiedy uzytkownicy zaczna masowy exodus do innych uslug tego typu :).

Których? ;D YouTube nie ma żadnej konkurencji, która byłaby w stanie przejąć tych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 10:47, Blackhand napisał:

Heh, widze, ze problem z zapetlaniem playlist ustapil, pewnie to naprawil. Ale widze
tez, ze w historii ogladania mam sieczke - to co ogladalem np. w tym tygodniu jest starannie
wymieszane z tym, co ogladalem miesiac i wiecej wstecz :D. Tak trzymaj Google, ciekawe,
kiedy uzytkownicy zaczna masowy exodus do innych uslug tego typu :).

Faktycznie, jest niezła sieczka w historii. Czasem film, który oglądałem miesiąc temu pojawia się na pierwszym miejscu.

Nie wiem czy to było wcześniej, ale teraz na YT można słuchać muzyki i jednocześnie przeglądać kanały, działy itp. Wielki plus za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problem z YT. Irytuje mnie jeden kanał, bardzo mnie irytuje (gonciarz...). Jest jakaś możliwość zablokowania całego kanału, tak aby nie wyświetlały mi się podpowiedzi do jego kanału na stronie głównej i filmy w "podobnych"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam male pytanie odnosnie You Tuba

W internecie wyczytalem ze wyswietlenia czesto zatrzymuja sie na liczbe 300, poniewaz weryfikuja wyswietlenia, czy sa wartosciowe, cos tam cos tam

Problem w tym ze mi sie filmikich za trzymala na jakichs 83 wyswietleniach, i czasami ta wartosc lekko wzrasta, tyle ze umiescilem ten material na pewnej stronie gdzie naliczyl juz ~1500 wyswietlen

Mozliwe jest zeby te odtworzenia sie nie liczyly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować