Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Witam
Od wczoraj obok oglądanego filmu pojawiła mi się playlista. Odtwarza kolejny film po zakończeniu obecnie oglądanego. Mogę tylko wybrać opcje losowy lub autoodtwarzanie. Da się to jakoś wyłączyć? Wcześniej tego nie miałem, nie wiem czy to Adblock się zbuntował czy jest to spowodowane czyś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wy też tak macie ale od jakiegoś czasu dosyć mocno zaczyna mnie irytować pewna dziwna maniera u niektórych jutuberów. A mianowicie chodzi mi o żebranie na końcu / początku filmiku o suby, lajki, śledzenie na fejsie, instacosiu, twiterze, twitchu i cholera wie na czym jeszcze.

OKEJ, reklama reklamą, przypomnie też się zdarzyć może ale tak notorycznie? Owszem - niektórzy robią to w sposób ironiczny, czasami naprawdę zabawny ale większość tych przypadków to takie beznadziejne żebranie netowe lizanie tyłka. W kiepskim stylu.

Podobnie jest z takim czymś że niektórzy po kilka razy na filmik albo w każdym muszą wymieniać gdzie ich znaleźć, podawać swoje sajty, profile, blogi jakby nie można było tego dać w opisie do wideo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
Jak dobrze, że wyrosłem z oglądania takich "żebraków" na fapki i inne badziewie. Zwyczajnie zrezygnuj z tego mainstreamowego badziewia i poszukaj jakiś bardziej dojrzałych twórców, którzy wcześniej wspomniane aspekty mają w głębokim poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2014 o 20:47, Tyler_D napisał:

Nie wiem czy wy też tak macie ale od jakiegoś czasu dosyć mocno zaczyna mnie irytować
pewna dziwna maniera u niektórych jutuberów. A mianowicie chodzi mi o żebranie na końcu
/ początku filmiku o suby, lajki, śledzenie na fejsie, instacosiu, twiterze, twitchu
i cholera wie na czym jeszcze.

[...]


Generalnie wielu na siłę chce być śmieszna i również na siłę chcą być "sławni". Większość ze sceny polskiego yt uważa się za nie wiadomo kogo i wydaje im się, że mogą wszystko. Nie chce wytykać palcami, ale pewien znany "pan" kręcący coś na wzór recenzji i let''s playów, pokazał swoje zdolności gdy miał szanse poprowadzić program w TVN Turbo, nie jestem pewny czy nawet jego przygoda nie skończyła się na jednym, fatalnym odcinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, to jest o tyle w jakiś sposób irytujące że jeżeli już oglądam w miarę regularnie jakieś vlogi, blogi, whatever to są one głównie polskich jutuberów. I o ile część z nich ma to o czym piszę gdzieś lub chociaż potrafi zareklamować się oryginalnie, zabawnie i tak dalej to część z nich jest zwyczajnie upierdliwa. Ja rozumiem naprawdę że każdy chce być zauważony, mieć lajeczki i followersów ale litości ... Są tacy upierdliwcy a i są tacy którzy bronią się sobą, swoimi materiałami, swoją osobą i klimatem kanału i nie potrzebują mówienia o swoim blogu / sajcie / fejsie w każdym filmiku. Tylko że takich jest niewielu a przynajmniej ja takich niewielu widzę.

A tak w ogóle czy kojarzycie jakieś przypadki ''sponsorowanych'' jutuberów? Tzn chodzi mi o coś na zasadzie ''będziesz dobrze mówił o naszej grze / książce / filmie / etc''? Bo czasami niektóre filmy to takie farmazony że aż się człowiek zastanawia czy ktoś nie zapłacił by takie kity ludziom wciskać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 17:51, Tyler_D napisał:

Wiecie co, to jest o tyle w jakiś sposób irytujące że jeżeli już oglądam w miarę regularnie
jakieś vlogi, blogi, whatever to są one głównie polskich jutuberów. I o ile część z nich
ma to o czym piszę gdzieś lub chociaż potrafi zareklamować się oryginalnie, zabawnie
[...]


Coś by się tam znalazło, ale jak się głębiej zastanowić to pomyśl. Dostajesz powiedzmy jakiegoś super laptopa gamingowego pod warunkiem, że nagrasz film pokazujący jedynie same plusy tego urządzenia. Co wtedy robisz? Bo na pewno nie odmawiasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inaczej - uczepiłem się akurat ''recek'' filmów gdyż przynajmniej dwa razy autor filmików o tychże filmach pierniczył takie farmazony imho że to przerastało ludzkie pojęcie. A i to by pewnie nie ruszyło mnie gdyby nie pewien q&a u innego jutubera gdzie bodaj spytano go kogo dokładnie miał na myśli mówiąc że są niektórzy sprzadajni autorzy / kanały, coś takiego chyba. I jak tak połączyć jedno z drugim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 18:17, Tyler_D napisał:

Inaczej - uczepiłem się akurat ''recek'' filmów gdyż przynajmniej dwa razy autor filmików
o tychże filmach pierniczył takie farmazony imho że to przerastało ludzkie pojęcie. A
i to by pewnie nie ruszyło mnie gdyby nie pewien q&a u innego jutubera gdzie bodaj spytano
go kogo dokładnie miał na myśli mówiąc że są niektórzy sprzadajni autorzy / kanały, coś
takiego chyba. I jak tak połączyć jedno z drugim ...


To chyba trzeba weryfikować na własną rękę bo raczej na pewno, osobnik się nie przyzna. Albo po prostu nie zna się na tym co robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to coś starego, może nowego - nie wiem, nie orientuję się. Ale zaczyna mnie to dosyć mocno irytować. Co takiego? Ano rozplenianie na tubie wśród twórców wszelkiej maści koszmarków które można streścić ''DONATE ME PLS!!!''. Ja wiem że można, że niektórzy zapewne czerpią z tego korzyści, że kasa się przyda każdemu ale litości ... jak widzę jakiegoś jutubera który gotować nie potrafi a chce żeby go finansować ... albo co lepsze - gościa co gra w gierki, robi gameplay''e i tego typu rzeczy i ''prosi'' o wsparcie finansowe. No kuźwa, bądźmy poważni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu na YouTube mam taki szpetny wygląd komentarzy i nie idzie czasem ich w ogóle rozczytać. Próbowałem różnych sposobów: flash, reinstal opery, wł. i wył. i dalej nic. Wie ktoś może jak to naprawić? Będę wdzięczny.

20141025205900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 20:59, Shadover napisał:

Od jakiegoś czasu na YouTube mam taki szpetny wygląd komentarzy i nie idzie czasem ich
w ogóle rozczytać. Próbowałem różnych sposobów: flash, reinstal opery, wł. i wył. i dalej
nic. Wie ktoś może jak to naprawić? Będę wdzięczny.


Miałem to samo. Pomogło zainstalowanie nowszej wersji Opery (25.0).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie ostatnio YT chodzi jak by chciał a nie mógł =.= ?
Buforowanie filmów przypomina czasem złote lata łącz 128bit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 19:23, Pietro87 napisał:

Czy tylko u mnie ostatnio YT chodzi jak by chciał a nie mógł =.= ?
Buforowanie filmów przypomina czasem złote lata łącz 128bit...

Nie. U mnie przynajmniej jest wszystko w porządku. A z jakiej przeglądarki korzystasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zarówno Chrome jak i Firefoxa do testów. Problem występuje głównie z dłuższymi filmami w HD [takimi ponad 60min]
Patrząc na ruch sieciowy te filmy zwyczajnie się nie pobierają, mam zerowy download tak jak by YT nie pracował. Przy krótszych filmach widzę normalnie w wykresie odbieranych danych ruch w okolicach 4-5Mb/s [co widać tez w YT na pasku buforowania filmu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruszałem wielokrotnie tematy YT, zarówno samej platformy jak i twórców, nawet kiedyś popełniłem wpis na GSie w tej tematyce [choć bardziej techniczny, odnośnie planów YT na wprowadzanie płatnych subskrypcji].Nie mniej kolega Martin Lechowicz podsumował idealnie wszystko w jednym krótkim filmie [swoją drogą ci co starsi użytkownicy internetu i youtubea bankowo gościa kojarzą].
Podzielam jego opinię w 200% :

https://www.youtube.com/watch?v=URW4uVJf0oY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. coś mi się stało z yt na chromie. nie można odtwarzać filmów bezpośrednio z samego yt, natomiast przez fb lub z innych stron da się. wygąda to tak:

20150121181944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 18:31, Dared00 napisał:

Usuń "m." z adresu albo poszukaj na dole linka do pełnej wersji strony.


usuwałem już ''m'' i nie dawało rady. zmeniło mi się na wersję mobilną nie wiem dlaczego, zmieniłem na ''komputer'' i wszystko działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować