Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2015 o 22:16, Prince_Miki napisał:

U mnie wszystkie znaki normalnie się wyświetlają. Z jakiej przeglądarki korzystasz? Może
przestawiłeś coś w opcjach kodowania tekstu?


Korzystam z Opery, nic w żadnych ustawieniach nie kombinowałem, nic nie zmieniałem, problem występuje tylko na Youtube.

Odpaliłem przed chwilą Firefoxa i tam jest okej. Hmm dziwne, pokombinuję zatem z Operą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2015 o 09:22, Hiraeth napisał:

Ostatnio strasznie wkurzyło mnie to automatyczne wyświetlanie kolejnych filmów na You
Tube.

Można to wyłączyć - jest przełącznik w prawym górnym rogu ekranu, gdzie wyświetla Ci się kolejny filmik w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z youtube. Pasek postępu nachodzi na film. Tyle. Często zakrywa dość istotne rzeczy jak widać na obrazku. Korzystam z Chrome.

Co robić?

20150424235601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 00:54, Prince_Miki napisał:

U mnie w trybie pełnoekranowym tak zawsze było. Jedynym wyjściem jest przestawić kursor
gdzieś na bok (byle nie zostawiać go na pasku) i poczekać, aż owy pasek zniknie.


Ale to nie jest tryb ekranowy. Za dużo widać wyciąłem. To standardowy widok, nie powiększany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 14:03, McFlash napisał:

Przetestuj rozszerzenie Youtube Center - widziałem tam m.in. opcje dotyczące zachowania
tego paska.


Rozszerzenie ma MULTUM opcji, w tym ta, która ukrywa ten pasek przy normalnym oknie. Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 14:03, McFlash napisał:

Przetestuj rozszerzenie Youtube Center - widziałem tam m.in. opcje dotyczące zachowania
tego paska.

Jak piszesz o Youtube Center to może mi zdołasz pomóc. Bo zainstalowałem wszystko jak trzeba, wersja się zgadza, ale nic się nie zmienia. Dodatek jest włączony, a na Youtubie nie mam dostępu do tych opcji. Próbowałem kilka razy i nic. Na Firefoxie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie korzystam z Magic Actions For Youtube, przetestuj może tam znajdziesz to co w YT Center.

http://www.chromeactions.com/

Testowałem swego czasu YT Center, plugin fajny, ale strasznie niestabilny [przynajmniej u mnie lubił się posypać]. Z MA nie mam takich cyrków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 15:14, Zekzt napisał:

Ja osobiscie korzystam z Magic Actions For Youtube, przetestuj może tam znajdziesz to
co w YT Center.

http://www.chromeactions.com/

Testowałem swego czasu YT Center, plugin fajny, ale strasznie niestabilny [przynajmniej
u mnie lubił się posypać]. Z MA nie mam takich cyrków.

Znaczy mi zależy tylko na tym, żeby filmy mi się ładowały całe, bo zdarza się, że internet mi muli i muszę czekać aż się doczytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie korzystam z Opery, ale sprawdziłem właśnie YC na Firefoxie i rzeczywiście opcje nie odpadalają się. Na szczęście jest rozwiązanie - wejdź tutaj https://github.com/YePpHa/YouTubeCenter/wiki/Developer-Version , ściągnij wersję dla FF, potem w rozszerzeniach włącz YC (u mnie domyślnie było wyłączone) i wtedy wszystko działa dobrze, włącznie z wyłączaniem DASH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 16:03, McFlash napisał:

Ogólnie korzystam z Opery, ale sprawdziłem właśnie YC na Firefoxie i rzeczywiście opcje
nie odpadalają się. Na szczęście jest rozwiązanie - wejdź tutaj https://github.com/YePpHa/YouTubeCenter/wiki/Developer-Version
, ściągnij wersję dla FF, potem w rozszerzeniach włącz YC (u mnie domyślnie było wyłączone)
i wtedy wszystko działa dobrze, włącznie z wyłączaniem DASH.

Dobra jeszcze jedno pytanie, może jestem ślepy albo coś ale gdzie wkleić ten plik? Gdzieś do folderu z Firefoxem czy gdzie indziej? Z góry dzięki e-kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam, to zapisałem go na dysku, a potem otworzyłem Firefoxem, który automatycznie rozpoznał to jako swoje rozszerzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy YouTube ma jakieś problemy czy tylko mi filmy się słabo buforują i do tego ze słabą jakością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2015 o 20:42, Gumisiek2 napisał:

U mnie to samo, a dzisiaj po południu przez krótką chwilę nie działały ani Google, ani
YouTube.


Dzięki, myślałem że ja mam coś ze sprzętem lub netem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i liczę na pomoc, jeśli ktoś wie o co może chodzić. ;)
Korzystam z Chrome''a i od 2 dni nie wyświetlają mi się na YT nazwy użytkowników, tytuły filmów etc. Nie wiem, czy to przypadkowa zmiania ustawień, na lisie wszystko działa jak trzeba.

20150514144320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi przestał działać youtube? Czy była jakaś zmiana na stronie? Filmy mi się nie ładują, widzę tylko kółko ładowania, a ręczne przesuwanie paska postępu daje tylko czarny ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować